Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Białystok

Opis ogłoszenia

Cześć! Z radością przygotuję Cię do egzaminu z rysunku na kierunek Architektura oraz Architektura wnętrz na Politechnikę Białostocką. Jestem absolwentką z tytułem mgr inż. arch obronionym w 2018 roku oraz czynną architektką. Nauczę Cię zasad stosowania perspektywy w rysunku odręcznym. Z chęcią podczas zajęć opowiem Ci o studiach jak i pracy w zawodzie :) 
Zapraszam !

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2013 - 10.2018
Politechnika Białostocka
Magister inżynier
Architektura
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2013 - 10.2018
Kurs rysunku
Posiadam 5 letnie doświadczenie w edukacji rysunku odręcznego przygotowującego do egzaminów wstępnych na kierunek architektury i architektury wnętrz.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.