Katarzyna Woźniak

Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
Chrzanów
Kraków (Okolice Miasteczka Studenckiego AGH)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Oferuję lekcje gry na gitarze klasycznej, akustycznej i ukulele. Na początek nie trzeba mieć nawet swojego instrumentu - pożyczę swój, aby uczeń sam mógł przekonać się do podjęcia decyzji o zakupie własnego. Nauczę strojenia instrumentu, chwytów, rytmiki gry oraz grania za pomocą tabulatur, a po pewnym czasie, uczeń będzie w stanie grać już najróżniejsze piosenki. Preferowane miejsce zajęć - u ucznia. Jestem dyspozycyjna od poniedziałku do czwartku w Krakowie, a w weekendy w Chrzanowie. Cena to 60 zł za pełną godzinę zegarową. Zainteresowanych zachęcam do kontaktu i zadania ewentualnych pytań (najlepiej przez SMS pod numer 531128041).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2022 - aktualnie
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
Informatyka i Systemy Inteligentne
Kursy i szkolenia
08.2021
First Certificate in English (B2 First)
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.