Opis ogłoszenia
Nauczę Cię malarstwa, rysunku lub ilustracji. Dopasuję zakres i metody do Twoich indywidualnych potrzeb w zależności od Twojego poziomu. Znajdziesz u mnie merytoryczne wsparcie i inspirację. Zapraszam na lekcje!
Na zajęciach zadbam o solidne podstawy takie jak kompozycja, proporcje, anatomia, koloryt, światłocień i pokażę Ci zróżnicowane techniki malarskie i rysunkowe, aby wybrać najlepszy dla Ciebie język plastyczny i stworzyć Twój unikatowy styl. Lub, jeśli jesteś już na bardziej zaawansowanym poziomie, pomogę Ci udoskonalić umiejętności i rozwinąć Twój indywidualny język artystyczny.
Na zajęciach z ilustracji dodatkowo pokażę Ci stosowane w niej narzędzia cyfrowe, a także, w zależności od Twoich zainteresowań, mogę poprowadzić Cię przez proces stworzenia Twojej własnej ilustrowanej książki, wprowadzić Cię w tajniki ilustracji okolicznościowej lub towarzyszyć Ci w eksplorowaniu granic ilustracji artystycznej z pogranicza rysunku czy malarstwa.
O mnie: Od 15 lat prowadzę zajęcia z ilustracji, projektowania książek dla dzieci, rysunku i malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach, którą także ukończyłam. Na co dzień pracuję jako ilustratorka i malarka. Zobacz co robię na Instagramie: karolinakornekfreixial
Ze mną rozwiniesz swój talent i zrealizujesz wymarzone projekty!
Dostępność
Miejsce lekcji
Napisz do użytkownika
Ostatnie opinie
wystawiono opinii: 3
Karolina ma talent nie tylko jako artystka, ale także nauczycielka i mentorka. Ma świetne podejście zarówno do dorosłych, jak i dzieci. Potrafi wspierać w rozwoju, znalźć i podpowiedzieć najlepsze estetyczne, gustowne rozwiązania, jest kreatywna, przezdolna, cierpliwa, inteligentna, wszechstronna no po prostu nauczyciel wymarzony! Pełen profesjonalism, naprawdę wysoki poziom! Gorąco polecam!
Na zajęcia z rysunku z Karoliną zdecydowałam się, żeby zabić nudę w czasie wymuszonej kontuzją bezczynności. Już po pierwszej lekcji zaczęłam inaczej patrzeć na otaczające mnie przedmioty. Instrukcje Karoliny dały mi dostęp do zasobów zdolności i kreatywności, jakich u siebie nie podejrzewałam! To, co miało być krótkotrwałą rozrywką, przerodziło się w ulubione hobby. Zajęcia kontynuuję, a w torebce mam już zawsze ołówek i szkicownik. Rysunku naprawdę można się nauczyć, a nauka z Karoliną daje ogromną przyjemność i satysfakcję. Serdecznie polecam!
Super nauczyciel. Chodziłam na zajecia ja, a potem wciągnął się syn. Zadowolony. Dobre podejście i dla dorosłego i do dziecka. Młody wciągnął się w świat sztuki, areszcie coś go zainteresowało!


Wyślij wiadomość