Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Bydgoszcz
Inowrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski60 / 60 min

Karolina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii

Opis ogłoszenia

Absolwentka UAM w Poznaniu, po długim pobycie we Włoszech, udzieli korepetycji z języka włoskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Zapewniam własne, ciekawe materiały oraz indywidualne podejście do każdego ucznia. Lekcje odbywają się w miłej atmosferze.
Zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2020

Karolina jest świetną nauczycielką. Potrafi wyciągnąć ucznia z jego "strefy komfortu" w sposób bezbolesny . Lekcje dostosowuje do potrzeb i oczekiwań. Zawsze pogodna i uśmiechnięta. Atmosfera na lekcjach jest fantastyczna. Przekazuje nie tylko wiedzę o języku włoskim, ale też miłość do Włoch.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2020

Fantastyczna, szczera osoba. Słowiański wygląd a dusza włoska :-) Miłośniczka wszystkiego co włoskie. Pięknie dostraja się do ucznia, z włoskim temperamentem przekazuje swoją wiedzę i pasję. Lekcje z nią to czysta przyjemność.

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2020

Karolina è l'insegnante perfetta. Wpaja miłość do Włoch, języka i kultury każdemu, kto ma z nią przyjemność się uczyć - bo każda lekcja to ogromna przyjemność. Jest cierpliwa - umie dobrać każdą możliwą formę zajęć do ucznie i jego aktualnego nastroju, tak że na lekcjach nie tylko się uczymy ale również śpiewamy po włosku :) Gorąco polecam lekcje z Karoliną.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2020

Karolina jest niezwykłą osobą i WSPANIAŁYM, profesjonalnym nauczycielem, z włoskim temperamentem. :-)
Z nią nauka włoskiego to czysta przyjemność. Zaraziła mnie miłością do języka włoskiego i do Włoch.
Idealnie dostosowuje się do ucznia i motywuje do nauki. Kapitalnie potrafi przekazać zasady gramatyki, a na lekcjach praktycznie od samego początku rozmawiałyśmy po włosku. Lekcje zaczęłam od poziomu zero i już po kilku miesiącach byłam w stanie rozmawiać z Włochami.
Niezwykłą przygodę z Karoliną i językiem włoskim rozpoczęłam kilka lat temu i mam nadzieję, że ta przygoda się nigdy nie skończy :-)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2020

Karolina jest absolutnie wyjątkowym nauczycielem. Buduje relację z uczniami opartą na radości z chwili, akceptacji i zrozumieniu, dzięki której dużo łatwiej otworzyć się na popełnianie błędów, naukę nowych słówek i struktur gramatycznych. Każda lekcja jest przygodą i wciąga do wyjątkowego w każdym calu włoskiego świata. Nie sposób się z nią nudzić. Jeśli szukasz czegoś więcej niż oklepanych lekcji to nauka z Karoliną jest zdecydowanie dla Ciebie. Każdorazowo umacnia mnie w przekonaniu, że La vita è bella!!!

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2020

Karolina to wspaniała nauczycielka, oddana swojej pracy, zawsze przygotowana do zajęć:konwersacja, ćwiczenia itd. nauka z Nią to przyjemność. Polecam!!!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2016

Karolina è una professoressa fantastica e molto molto molto simpatica! Dzięki wesołemu usposobieniu i solidnej porcji materiału którą zawsze ma przygotowaną można znaleźć horacjański złoty środek między włoskim dolce vita a rzetelną pracą nad językiem, co skutkuje nie tylko satysfakcją i coraz lepszą znajomością języka, ale też miłością, którą z głębi serca coraz bardziej pała się do Bel Paese. Co najważniejsze Karolina to znakomity słuchacz, przy którym nikt nie wstydzi się mówić po włosku!
Zawsze od pierwszego "Buongiorno" aż nie można powstrzymać uśmiechu i dostaje się ogromny zastrzyk pozytywnej (włoskiej) energii, dzięki czemu nawet do najtrudniejszych zagadnień gramatycznych można podejść z uśmiechem i na spokojnie, a Karolina wytłumaczy i rozrysuje wszystko, aż samo nasunie się na język "tutto chiaro!" i ręka sama wesoło zachce uzupełniać czwiczenia 'con le parole italiane' Nauka włoskiego z Karoliną to przyjemność!
Raccomando molto molto!!
Polecam baardzo!!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2015

Dużo ćwiczeń i prawdziwie włoski temperament. Warto. Polecam lekcje z Karoliną.

avatar
Malgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2015

Zajecia z Karoliną to sama przyjemność, z Karoliną spotykamy się u mnie w domu, jest zawsze świetnie przygotowana, posiada własne ciekawe materiały dydaktyczne. Zajęcia dostasowuje zawsze do moich potrzeb i mijają bardzo szybko, co tylko potwierdza jej świetny kontakt z uczniem i przemilą atmosferę, jaką potrafi stworzyć podczas zajęc. Zdecydowanie polecam!!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.