Karolina Nieobce

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Warszawa
Katowice
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć!

Hola, la casa de papel, siesta - hiszpański znasz z wakacji lub ulubionych seriali. Nadszedł jednak czas, by do sprawy podejść profesjonalnie.

Metoda konwersacyjna Nieobce opiera się na koncepcji Total Immersion (całkowite zanurzenie), bo nie chodzi tylko o to, żeby zdać egzamin lub przygotować maila w pracy. W ojczystym języku również nie ograniczamy się wyłącznie do pojedynczych umiejętności. Tworzymy przestrzeń, w której jesteś aktywnym użytkownikiem języka, otaczasz się nim na różnych płaszczyznach. Nieobce tworzy bazę a zarazem pole do popisu, abyś w każdej sytuacji mógł wykorzystać język obcy jak narzędzie, zarówno przyjmując w pracy wizytę korpusu dyplomatycznego, zamawiając drinka w klubie albo spacerując po madryckich ulicach.
 
Proponujemy zatem kurs 1:1 oraz autorskie materiały (próbkę chętnie prześlę Ci mailowo), dużo mówienia i rozwijania wszystkich obszarów językowych. Działamy na zasadach partnerstwa, dlatego dbamy o to, aby Klient miał realny wpływ na kurs, w którym uczestniczy.

KURS OGÓLNY ORAZ KONWERSACJE :
80 zł / 60 min.
(stacjonarnie +10 zł / lekcja)

Proponujemy 15-20 lekcję próbną, podczas której omówisz z lektorem strategię nauki i cele oraz sprawdzisz, czy dany lektor odpowiada Twoim wymaganiom.

Zapraszamy na zajęcia zdalne (platforma Skype oraz dopasowane materiały) lub stacjonarne w Warszawie. Wystawiamy faktury.

Skontaktuj się przez portal, telefonicznie lub SMS. Dobrego dnia!

Karolina  z Nieobce

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Karolina Nieobce
ul. Żurawia 6/12 lok 766

00-503 Warszawa
NIP: 5213641211

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2018

Indywidualne podejście, duża wiedza, dyspozycyjność i sympatyczność. Nie mogłem lepiej trafić i jestem niezwykle zadowolony ze swojej współpracy z Karoliną. Gorąco polecam, bez cienia wątpliwości ;)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2017

Jeśli myślisz, że nauka języka angielskiego online to zły pomyśl to się mylisz. Zrozumiesz to od razu po pierwszej lekcji z Karoliną. W życiu nie myślałam, że mogę się tyle nauczyć przez internet. A mianowicie więcej niż stacjonarnie. Karolina w ciągu jednej godziny potrafi zrobić z uczniem bardzo dużo. Jest wyrozumiała, jak nie zrozumiesz to nie zostawi Cię z tym , tłumaczy do skutku, jeśli chcesz, dosyła więcej materiałów z ćwiczeniami. Po prostu korepetytor idealny! :D i co najważniejsze, jeśli myślisz, że jesteś z angielskim do niczego, Karolina sprawi, że Twoje podejście się zmieni!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2017

Karolina jest wyrozumiała, cierpliwa, otwarta, komunikatywna. Tworzy swobodną atmosferę podczas lekcji, a przy tym ich poziom merytoryczny jest bardzo wysoki. Jej postawa podczas lekcji zachęca do dalszej nauki, nawet jeżeli się plątasz i dukasz :) jest bardzo miła, nie zawstydza uczniów, nie wypomina błędów, nawet jeżeli pytasz o to samo po raz enty. Ponadto jest dyspozycyjna, zawsze znajdzie czas, a lekcje przez Skype są super pomysłem :) teraz już się nie możesz wymigać, że nie masz czasu na naukę! Ogólna ocena 500/5, polecam serdecznie lekcje z tą Panią :)

Nieobce

Ewo, dziękuję bardzo za tak pozytywną opinię! To Ty robisz genialne postępy, ja jestem tylko w asyście. :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2017

Polecam Panią Karolinę, świetne przygotowanie do matury na poziomie rozszerzonym. Pozytywne podejście do ucznia, ciekawe i pomocne materiały.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2017

Polecam Panią Karolinę. Bardzo dobry nauczyciel z wielkim entuzjazmem i nowoczesnymi metodami nauczania.
Poprzez swoje pozytywne podejście do ucznia i zajęć oraz cierpliwość zachęca do nauki języka francuskiego.
Podczas zajęć Pani Karolina skupia się na rozmowie i przełamaniu bariery do mówienia w języku francuskim.
Lekcje i materiały, które się otrzymuje przed nimi, są zawsze ciekawe.
Pełen profesjonalizm i kultura osobista.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2017

Jeśli zastanawiasz się czy istnieje ktoś, kto jest w stanie doprowadzić do tego, że zaczniesz uczyć się języka angielskiego z przyjemnością i będziesz uśmiechać się na wspomnienie ostatnich zajęć, to odpowiem, że TAK- jest to Karolina. Moja historia "językowa" jest baaaardzo długa- nauka w szkole, kilka kursów grupowych, indywidualne lekcje rożnymi metodami i efekt ciągle ten sam- Simple Present, Present Continuous ( regułki,definicje, rozpoznawanie tych czasów w tekście , czasem nawet mówienie z użyciem tych czasów, ale broń Boże rozmowa ) i dalej czarna dziura...Pogodziłam się z tym, że po prostu jestem " językowym beztalenciem" , że " nie mam daru do języków". Kilka miesięcy temu postanowiłam, że ostatni raz spróbuję...i trafiłam do Karoliny.Nie ukrywam, że byłam bardzo sceptycznie nastawiona, dodatkowo nie umiałam sobie wyobrazić jak mogę uczyć się języka przez Skype? Po prostu kolejna próba, która z założenia miała zakończyć się porażką. Od pierwszych zajęć czułam jednak , że jest inaczej niż zwykle. Jej otwartość, entuzjazm i takt ( jakże niezbędny w przypadku wszystkich moich"yyyyyh", "mmmmmh" ,"eeeeeeh", "sooooo" podczas zajęć, gdy brakuje mi odpowiedniego slówka) powoduje, że ciągle mam w sobie zapał do kolejnych zajęć. Sposób prowadzenia lekcji, tłumaczenie zawiłości obcego języka i ciągłe zachęcanie do dyskusji na każdy temat ( bardzo często zupełnie na inny temat niż zaplanowała- ale zawsze po angielsku) powoduje, że nadal mam w sobie entuzjazm i wiarę, że będę dobrze rozmawiać w tym języku. Karolina jest bardzo uważnym na ucznia korepetytorem i świetnym psychologiem-wszystkie dotychczasowe zajęcia poruszały tematy, które są mi niezwykle bliskie i całkowicie zgodne z moimi zainteresowaniami-mam wrażenie, że czyta mi w myślach. Pokazuje mi, podczas naszych lekcji, że jeśli rozmawiamy o rzeczach dla mnie ważnych, co do których chcę wyrazić własną opinię, to prawie całkiem swobodnie wypowiadam się w obcym języku, a słowa same układają się w zdania :). Jej autorska metoda oparta się na aktualnych materiałach- również interaktywnych staje się świetną bazą do dyskusji (w obcym języku) w każdej sytuacji. Jej ogromna wiedza, umiejętność znalezienia w uczniu jego mocnych stron, budowanie w nim pewności językowej i ciekawe materiały do nauki powodują, że każda lekcja jest spotkaniem na które czekam z wielką niecierpliwością. Polecam zajęcia z Karoliną wszystkim niedowiarkom, że nauka języka może być wielką przygoda.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2017

To co cechuje Karolinę to wiedza, kompetencja, doświadczenie i umiejętność uczenia języka. Ja wcześniej korzystałam z wielu innych opcji i żadna z nich nie dała mi takiego efektu i spełnienia moich potrzeb językowych. Przygotowywałam się z Karolą na wyjazd do Stanów Zjednoczonych i ta współpraca otworzyła mnie na mówienie, pozwoliła pokonać barierę językową i wzbogacić słownictwo. Ponadto pomagała mi w tłumaczeniu artykułów anglojęzycznych ze specjalistycznymi słownictwem i jej pomoc w tym zakresie była nieoceniona. Dzięki niej bez problemu i z najwyższym stopniem zaliczyłam wszystkie prace semestralne. Jeśli szukasz profesjonalisty - znalazłeś go ;) Polecam Karolinę z czystym sercem! :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2017

Bardzo polecam zajęcia z panią Karoliną. Mam przyjemność uczyć się języka francuskiego i każda godzina jest świetnie przygotowana, materiał dostosowany do poziomu, zainteresowań i potrzeb ucznia. Zajęcia są interesujące, dynamiczne, a przy tym niezwykle efektywne. Odkąd zaczęłam uczyć się z panią Karoliną zaobserwowałam duży postęp w rozumieniu, łatwość mówienia i dużą przyjemność z poznawania nowego języka. Polecam gorąco!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.