Karolina Pawelec

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Warszawa
Radomsko

Opis ogłoszenia

Szanowni rodzice!WIELKIMI krokami zbliża się nadchodzący rok szkolny, a wraz z nim nowe wyzwania edukacyjne zarówno dla Was, jak i waszych Pociech.
Wychodząc Wam na przeciw oferuję profesjonalne zajęcia dla uczniów szkoły podstawowej (1-8) w przyjaznej atmosferze, indywidualnie dostosowane do każdego dziecko. Pomagam zarówno w odrabianiu wszystkich lekcji monitorując nadchodzące sprawdziany oraz kartkówki, jak i również z poszczególnych przedmiotów. Sprawdzone metody nauki pozwalają znacząco poprawić poziom nauki. Oferuję również naukę pisania i czytania oraz zajęcia poprawiające procesy poznawacze takie jak: uwaga, koncentracja i pamięć niezbędne do lepszych wyników w nauce.Moje psychologiczne wykształcenie oraz 6 letnie osiągnięcia w pracy z dziećmi są potwierdzone dokumentacją oraz  referencjami klientów.        
Koszt 60 minutowych zajęć to 80 zł. W cenie dojazd do ucznia oraz niezbędne  materiały do prowadzenia zajęć.
Zapraszam do kontaktuTel. 509423178            
Mgr Psychologii Karolina Pawelec

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.