Karolina Mikłus

Ostatnia aktywność:
25 dni temu
 
Online
Nowa Iwiczna
Warszawa
Piaseczno
Mysiadło

Karolina Mikłus

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Karolina Mikłus

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2017

Pani Karolina przygotowała mojego syna do poprawki z historii, zakres liceum. Bardzo rzetelnie była przygotowana do każdego spotkania, w bardzo przystępny i spójny sposób przedstawiała materiał. Syn zdał, bardzo dziękujemy za pomoc i szczerze polecamy. Gdyby w taki sposób uczono historii w szkole, nie byłoby problemów z zaliczeniem przedmiotu.

Karolina Mikłus

Dziękuję :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.