Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Rzeszów (Lubelska)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem osobą dwujęzyczna ( niemiecki i polski). Byłam czterokrotnie laureatką ogólnopolskiego konkursu języka niemieckiego ( raz w szkole podstawowej  i trzy razy w gimnazjum ). Dodatkowo brałam udział w konkursie językowym w liceum sprachdoktor, w którym udało mi się uzyskać pierwsze miejsce na Podkarpaciu i 8 w kraju :) Zdałam maturę rozszerzoną z języka niemieckiego na 97 %.

Mogę pomóc w zrozumieniu języka niemieckiego w klasie podstawowej, ponadpodstawowej lub w szkole wyższej. Zapraszam również osoby, które chcą poznać język niemiecki lub chcą udoskonalić swoje umiejętności. Pomogę przygotować się do egzaminów językowych.

Lekcje mogą być prowadzone całkowicie w języku niemieckim. 

Zajęcia prowadzę stacjonarnie w Rzeszowie w okolicach ulicy Lubelskiej oraz online.

Jestem aktualnie studentką kierunku lekarskiego w Rzeszowie.

Mój nr tel. 575 768 416

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2020

Zajęcia przeprowadzone w bardzo przejrzysty i ciekawy sposób. Korepetytorka jest kompetentna oraz miła, całe korepetycje przebiegają w miłej atmosferze :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.