Katarzyna Estkowska

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Poznań (Poznań)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nazywam się Katarzyna Estkowska i jestem mgr Anglistyki, lektorką języka angielskiego ucząca od ponad 14 lat zarówno w szkołach językowych jak i publicznych. Obecnie prowadzę zajęcia online dla klienta indywidualnego, biznesowego oraz dla grup. Od początku mojej ścieżki zawodowej skupiam się na nauczaniu dorosłych i młodzieży uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach w celu podwyższania jakości swoich zajęć. Na zajęciach kładę nacisk na to by nowe struktury gramatyczne i słownictwo było stosowane w mowie; (dużo zadań na rozwijanie komunikacji). Prowadzę system skrupulatnych powtórek, które są niezbędne w procesie skutecznego nauczania. Po każdej lekcji przesyłam również notatkę z przeprowadzonych zajęć. Lekcje online odbywają się na  platformie Zoom.. Zapraszam na bezpłatne, niezobowiązujące  konsultacje. 
Na stronie feelfree-poznan  znajduję się oferta proponowanych zajęć oraz informacje o moich kwalifikacjach oraz doświadczeniu.

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 19:00
Wtorek09:00 - 19:00
Środa07:00 - 19:00
Czwartek10:00 - 19:00
Piątek07:00 - 15:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Katarzyna Estkowska
Ul.Smolna
61-631 Poznan
NIP: 666 204 1260

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
11.2018
Konferencja Uczę dorosłych, Warszawa
04.2019
Jak skutecznie uczyć doroslych
05.2019
Gramatyka dla doroslych
06.2019
I nie zapomnę Cię aż do...kolejnej lekcji
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2020

Mój syn korzystał z korepetycji u Pani Kasi bezpośrednio i online w ciągu ostatniego roku szkolnego. Poczynił duże postępy, co znalazło potwierdzenie w uzyskanym bardzo dobrym wyniku z egzaminu 8- klasisty z j. angielskiego. Oceniam kwalifikacje, przygotowanie, profesjonalizm i zaangażowanie Pani Kasi bardzo wysoko. Jest nauczycielem wymagającym, egzekwujacym przekazana wiedzę , ale jednocześnie dopingujacym do nauki i wzmacniającym motywację ucznia. Syn nie tylko poszerzył i ugruntował swoją wiedzę, ale także zaczął śmielej stosować język w praktyce. Szczerze polecam współpracę z Pania Kasią.
Justyna M.

Feel Free

Dzięki serdeczne :)

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2020

chodzę za zajęcia do pani Katarzyny od przeszło roku i to co mnie się najbardziej podoba to klarowne przedstawienie nowych zagadnień gramatycznych, dużo czasu przeznaczonego na mówienie i wycwiczenie nowego słownictwa i gramatyki, cykliczne powtórki materiału dzięki którym mogę usystematyzować wiedzę. Jestem bardzo zadowolony i tylko żaluję , że nie trafiłem na taką nauczycielkę wcześniej.

Feel Free

Dziękuję serdecznie!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2020

Zajęcia się bardzo profesjonalne! Miałam poczucie postępu już po pierwszych lekcjach. Bardzo poszerzyłam swoje słownictwo, a co najważniejsze - nie tylko w teorii, bo na zajęciach kładziemy nacisk na mówienie. Polecam!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2019

Z czystym sumieniem mogę polecić Pania Kasię osobom, które chca zrobić szybkie postępy
z jezyka angielskiego. Lekcje sa prowadzone bardzo merytorycznie, zaplanowane z niezwykła starannaścia. Pani Kasia jest wymagajaca i egzekwuje wiedzę zdobyta na zajęciach, co niezwykle motywuje do nauki.
Z doświadczenia wiem, że nie jest łatwo znaleźć dobrego nauczyciela dlatego tym bardziej rekomenduję Pania Kasię.

Feel Free

Dziękuję Klaudia,
Regards :)

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2019

Lekcje są prowadzone profesjonalnie i z pomysłem, planem, co niestety nie jest takie oczywiste .
Pani Kasia przykłada dużo uwagi abym robiła postępy oraz przełamała mój strach przed mówieniem, za co jestem najbardziej wdzięczna :)
Także polecam :)

Feel Free

Dziękuje :)

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2019

Chodzilam na zajecia jedynie pól roku z powodu przeprowadzki do innego miasta. Poszerzylam swoje slownictwo, sluchanie, w koncu przestalam bac sie mowic bo to byl u mnie najwiekszy problem. Poznalam aplikacje do nauki slownictwa I swietne stronki do dodatkowej nauki. Gdybym kontynuowala nauke jeszcze z rok przy takim prowadzeniu zajec to zrobilabym gigantyczny postęp. Z wielkim bolem serca rezygnuje

Feel Free

Dzięki!:)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2018

Pani Kasi udało się przygotować mnie do egzaminu w pół roku. Miałam bardzo duże braki, które udało mi się nadrobić tylko dzięki korepetycjom. Aktualnie kontynuuję naukę. Pani Kasia jest dla mnie pierwszą nauczycielką, która uczy wykorzystywania zdobytej wiedzy w praktyce.
Zajecia prowadzone są w miłej atmosferze w dostosowaniu do moich umiejętności i oczekiwań.

Serdecznie polecam!

Feel Free

Dziekuje! :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2018

Angielskiego uczę się od kilku lat, ale to dopiero u pani Kasi czuje, że moja nauka nabrała tempa. Szczerze polecam.

Feel Free

Dziekuje :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.