Karolina Kochańska

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Gdynia
Gdańsk
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hei på deg! Nie zwlekaj i jak najszybciej zacznij naukę wymarzonego języka. Chętnie Ci w tym pomogę :) Ukończyłam Skandynawistykę, linię norweską, na Uniwersytecie Gdańskim. Jestem doświadczonym nauczycielem - już od liceum uczyłam języka angielskiego oraz gry na gitarze. Od 2 lat jestem także lektorem norweskiego.

Do nauczania wykorzystuję nowoczesne, efektywne metody. W tym, co będziemy robić na lekcjach postaram dostosować się do Twoich potrzeb i oczekiwań. Znam i interesuję się nie tylko samym językiem norweskim, ale także norweską kulturą, historią i polityką. Podróżowałam po zachodniej Norwegii. Regularnie czytam norweską prasę, dzięki czemu na lekcjach będę mogła poruszać z Tobą różne bieżące problemy Norwegii. W poprzedniej pracy przetłumaczyłam wiele artykułów o tematyce podatkowej i kredytowej, dlatego mogę być również pomocna, jeżeli będziesz miał pytania z tego zakresu. Osobiście pasjonuje mnie norweska historia i kultura. Na ich temat pisałam po norwesku moją pracę licencjacką.

Nasze lekcje nie ograniczają się jedynie do spotkań  - materiały, zadania i pomysły, które będę Ci dawać do domu sprawią, że będziesz poznawać język norweski również pomiędzy naszymi lekcjami. Taka forma nauki daje najlepsze efekty.

Jeśli chcesz zacząć przygodę z norweskim, lub wejść na wyższy poziom, zapraszam! 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 07.2016
Uniwersytet Gdański
Licencjat
Skandynawistyka, linia norweska
10.2018 - 07.2020
Uniwersytet Gdański
Magister
Skandynawistyka, translatoryka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2016 - aktualnie
Koło Tłumaczy Ustnych Jezyków Nordyckich
Wykonywanie symultanicznych tłumaczeń, np. w czasie konferencji "ReForum.eu – Współpraca polsko -norweska: energetyka, technologie morskie i bezpieczeństwo" organizowanej przez fundację Pantarey.
03.2017 - 06.2017
MojaNorwegia.pl
Pisanie artykułów o Norwegii (reportaże, kalendaria, relacje, notatki). Wykonywanie tłumaczeń artykułów i wywiadów z j. norweskiego na j.polski.
07.2017 - 10.2017
Profi-Lingua

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.