Ostatnia aktywność:
dzisiaj
Online
Warszawa

Karolina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/515 opinii
Dla użytkownika Karolina

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 06.2010
Uniwersytet Warszawski
Magister
Romanistyka
10.2012 - 06.2013
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Podyplomowe Studium Kształcenia Tłumaczy Języka Francuskiego
10.2016 - 06.2017
Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie
TECHNOLOGIE INFORMACYJNE W NAUCZANIU JĘZYKÓW OBCYCH
Kursy i szkolenia
06.2010
Diplôme d’études en langue française C2
06.2018
POLSKIE TOWARZYSTWO TŁUMACZY PRZYSIĘGŁYCH I SPECJALISTYCZNYCH TEPIS
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
Remek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2020

Najlepsze lekcje z francuskiego jakie miałem! Polecam!

avatar
Tom
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2020

Dotychczas sceptycznie podchodziłem do korepetycji online, jednak za względu na obecną sytuację z COVID-19 zdecydowałem się spróbować. Po trzech miesiącach zajęć mogę już z całym przekonaniem stwierdzić - świetnie że trafiłem do Karoliny. Nie tylko okazało się, że zajęcia online są równie ciekawe co stacjonarne, ale analizując moje postępy w nauce, okazują się być bardziej efektywne niż tradycyjne spotkania. Polecam zajęcia u Karoliny - osiągnięcie zamierzone cele, zupełnie się przy tym nie nudząc.

avatar
lolo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2020

Polecam do nauki dzieci. Karolina przeprowadza profesjonalne zajęcia dla najmłodszych kursantów. Syn chętnie uczęszcza na lekcje – jest dużo ciekawych filmików i zadań na obrazkach. Super!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2020

Pani Karolina to wykwalifikowana nauczycielka. Sprawia, że doskonalimy wszystkie elementy języka: słuchanie, pisanie, czytanie, mówienie. Dobiera indywidualny program w zależności od potrzeb kursanta. Tłumaczy gramatykę do skutku;-) Podczas lekcji czas leci bardzo szybko, nawet nie zauważam, kiedy mija te 60 min. Ćwiczenia są ciekawe i nowoczesne. Poleca książki i artykuły. Konwersacje z Pani Karoliną to sama przyjemność, tematy są różnorodne, od technicznych po typowo humanistyczne. Ma to dla mnie, szczególne znaczenie, bo pracując i mieszkając w kraju francuskojęzycznym właśnie z takim "żywym" językiem mam na co dzień styczność. Pracowałem z wieloma lektorami, ale tylko Karolina się wyróżniła.

Polecam szczerze.
Andrzej Celtycki

avatar
emka_kowalska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2020

Chciałabym bardzo polecić tego lektora. Karolina jest totalnie profesjonalna ;) Zgłosiłam się do niej po 10-letniej przerwie w nauce. Lekcje są super zorganizowane. zawsze wiem, co mam zrobić w domu. Najlepsza specjalistka od francuskiego!!!

avatar
Sławek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2020

Zajęcia z Karoliną mam prawie od roku i mogę ją polecić z czystym sumieniem. Pokazała mi błędy językowe, które nieświadomie wykonywałem i żaden lektor tego nie zauważył. Zawsze przygotowana! Uczy przede wszystkim żywego języka - słownictwa i zwrotów z języka potocznego - bardzo ważne dla planujących studia lub podróż do Francji. Dzięki niej bez problemu komunikowałem się z Francuzami. Bardzo dziękuję!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2020

Polecam Karolinę, przygotowała mnie do matury rozszerzonej. Najlepszy wybór! :))

Pati

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2020

Zgłosiłam się do Karoliny kilka miesięcy temu z poważną barierą językową. Byłam zobowiązana jeździć na delegacje do krajów z urzędowym francuskim. Strach przed rozmawianiem w tym języku jeszcze bardziej zaniżał mój poziom. Teraz czuję się o wiele swobodniej, chociaż zdaję sobie sprawę, że jeszcze mnóstwo pracy przede mną. Najlepsza lektorka, na jaką trafiłam.

avatar
Joanna Jarecka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2020

Chciałabym polecić Karolinę wszystkim rodzicom, którzy szukają odpowiedniego korepetytora dla swoich dzieci. Moja córka miała ogromną blokadę językową, nie chciała się uczyć języka. Sytuacja w szkole była dla niej nowa i stresująca, ponieważ przeprowadziliśmy się za granicę. Na szczęście trafiliśmy na Karolinę. Sprawiła, że już po kilku lekcjach córka czekała z niecierpliwością na następne zajęcia. W krótkim czasie zauważyłam postępy. Lekcje z Karoliną zawsze są prowadzone tak, aby jak najefektywniej wykorzystać każdą minutę. Wyczerpująco tłumaczy nawet najtrudniejsze zagadnienia, jest wymagająca i wsłuchana w każde słowo, tak aby było bezbłędnie wypowiedziane. Jest to bardzo cenna i rzadka umiejętność u nauczyciela. Dziękujemy!!!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2020

5/5!! Karolina to prawdziwa profesjonalistka, dzięki niej zaliczyłem celująco egzaminy na studiach, teraz pracujemy nad DALF. Polecam i dzięki za wszystko!!!

avatar
GM
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2020

Metoda nauki Pani Karoliny jest świetna, nie byłam świadoma jak bardzo dużo nauczyłam się, aż do momentu kiedy musiałam rozmawiać z Francuzami. Nie miałam żadnej blokady językowej.
Spotkania przebiegają w przyjaznej atmosferze, po 2 latach zajęć z Panią Karoliną widzę ogromną różnicę i jestem bardzo, bardzo dumna z moich dotychczasowych postępów. Merci

avatar
Anka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2020

Polecam zajęcia u Karoliny. Jest to najlepsza nauczycielka, z jaką miałam do czynienia. Ma interesujące podejście do nauczania, dzięki czemu efekty nauki są zauważalne bardzo, bardzo szybko. Najpierw ustalamy cele, następnie konsekwentnie je realizujemy. Dzięki regularnym zajęciom z Karoliną, widzę postępy i wiem, nad czym powinnam pracować w domu.
Karolina ma bardzo dużą wiedzę, posiada ciekawe materiały. BARDZO duży nacisk kładzie na poprawną wymowę. Na tle innych korepetytorów z pewnością wyróżnia ją profesjonalizm – jest zawsze przygotowana i co ważne punktualna.
Dzięki lekcjom przełamałam barierę językową – mówię swobodnie, poza tym czytam artykuły z gazet i internetu . Ciągle mam ochotę na więcej, lektorka zaraża entuzjazmem.
Polecam, jest to właściwa osoba na właściwym miejscu.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2020

Jestem bardzo zadowolony z zajęć z Karoliną. Już po kilku zajęciach, czuję się bardziej komfortowo i pewnie, gdy mówię po francusku. Rozmawiamy na wiele interesujących tematów na każdych zajęciach, co sprawia, że chciałbym mieć na nie więcej czasu, ponieważ godzina mija bardzo szybko. Dzięki zajęciom z Karoliną jestem o krok bliżej osiągnięcia moich celów w zakresie języka francuskiego. Dziękuję!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2020

Mogę śmiało polecić Karolinę jako osobę, która znakomicie przygotuje do egzaminu, w moim przypadku do DALF C1. Wie dobrze jak taki egzamin wygląda, posiada materiały do przygotowania i przekazuje doskonałe porady jak go zdać, dzięki czemu mnie się to udało, pomimo, że nie prezentowałam zbyt wysokiego poziomu. Dziękuję.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Pani Karolina to bardzo skrupulatna nauczycielka w pełni skoncentrowana na uczniu, lekcje są bardzo intensywne, od pierwszej do ostatniej minuty. Polecam Panią Karolinę wszystkim którzy chcą nauczyć się francuskiego szybko i skutecznie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.