Katarzyna Popławska

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Suwałki
Augustów
Sejny
Białystok
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka35 - 50 / 60 min

Katarzyna Popławska

Opis ogłoszenia

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś/eś się, dlaczego niektórzy uczniowie nie mają problemu z matematyką, podczas gdy inni nawet o tym nie myślą, zdając zawsze na 5?Problem ten sięga zaległości z gimnazjum lub nawet podstawówki, skąd małe braki tworzone przez złych nauczycieli stawiają barierę, która w liceum jest już tak duża, że nawet siedząc po nocach ciężko cokolwiek wskórać.W takiej sytuacji lekcje w szkole zamiast przyjemnością są utrapieniem. Ja od kilku lat staram się to zmienić. :)Moje zajęcia są bardzo mocno spersonalizowane.
Co będziemy robić na zajęciach ?
Najczęściej jest to szybkie nadrobienie jakichkolwiek zaległości, praca nad bieżącymi tematami przerabianymi w szkole i przygotowanie np. do matury.
Dlaczego tyle osób mi zaufało i zawsze wychodzili z uśmiechem na twarzy ? Co mnie wyróżnia ?Indywidualne podejście do każdego ucznia. Maksymalne dostosowanie materiału do umiejętności ucznia, co stanowczo zmniejsza czas nauki danej części materiału.Sposób prowadzenia lekcji. (Korepetycje prowadzę w przyjemnej atmosferze bez niepotrzebnego stresu i napięcia, jakie występuje, gdy uczeń nie może zrozumieć danej części materiału w szkole).100%-owa zdawalność matur moich uczniów.Podczas korepetycji staram się, aby uczeń nie umarł z nudów, słuchając wyjaśnień dotyczących zadań, lecz razem ze mną starał się je rozwiązywać.Zawsze mam czas dla swoich uczniów. (W przypadku gdy uczeń zapomni pojedynczy szczegół i ma problemy z rozwiązaniem zadania, wysyłam podpowiedzi).
Coś o mnie ?
Nauczaniem zajmuje się już blisko 15 lat. Bardzo lubię to, co robię, dzięki czemu zajęcia dają ponadprzeciętne rezultaty .
► W razie jakichkolwiek pytań proszę śmiało pisać lub dzwonić na numer telefonu 502316547 o każdej porze, gdybym nie odbierała, oznacza to, że akurat mam lekcje i na pewno oddzwonię.Cena jest uzależniona od poziomu nauczania. 

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.