Karolina Sikorska

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Bonjour !
Francuski na wynos ? Czemu nie, i to prosto z Paryża  ! Skończyłam studia z dydaktyki języka francuskiego na paryskiej Sorbonie po to, żeby nauczyć Cie posługiwania się językiem Coco Chanel, Macrona czy Juliette z piątej dzielnicy.  Prowadzę kursy spersonalizowane dla wszystkich moich uczniów na każdym poziomie. Obecnie nauczam w Alliance française oraz zdalnie na filologii romańskiej na Uniwersytecie Ovidius jako lektorka. Posiadam rownież uprawnienia egzaminatorki i korektorki egzaminu DELF.Jeśli chcesz już teraz zacząć mówić po francusku, czekam na Twoja wiadomość. 

A bientôt, 

Karolina

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 15:00
Wtorek
Środa09:00 - 22:00
Czwartek
Piątek14:00 - 22:00
Sobota09:00 - 22:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2018 - 06.2020
Sorbonne-Nouvelle
Magister
Didactique des langues
Kursy i szkolenia
01.2020
korektor-egzaminator DELF
Doświadczenie
02.2019 - aktualnie
Université Ovidius
10.2020 - aktualnie
Alliance française

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.