Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Łódź
Aleksandrów Łódzki
Konstantynów Łódzki
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski70 / 55 min

Kasia

Opis ogłoszenia

Cześć, jestem Kasia. Chciałbyś nauczyć się francuskiego ? A może masz z tym językiem problemy i potrzebujesz pomocy ? Z miłą chęcią Ci pomogę :) Już jakiś czas temu ukończyłam filologię romańską i obce języki nie są mi wcale obce. Pracuję z tym językiem na co dzień. Gramatyka ? To prosta matematyka. Zapraszam serdecznie uczniów, dorosłych i każdego, kto chciałby podszkolić swój francuski. Oferuję konwersacje, korepetycje, przygotowania do egzaminów.

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 21:00
Wtorek17:00 - 21:00
Środa17:00 - 21:00
Czwartek17:00 - 21:00
Piątek17:00 - 21:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela10:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.