Pani od francuskiego

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

NA TĘ CHWILĘ PROWADZĘ TYLKO ZAJĘCIA DLA MAŁYCH DZIECI.

Moim największym sukcesem jest zainteresowanie francuskim ludzi, którzy tego języka nie znają, nigdy nie planowali poznawać lub wręcz go nie lubią.

Zapraszam na skuteczne i efektywne zajęcia z języka francuskiego  na wszystkich poziomach.

UWAGA: Wszyst­kie kursy odby­wają się stacjonarnie na warszawskim Mokotowie. Jest to podyk­to­wane formą pracy opartą na emocjo­nalnym doświad­cza­niu języka w bezpośrednim kontakcie.

Studia ukończyłam z wyróżnieniem, co gwaratnuje najwyższą jakość prowadzonych przeze mnie zajęć.

Od wielu lat mam ciągły kontakt z żywym i nieustannie ewoluującym językiem francuskim oraz licznymi akcentami . Uczniom przekazuję to, co najważniejsze i najbardziej przydatne, w zależności od ich indywidualnych celów i potrzeb.

CENA
30 zł za 60 min. 
Prowadzę działalność - wystawiam faktury.

ZAKRES USŁUG
Wszystkie poziomy zaawansowania – a szczególnie:
•   KONWERSACJE NA KAŻDY TEMAT  - pracujemy nad płynnością wypowiedzi i poszerzamy bogactwo językowe
•   powrót do sprawności językowej po dłuższej przerwie   - weryfikacja umiejętności, uporządkowanie i progres
•   skuteczne przygotowanie do certyfikatów językowych oraz matury - zgodnie z wymaganiami egzaminacyjnymi, z naciskiem na mówienie w języku obcym.

Prowadzę również zajęcia dla małych dzieci z elementami nauki czytania i liczenia metodą Domana. Zajęcia odbywają się w całości po francusku.

Jestem również tłumaczem pisemnym (tłumaczę umowy, regulaminy, broszury medyczne, instrukcje techniczne, strony internetowe) oraz tłumaczem ustnym (na targach, konferencjach, wizytach zagranicznych partnerów biznesowych). Pomagam również w przygotowaniu się do  rozmów kwalifikacyjnych  po francusku.

Napisz czego oczekujesz od zajęć, a ja ułożę plan dopasowany do Twoich potrzeb!

A bientôt !

 

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 23:00
Wtorek06:00 - 23:00
Środa06:00 - 23:00
Czwartek06:00 - 23:00
Piątek06:00 - 23:00
Sobota06:00 - 23:00
Niedziela06:00 - 23:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2004 - 07.2009
Uniwersytet Wrocławski
Magister
Romanistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2020

Jestem bardzo zadowolona z zajęć!
Wszystko jest klarownie tłumaczone. Super opcja z tworzeniem notatek z zajęć od razu. Duża elastyczność w kwestii materiału, który chcemy przerabiać. Szybki kontakt i odpowiedzi na maile :)
Polecam!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2020

Świetna organizacja zajęć, bardzo ciekawa, dynamiczna lekcja, bez chwili na nudę. Otwartość, dopasowywanie się do indywidualnych potrzeb słuchacza. Pełne zaangażowanie. Polecam lekcje z Karoliną.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2020

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Karoliną, jest zawsze profesjonalnie przygotowana, zajęcia i materiały są bardzo dobrze dostosowane do poziomu ucznia. Zajęcia zawsze odbywają się punktualnie. Bardzo miła osoba. Polecam!

avatar
Donata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2020

Bardzo polecam! Pani Karolina przygotowuje materiał idealnie dopasowany do potrzeb (u mnie był to egzamin na studiach), udostępnia wcześniej interesujące materiały do pracy, zwraca uwage na szczegóły, bardzo wzbogaciła moje słownictwo .

avatar
Nina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2020

Bardzo polecam korepetycje z Panią Karoliną. Zajęcia są idealnie dostosowane do poziomu kursanta i przeprowadzone z uwagą. Zawsze jest czas na zadanie pytań i konsultacje dodatkowych, nurtujących kwestii. Pani Karolina dba, by materiał był utrwalany na bieżąco, co skutkuje szybszym jego zapamiętywaniem.

avatar
M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2020

Karolina jest punktualna, wszystkie zajęcia odbywały się zawsze według planu, podobał mi się także sposób prowadzenia zajęć :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2020

Polecam. Dużo materiałów i ćwiczeń gramatycznych, ciekawostki językowe, możliwość dopasowania materiału i przebiegu zajęć do własnych potrzeb i preferencji.

avatar
Lilka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2020

Pani Karolina jest bardzo dobrą nauczycielką. Jest zawsze profesjonalnie przygotowana, materiały dostosowuje do ucznia. Rozmowa z nią po francusku to przyjemność.
Polecam każdemu! :-)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2020

Pani Karolina jest w pelni profesjonalnym nauczycielem. Sposob w jaki tlumaczy gramatyke jest klarowny i oparty na wielU przykladacj. Praca domowa jest zawsze sprawdzana i omawiana na zajeciach. Tematy do konwersacji sa ciekawe, z wykorzystaniem autentycznych zrodel francuskich takich jak prasa, filmiki. Czas zajec jest wykorzystany w 100%. Dziekuje, Pani Karolino!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2020

Bardzo polecam! Ciekawe materiały dydaktyczne, zadania dostosowane do poziomu ucznia, wszystko zawsze na czas. Nauka z Panią Karoliną to przyjemność!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2020

Szczerze polecam zajęcia. Indywidualne podejście do ucznia wedle potrzeb, bardzo łatwo przyswajalny sposób nauczania gramatyki. Polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2020

Jestem zadowolony z zajęć z Panią Karoliną. W szczególności cieszy duża ilość zadawanej pracy domowej oraz sposób tłumaczenia gramatyki.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2020

Szybka, profesjonalna i efektywna nauka języka francuskiego. Pani Karolina łatwo nawiązuje kontakt z uczniem. Córka jest bardzo zadowolona.

avatar
Lucjan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2020

Polecam naukę u pani Karoliny. Na wstępie ustaliliśmy jakie są moje oczekiwania i cele nauki ( pomoc w nauce j. Francuskiego w szkole średniej ). Lekcje i program zaproponowany przez panią Karolinę były realizowane konsekwentnie i bardzo profesjonalnie, w przyjemnej atmosferze, przy pomocy bardzo klarownych materiałów dydaktycznych. Lekcje francuskiego były prowadzane przez Skype'a i bardzo szybko pomogły mi zrozumieć gramatykę z która miałem największy kłopot oraz przyswoić resztę tematów . Bardzo polecam naukę z Panią Karoliną!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.