Karolina Krawczyk Krawczyk

Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Online
Gdańsk (Przymorze +17)
Sopot
Gdynia (Karwiny +16)
Chwaszczyno
Pruszcz Gdański
Puck
Reda
Rumia
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Absolwentka studiów technicznych z 15 letnim stażem pracy z uczniami. Zapewniam indywidualne podejście, otwarty i kreatywny umysł, doświadczenie i wiedzę. Skutkiem są rewelacyjne rezultaty i zadowoleni kursanci.  Poza tym jestem osobą cierpliwą, odpowiedzialną oraz rzetelną. Potrzebujesz przygotowywania do egzaminów / matury ? Może ważna jest dla Ciebie również motywacja i dobry kontakt ? Pomogę również przy systematycznej edukacji i odrabianiu lekcji, co jest niezmiernie ważne zwłaszcza na początku swojej edukacji i wypracowuje systematyczność, która przydaję się i owocuje na co dzień. Dodatkowo jestem nauczycielką uważności i wiedza, którą posiadam często wspiera mnie i moich kursantów spokojem - co jest szczególnie ważne w stresie w szkole. Serdecznie zapraszam :) 600441535 Możliwość dojazdu za dodatkową opłatą.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Karolina Krawczyk Krawczyk
Czarny Dwór 16b/10, 16b/10
80-365 Gdańsk
NIP: 8882973156

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.