Ostatnia aktywność:
3 dni temu
Online
Warszawa

Karolina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/513 opinii
Dla użytkownika Karolina

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 06.2010
Uniwersytet Warszawski
Magister
Romanistyka
10.2006 - 06.2011
Uniwersytet Warszawski
Magister
Germanistyka
10.2012 - 06.2013
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Podyplomowe Studium Kształcenia Tłumaczy Języka Francuskiego
10.2016 - 06.2017
Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie
TECHNOLOGIE INFORMACYJNE W NAUCZANIU JĘZYKÓW OBCYCH
10.2019 - 06.2020
Université Paris 8 Vincennes - Saint-Denis
Studia podyplomowe z językoznawstwa
Kursy i szkolenia
06.2010
Diplôme d’études en langue française C2
10.2011
Mittelstufe Deutsch C2
10.2011
Diplôme de français des affaires 2ème degré
05.2012
Goethe-Zertifikat C2
06.2018
POLSKIE TOWARZYSTWO TŁUMACZY PRZYSIĘGŁYCH I SPECJALISTYCZNYCH TEPIS
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2022

Polecam zajęcia z Panią Joanną. Zajęcia posiadały strukturę, były bardzo klarowne, profesjonalnie przygotowane i w tempie.
Super!!!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2022

Ja również polecam zajęcia z języka niemieckiego z Panią Barbarą, która została polecona przez Panią Karolinę. Pani Barbara ma ogromną wiedzę, doświadczenie - pomaga mi na etapie studiów magisterskich. Najbardziej cenię to, że zajęcia są rzeczowe i faktycznie wykorzystane w 120% od pierwszej minuty. Do tej pory ciężko mi było znaleźć lektora, który nie tylko ćwiczyłby ze mną język ogólny, ale również w którym miałabym oparcie w zakresie materiału na studiach - całe szczęście, że trafiłam na Panią Barbarę! A w dodatku atmosfera jest przemiła!:)

avatar
Gerard
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2022

Polecam korepetycje. Uczę się około 6 miesięcy i widzę ogromne postępy

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2022

Z całego serca polecam lekcje francuskiego z Panem Marcinem! Zajęcia są treściwe, dobrze przygotowane i pozwalają na robienie szybkich postępów. Atmosfera zajęć jest bardzo pozytywna. Korzystamy z dobrze dobranych materiałów, co pomaga mi w nauce.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2022

Bardzo polecam lekcje zarówno z Panem Marcinem (j. francuski) oraz Panią Barbarą (j. niemiecki). Z wszystkich zajęć można bardzo dużo wynieść, są dobrze przygotowane, czas jest wykorzystany do maksimum. Lektorzy dopasowują zajęcia to poziomu ucznia, stawiają nacisk na rozmowę oraz faktyczny, codzienny język.
Miałam zajęcia z wieloma lektorami, jednak to Panią Barbarę oraz Pana Marcina mogę zdecydowanie polecić.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2022

Moja 16 -letnia córka uczy się języka niemieckiego z lektorką poleconą przez p. Karolinę.
Córka jest bardzo zadowolona, czas na lekcji wykorzystany jest w 100 %, pełna koncentracja na potrzebach ucznia, duża różnorodność wykorzystywanych materiałów czyni zajęcia bardzo ciekawymi
i efektywnymi.
Na zajęciach panuje miła i motywująca atmosfera.
Polecam!

avatar
Alina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2022

Mój dziewięcioletni syn uczy się języka niemieckiego z lektorką ze szkoły Pani Karoliny. Jest bardzo zadowolony z zajęć. Są one dostosowane są do poziomu ucznia a nauka przebiega w bezstresowej atmosferze. Polecam!

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2022

Korzystam z lekcji języka francuskiego w formie online z Panią Moniką, która jest lektorką Pani Karoliny i muszę przyznać, że jestem zachwycony.

Osobiście byłem bardzo negatywnie nastawy do tej formy zajęć i preferowałem spotkania stacjonarne.
Jednakże Pani Karolina zaproponowała, by spróbować i naprawdę jestem pod wrażeniem.

Przygotowanie merytoryczne na bardzo wysokim poziomie, ogromna ilość profesjonalnych materiałów, chęć współpracy, dopasowanie lekcji do umiejętności kursanta, przyjemna & luźna atmosfera i przede wszystkim forma nauczania.
Pani Monika kładzie nacisk na mówienie, składanie zdań i rozmowę, a nie, tak jak to w szkole bywa, nudne klepanie tych samych słów przez 60 minut.
Z kwestii technicznych też na plus. Jasne zasady współpracy, sprawiedliwe podejście do siebie nawzajem.

Bez wahania mogę polecić!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2022

Mam okazję współpracować z Panią Karoliną od ponad pół roku. Szukałam osoby, która włada językiem niemieckim na perfekcyjnym poziomie i tak też trafiłam na Panią Karolinę. Pani Karolina jest dla mnie bardzo pomocna przy redagowaniu tekstów specjalistycznych oraz tłumaczeniach. Cenię Panią Karolinę za ogromny profesjonalizm, jak i terminowość. Gorąco polecam.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2022

Uczę się z Karoliną i współpracującą z nią lektorką od nieco ponad roku. Jestem bardzo zadowolona z zajęć.

Każda lekcja jest bardzo urozmaicona - ćwiczymy słuchanie, mówienie i czytanie, a w ramach zadań domowych także pisanie. Lektorka zapewnia wiele ciekawych materiałów, także z zakresu bieżących wydarzeń, co bardzo bardzo lubię.

Każde zajęcia są świetnie przygotowane, więc nie marnuje się nawet minuta. Serdecznie polecam!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2022

Koszystam z lekcji online i jestem bardzo zadowolona. W ciągu zaledwie trzech miesięcy nauczyłam się więcej niż przez ostatnie dwa lata uczęszczając na inne zajęcia. Pomimo podstawowej wiedzy w trakcie lekcji mam możliwość porozumiewania się wyłącznie w języku niemieckim.

Poziom jest dostosowany do mnie, a ja po każdej lekcji mam motywację do dalszej nauki. Rozbudowuję nie tylko swoje słownictwo, ale także gramatykę, pisanie, czytanie i słuchanie. Moim priorytetem jest nauka konkretnych rzeczy, które mogą mi się przydać w przyszłości, dlatego cieszę się, że tematy poruszane podczas zajęć właśnie skupiają się na codziennych rzeczach. Sama mam problemy z gramatyką i ciężko mi było znależć kogoś kto poprawnie mi ją wytłumaczy, na szczęście się udało :) Pomocą w nauce śą również notatki sporządzane w trakcie zajęć, do których później mam całkowity dostęp.

Serdecznie polecam :)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2022

Współpracę z panią Karoliną rozpoczynałem prawie 2 lata temu i nadal ją regularnie kontynuuję (2 lekcje w tygodniu). Na początku lekcje odbywały się bezpośrednio z panią Karoliną, ale od ponad roku, z uwagi na konflikty w naszych wzajemnych grafikach, lekcje mam ze współpracującą z panią Karoliną lektorką. Pani Karolina ma podejście do nauczania zgodne z jej opisem na portalu. Czas lekcji jest maksymalnie wykorzystywany, pani Karolina jest profesjonalna i zawsze świetnie przygotowana - zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym. Tak naprawdę tylko od nas zależy, jak dużo chcemy wynieść z lekcji z nią i ile czasu poświęcać na samodzielną pracę. Obecna lektorka jest natomiast Polką mieszkającą we Francji, stąd jest świetną nauczycielką dla kogoś, kto podobnie do mnie planuje wyjechać do Francji w najbliższym czasie. Poziomem profesjonalizmu i przygotowania nie odbiega rzecz jasna od pani Karoliny. Dwa lata temu nie mówiłem po francusku, a dziś mogę oglądać francuskie seriale na Netflixie bez polskich napisów :)

avatar
Bogusław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2022

Córka od roku korzysta z lekcji on-line i jest bardzo zadowolona.

Niesamowicie rozwinęła w tym czasie swoje umiejętności językowe (mimo zaledwie 1 godziny lekcji tygodniowo) oraz - co najważniejsze - nabrała chęci do posługiwania się językiem niemieckim. Gdy byliśmy zagranicą, z własnej inicjatywy samodzielnie nawiązywała kontakt w sklepach, hotelach czy kawiarniach czerpiąc ogromną przyjemność z rozumienia i bycia rozumianym.

Same lekcje to pełna wygoda - odbywają się on-line o ustalonej porze. Dziecko korzysta z nich nie tracąc czasu na dojazdy oraz... robi to z miejsca, w którym aktualnie przebywa, co czyni je bardzo elastycznymi do ułożenia w tygodniowym planie zajęć.

Program spotkań jest solidnie przygotowany. Zawsze jest plan, są też notatki (robione wspólnie z panią na każdej lekcji i dostępne potem online). Pani lektorka naprawdę zna się na rzeczy. Krok po kroku przeprowadza córkę przez lekcje, wymaga od niej sporo ćwiczenia nabytych umiejętności i wykorzystuje naprawdę każdą minutę zajęć by efektywnie przekazać jej wiedzę.

Na koniec powiem tylko tyle, że było jest tak fajnie, iż... kontynuowaliśmy te zajęcia nawet w wakacje. Bo jak jest super i są efekty, to nie chce się tego przerywać. Dokonaliśmy świetnego wyboru nauczyciela i przy nim trwamy :)

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.