karolina karolina

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
Warszawa

Opis ogłoszenia

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW, TRUDNOŚCI W NAUCE I KONCENTRACJI, DYSLEKSJA, DYSGRAFIA, DYSORTOGRAFIA, ZABURZENIA ROZWOJOWE, WYRÓWNYWANIE SZANS SZKOLNYCH, LOGOPEDIA
Wychodząc naprzeciw potrzebom zapracowanych rodziców, którzy dbają i chcą dbać o właściwy rozwój swoich dzieci, proponuję wygodną i skuteczną usługę. Ideą jest pokazać dzieciom jak się uczyć, tak by praca w domu nie stwarzała im żadnych trudności.
Mgr psychologii i polonistyki. Oferuje pomoc dzieciom w nauce oraz przy odrabianiu lekcji.
Proponuję indywidualne zajęcia dla dzieci od 3 roku życia, z problemami w nauce i problemami rozwojowymi. Zajęci mają na celu wyrównywanie różnorodnych deficytów rozwojowych wynikających z mniejszej możliwości przyswajania wiedzy czy z występowaniem uczniów dysleksji rozwojowej.
Przygotowuję dzieci do wcześniejszego podjęcia nauki szkolnej, oraz łatwiejszej adaptacji do nowych trudnych warunków szkolnych. Od kilku lat prowadzę również z ogromnym powodzeniem przygotowania do egzaminów szóstoklasisty oraz gimnazjalnych. Pomoc uczniom w tych niewątpliwie trudnych momentach edukacji jest nieoceniona. Dzięki systematycznej i wytrwałej pracy moi uczniowie dostali się do najlepszych szkól.
Pierwsze zajęcia maja charakter diagnostyczny celem ich jest poznanie potrzeb, określenie umiejętności dziecka i dopasowanie metod pracy.
Wykorzystuję nowoczesne i profesjonalne pomoce edukacyjne, niezbędne do prowadzenia zajęć terapeutycznych, także do prowadzenia zajęć ruchowych i relaksacyjnych.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.