karolina karolina

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
Warszawa

Opis ogłoszenia

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW, TRUDNOŚCI W NAUCE I KONCENTRACJI, DYSLEKSJA, DYSGRAFIA, DYSORTOGRAFIA, ZABURZENIA ROZWOJOWE, WYRÓWNYWANIE SZANS SZKOLNYCH, LOGOPEDIA
Wychodząc naprzeciw potrzebom zapracowanych rodziców, którzy dbają i chcą dbać o właściwy rozwój swoich dzieci, proponuję wygodną i skuteczną usługę. Ideą jest pokazać dzieciom jak się uczyć, tak by praca w domu nie stwarzała im żadnych trudności.
Mgr psychologii i polonistyki. Oferuje pomoc dzieciom w nauce oraz przy odrabianiu lekcji.
Proponuję indywidualne zajęcia dla dzieci od 3 roku życia, z problemami w nauce i problemami rozwojowymi. Zajęci mają na celu wyrównywanie różnorodnych deficytów rozwojowych wynikających z mniejszej możliwości przyswajania wiedzy czy z występowaniem uczniów dysleksji rozwojowej.
Przygotowuję dzieci do wcześniejszego podjęcia nauki szkolnej, oraz łatwiejszej adaptacji do nowych trudnych warunków szkolnych. Od kilku lat prowadzę również z ogromnym powodzeniem przygotowania do egzaminów szóstoklasisty oraz gimnazjalnych. Pomoc uczniom w tych niewątpliwie trudnych momentach edukacji jest nieoceniona. Dzięki systematycznej i wytrwałej pracy moi uczniowie dostali się do najlepszych szkól.
Pierwsze zajęcia maja charakter diagnostyczny celem ich jest poznanie potrzeb, określenie umiejętności dziecka i dopasowanie metod pracy.
Wykorzystuję nowoczesne i profesjonalne pomoce edukacyjne, niezbędne do prowadzenia zajęć terapeutycznych, także do prowadzenia zajęć ruchowych i relaksacyjnych.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
25 listopada 2020

Nie polecam...
Pani za wysoko się ceni, a nie potrafi czytać ze zrozumieniem i poprawnie budować zdań ( tak, wiem klawiatura komputera, tabletu, czy też telefonu, czasem utrudnia pianie ).
Jeśli ktoś wycenia swoje usługi na 1200 zł TO MUSI COŚ SOBĄ REPREZENTOWAĆ - PANI karolina karolina ( dane spisane z ogłoszenia ) nie reprezentuje swoją osobą nic... poza słowami, które napisze w wiadomości prywatnej... ( dla zainteresowanych udostępnię skan korespondencji )
Cóż... ludzie wykształceni się cenią to FAKT, ale POTRAFIĄ CZYTAĆ ZE ROZUMIENIEM....

karolina karolina

Szanowna Pani studentko,
proszę śmiało udostępnić korespondencje. Nie przywykłam do odrabiania lekcji za kogoś. Proszę następnym razem jasno sformułować ogłoszenie, obejdzie się bez nieporozumień. Powodzenia niezmiennie

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.