Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Online
Katowice
Sosnowiec
Będzin
Czeladź
Wojkowice Kościelne
Siewierz
Koziegłowy
Woźniki
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki40 - 60 / 60 min

Karolina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

  • Hej! :)

Oferuję zajęcia z języka niemieckiego dostosowane do Twoich potrzeb. Gwarantuję poprawę ocen w szkole. Nauka dzieci, młodzieży i dorosłych, równieź język biznesowy.

Dlaczego lekcje ze mną są lepsze od innych? Większość nauczycieli uczyło się języka na studiach od polskich lektorów, w rzeczywiście nie mają kontaktu z rodowitymi Niemcami. Natomiast ja na codzień komunikuję się z Niemcami w pracy. Często też biorę udział w delegacjach do Niemiec. Dlatego oprócz standardowych zadań mających np. na celu dostanie dobrej oceny, będę przygotowywać Cię do poradzenia sobie w porozumieniu się z rodowitym Niemcem.

Zapewniam materiały do zajęć.
Możliwy dojazd do ucznia.

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 20:00
Wtorek06:00 - 20:00
Środa06:00 - 20:00
Czwartek06:00 - 20:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2020

Polecam! Rewelacyjnie przygotowana Pani Karolina pomogła ogarnąć gramatykę oraz rozmówki. Zawsze punktualna i świetnie przygotowana do zajęć

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.