Katarzyna Bobkowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Sopot
Gdańsk (Wrzeszcz +6)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Z powodu dużego zainteresowania na chwilę obecną brak miejsc na zajęcia z języka rosyjskiego.
Witam serdecznie! Z przyjemnością udzielę korepetycji z języka rosyjskiego, którego uczyłam się na Uniwersytecie Gdańskim oraz na Uniwersytecie im. Hercena w Sankt Petersburgu pod okiem rosyjskich wykładowców. Poza tym odbyłam również kursy w Petersburgu i w Kaliningradzie. Chciałabym móc wprowadzić kogoś w świat niezykłego rosyjskiego brzmienia. Nauczanie jest dla mnie przyjemnością, a jak wiadomo, najlepszy nauczyciel to taki, który robi to z pasją. Mam doświadczenie zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi. W przypadku dzieci oferuję pierwsze darmowe spotkanie, aby zapoznać się z dzieckiem oraz omówić szczegóły lekcji. Zapraszam również na zajęcia w wakacje, aby szybko opanować podstawy lub upłynnić swoją mowę. Więcej można się dowiedzieć na moim profilu, zapraszam również na korepetycje z matematyki! :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 06.2018
Uniwersytet Gdański
Licencjat
Rosjoznawstwo
09.2016 - 01.2017
Uniwersytet im. Hercena
Język rosyjski jako obcy
10.2017 - 02.2021
Politechnika Gdańska
Inżynier
Inżynieria Materiałowa
02.2021 - aktualnie
Politechnika Gdańska
Magister
Korozja
Kursy i szkolenia
08.2015
"Intensive Practice Course of the Russian Language"
12.2015
Praktyczny kurs języka rosyjskiego na poziomie zaawansowanym
12.2016
"Russian as a Foreign Language. An Intensive Short-term Course. Levels C1-C2"
Doświadczenie
01.2014 - 10.2017
Opiekun dziecięcy
Opiekowałam się półrocznym dzieckiem (często obejmowało to dzień i noc), potem 3-latkiem i 6-latką. Starszą dziewczynkę uczyłam pisać i przeprowadzałam z nią zajęcia ogólnorozwojowe: nauka liczenia, pisania, ćwiczenie pamięci.
04.2019 - 10.2019
Ambit
Prowadziłam zajęcia z języka rosyjskiego dla firm oraz osób prywatnych na różnych poziomach zaawansowania. Dodatkowo prowadziłam zajęcia dla dzieci z języka angielskiego oraz matematyki.
08.2020 - 09.2020
Polskie Centrum Badań i Certyfikacji - laboratorium budowlane
W trakcie praktyk zajmowałam się badaniem materiałów budowlanych pod kątem ich właściwości fizycznych.
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2021

Szukałam zajęć z matematykiem dla córki (8 klasa podstawówki) i umówiłam się z Panią Kasią. Córka była zadowolona z zajęć i przestała się bać lekcji matematyki w szkole. Dodatkowi okazało się, że pani Kasia uczy również rosyjskiego, a z racji, że córka bardzo dobrze się z nią dogadywała i miała problemy z tego przedmiotu, zaczęliśmy spotykać się częściej. Gdy naszła taka potrzeba, czasami jednorolazowo zamiast matematyki prosiliśmy o pomóc w fizyce, dzięki czemu nie trzeba było szukać innych korepetytorów, a córka miała zawsze odrobione lekcje.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.