KATARZYNA KURZAWSKA

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Poznań (GRUNWALD)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hallo,
Z tej strony Katarzyna Kurzawska. Jestem absolwentką filologii germańskiej oraz od 14 lat właścicielem Szkoły Języków obcych „Midi” Zapraszam na moją stronę.
POSIADAM UPRAWNIENIA Z MADRYTU DO NAUCZANIA JĘZYKÓW OBCYCH W CAŁEJ UNII EUROPEJSKIEJ.

Zajęcia moje prowadzone są na wszystkich poziomach, różnorodnymi metodami, dobranymi indywidualnie do predyspozycji oraz potrzeb Słuchacza.

Przygotowują one do egzaminów gimnazjalnych, matury, egzaminów końcowych z lektoratów oraz certyfikatów:  Goethe Instytut. Oferta moja obejmuje również zajęcia na życzenie. Zapraszam do siebie młodzież, studentów oraz osoby starsze.

Kontakt z moim Słuchaczem jest dla mnie najważniejszy, po to, aby jak najskuteczniej przebiegała współpraca, dlatego też Słuchacze moi mogą potwierdzić odniesione sukcesy przy współpracy ze mną. Są oni moją najlepsza wizytówką.

Sukces gwarantowany.
Zapraszam Was do kontaktu.
Na pewno nie pożałujecie. Bis bald

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 21:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 21:00
Piątek08:00 - 21:00
Sobota08:00 - 21:00
Niedziela08:00 - 21:00

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

KATARZYNA KURZAWSKA
Świerzawska
60-321 Poznań
NIP: 787 -153 - 13 88

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1995 - 10.1999
Uniwersytet Adama Mickiewicza
Nauczyciel mianowany
filologia romańska i germańska
Kursy i szkolenia
01.2019
MINISTERSTWO W MADRYCIE CERTYFIKAT
Doświadczenie
10.2004 - aktualnie
Szkoła Języków Obcych Midi
Referencje z Francji, uprawnienia z Madrytu Pracuję skutecznie, pokonuję z moimi Słuchaczami krok po kroku przeszkody, by dotrzeć do celu. Satysfakcja jest niesamowita, pomimo iż zdobycie tych umiejętności to systematyczna praca.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.