Ostatnia aktywność:
25 dni temu
Online
Wrocław
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Socjologia100 - 1000 / 60 min

Kasia Gonera

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielem akademickim i doskonale odnajduję się w uczelnianych standardach.Dzięki moim korepetycjom przejdziesz przez studia bez najmniejszego problemu - studia okażą się prostą drogą.Mam elastyczny czas pracy- dostosuję się do ciebie.

Prezentacje multimedialne, prace zaliczeniowe - jestem terminowa i mam elastyczny czas pracy.Jestem autorką wielu artykułów branżowych oraz obszernych wpisów blogowych w ramach usługi copywriting.

Zapraszam do kontaktu
kasiagonera80 (gmail).com

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.