Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki30 - 60 / 60 min

Karolina

Opis ogłoszenia

Cześć, dzień dobry, na imię mam Karolina i jestem studentką pierwszego roku na Uniwersytecie Wrocławskim. Z chęcią pomogę Ci w udoskonaleniu Twojej wiedzy z języka niemieckiego. Ponad rok spędziłam w Berlinie, a moje umiejętności językowe potwierdziłam licznymi certyfikatami. Dodatkowo język niemiecki jest nieodłączną częścią mojego zycia, gdyż moja siostra jest dzieckiem dwujęzycznym, w domu porozumiewamy się po niemiecku. Dzięki temu współpraca z dziećmi nie jest dla mnie wyzwaniem. Uwielbiam dzieci i z chęcią pomogę im jak najbardziej polubić język niemiecki i przekazać wszystkie informacje tak, by bez problemu mogły używać języka niemieckiego w praktyce. Sposób nauczania jest zależny od wieku ucznia, ale staram się wprowadzać system nauki przez zabawę, by dzieci się nie nudziły i nie zniechęcały. Z wielka chęcią pomogę w zadaniach domowych, ale także przygotuje do sprawdzianów, kartkówek, egzaminu ósmoklasisty oraz starszych uczniów do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. 
Wspolpracuje także z dorosłymi, od podstaw do poziomu B1 włącznie. Przygotowuję do certyfikatów, testów językowych. 
Materiały do nauki przygotowuje ja, bądź nauczam zgodnie z programem szkolnym.
Udzielam korepetycji od dwóch lat i sprawia mi to wielką przyjemność, dlatego już nie mogę się doczekać by poznac nowe osoby, chcące uczyć się języka niemieckiego.
Cena zajęć zależna od poziomu jak i od miejsca, w którym będą odbywały się lekcje.
W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt.
Pozdrawiam,
Karolina 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.