Kasia Hoffmann

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Bielsko-Biała
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Absolwentka Uniwersytetu La Sapienza w Rzymie udziela korepetycji z języka włoskiego na wszystkich poziomach zaawansowania(przygotowanie do egzaminu CILS/TELC/CELI, matura, egzaminy na studiach wyższych, korekta prac, etc.). Wieloletnie doświadczenie i rzetelność.
- trener językowy (j.włoski) aktorów polskich
- współpraca przy produkcjach filmowych polsko-włoskich
- głos na płytach cd do podręcznika do nauki języka włoskiego
- nowoczesna autorska metoda, w oparciu o które zaczynamy mówić od pierwszych lekcji, doskonale sprawdzająca się w nauce prze skype’a
- wystawiam rachunki.

Serdecznie zapraszam - K. Hoffmann

*Możliwość tworzenia grup 2-4 osobowych (cena do uzgodnienia)
Możliwość łączenia moich lekcji z konwersacjami z włoskim pisarzem, Dino Lacanforą!

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 18:00
Wtorek08:00 - 18:00
Środa08:00 - 18:00
Czwartek08:00 - 18:00
Piątek08:00 - 18:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Kasia Hoffmann
ul. 11 Listopada 70/66
43-300 Bielsko-Biala
NIP: 9372118501

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2016

Kasia jest niezwykłą nauczycielką. Zafascynowana kulturą Italii i jej językiem, zaraża swoim podejściem. Do tego po prostu kipi pozytywną energią. Można powiedzieć, że lekcje u Niej są rozrywką, a przy tym efekty pracy są bardzo zadowalające. Katarzyna to odpowiedzialna i rzetelna Osoba z pasją do nauczania.

avatar
Ewa P.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2013

W 4 miesiące przygotowałam się do matury rozszerzonej z j. włoskiego i zdałam na 90%!!! ustny na 100%, podstawa na 98%!!! Lekcje są bardzo ciekawe, jestem baardzo zadowolona z efektów pracy! POLECAM!!!

avatar
Ewelinka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2012

Od dwóch miesięcy prywatnie przygorowuję się z panią Kasią do matury. Błyskawicznie nadrobiłam zaległości ostatnich dwóch w szkole i zaczęłam wreszcie mówić po włosku

avatar
Piotrek K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2012

Świetna nauczycielka, stosuje nowatorskie sposoby nauczania, a w połączeniu z niezwykłą energią i poczuciem humoru daje to piorunujący efekt. Brałem udział w intensywnym kursie włoskiego. Przez trzy weekendy nauczyłem się na tyle, że podszedłem do egzaminu TELC i zdałem na 92% - to wręcz niebywałe! Dzisiaj chodze na lekcje indywidualne i jestem zadowolony z efektów.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.