Ostatnia aktywność:
9 dni temu
Nysa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia50 / 60 min

Karolina

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką Wydziału Chemicznego na Politechnice Wrocławskiej oraz studentką Wydziału Chemii i Wydziału Matematyki Uniwersytetu Wrocławskiego. Posiadam uprawnienia do nauczania w szkole
Udzielam korepetycji z CHEMII   i MATEMATYKI  na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum, również przygotowujących do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Oferuję rzetelne przekazanie wiedzy w miłej i bezstresowej atmosferze. Jestem sympatyczną i spokojną osobą z dobrym podejściem zarówno do dzieci, jak i młodzieży.

Doświadczenie
Posiadam doświadczenie w udzielaniu korepetycji osobom od szkoły podstawowej do szkoły średniej. Przede wszystkim przygotowanie do egzaminów maturalnych, ale również pomoc w odrabianiu zadań domowych i nauce do sprawdzianów oraz kartkówek.

Gdzie?
Korepetycji udzielam u mnie w domu (centrum miasta).  Możliwe jest udzielanie korepetycji u ucznia w domu, jeśli zajęcia trwają 2 godziny. 

Cena
Lekcja kosztuje 50 zł i trwa 60 minut. Możliwe jest również prowadzenie zajęć w grupach kilkuosobowych, wtedy cena jest do ustalenia.

Kontakt
Możliwy jest kontakt poprzez wiadomość tutaj. Numer telefonu podaję w wiadomości prywatnej.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.