Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Wrocław (Śródmieście)
Racibórz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia60 / 60 min

Kasia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Cześć, jestem absolwentką Farmacji na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu oraz Technologii chemicznej na Politechnice Wrocławskiej. Posiadam 6-cio letnie doświadczenie w nauczaniu. 

Na zajęciach dzielę się z uczniami swoimi umiejętnościami oraz pasją do chemii. Podchodzę indywidualnie do ucznia, stawiam na logiczne myślenie, kreatywność oraz poszerzanie własnych horyzontów. Tłumaczę do skutku- aż uczeń zrozumie omawiane zagadnienie i będzie potrafił wykorzystać w ćwiczeniach zdobytą wiedzę.

Jak wygląda współpraca?
- z mojej strony możesz spodziewać się zaangażowania, tego samego oczekuję od Ciebie- po każdych zajęciach poza bardzo dużą ilością materiałów praktycznych i teoretycznych otrzymasz też zadanie domowe, które sprawdzę po godzinach naszych zajęć i omówimy je na kolejnych korepetycjach,
- na zajęciach są krótkie (3-5 min.) kartkówki z omawianego wcześniej materiału, co dodatkowo zmotywuje Cię do systematycznej pracy :)
- oferuję kilkaset zadań autorskich.

Moi kursanci często poza doskonaleniem umiejętności chemicznych uczą się systematycznej pracy i motywacji do nauki. 

Serdecznie zapraszam do współpracy. Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr tel: 884 003 785

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 20:00
Wtorek15:00 - 20:00
Środa15:00 - 20:00
Czwartek15:00 - 20:00
Piątek15:00 - 20:00
Sobota10:00 - 17:00
Niedziela10:00 - 17:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 01.2017
Politechnika Wrocławska
Inżynier
Technologia Chemiczna
10.2014 - aktualnie
Uniwersytet Medyczny
Farmacja
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2016 - aktualnie
Lektor kół naukowych dla dzieci
Realizacja eksperymentów z zakresu nauk ścisłych z dziećmi

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2019

Polecam korepetycje z Kasią, przez 3 lata przygotowywała mnie do matury, dzięki jej pomocy udało mi się dostać na kierunek lekarski :) dziękuję za motywację w ciężkich chwilach, cierpliwość i zaangażowanie na każdych zajęciach :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2016

Na zajęciach z Kasią przygotowywałam się do matury z chemii. Kasia potrafi wytłumaczyć wszystkie zagadnienia które sprawiały mi problem, jest bardzo cierpliwa. Po każdych zajęciach dostawałam zadania, które na następnych zajęciach były omawiane, a także zawsze była 5-10 minutowa powtórka z zajęć poprzednich co motywuje do systematycznej nauki. Polecam serdecznie :-)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2016

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Panią Kasią. Pani Kasia potrafi dobrze wyjaśnić temat. Jest zawsze przygotowana do lekcji i zaangażowana. Potrafi też dobrze zmotywować do nauki. Jest skutecznym nauczycielem. Gorąco polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.