Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Rumia
Reda
Gdynia
Wejherowo

Opis ogłoszenia

Zapraszam na indywidualne zajęcia z rysunku i malarstwa.
Przygotowuję do egzaminunu na ASP oraz do Liceum Plastycznego. Pomagam w przygotowaniu teczki. Zajęcia kieruję zarówno do osób, ktore wiążą swoją przyszłość z edukacją artystyczną, jak i do tych którzy czysto hobbystycznie pragną rozwijać swoje umiejętności. 

Indywidualne zajęcia to niezwykle skuteczna forma nauki. Zajęcia są w 100% dostosowane do potrzeb. Dzięki temu postępy są wyjątkowo szybkie.

Na zajęciach z rysunku uczę jak za pomocą ołówka wydobywać światło, cień i kontrast, nadawać fakturę matreiałową, budowania planów – przestrzeni, kompozycji. Nauka na podstawie pracy z martwą naturą z dwoma źródłami światła, w przystosowanej do tego celu pracowni.

Na zajęciach z malarstwa omawiam teorię koloru i barw uzupełniających, rolę jaką pełnią w budowaniu i komponowaniu obrazu na przykładzie martwej natury.
Uczę jak budować przedmiot za pomocą barwy (jego forma, wielkość, struktura); martwa natura z elementami drewna, ceramiki, metalu i szkła.
Poruszam zagadnienia bieli i czerni w malarstwie np.: martwej natury w bielach).
Wprowadzam w zagadnienia technik malarskich: akryl, olej, rodzaje podobrazi, papiery, tektury, grunty.

Indywidualny kurs rysunku i malarstwa to intensywna, niezwykle elastyczna forma warsztatów artystycznych. Zajęcia w pełni dostosowane są do poziomu, umięjętności i potrzeb ucznia. Dzięki temu, efekty nauki widoczne są znacznie szybciej, niż w przypadku kursów grupowych.

Jestem absolwentką Wydziału Malarstwa ASP w Gdańsku. Mam duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć artystycznych dla dzieci i młodzieży.
Zapraszam Wszystkich, którzy pragną rozwinąć swój talent, a malarstwo traktują jako pasję.

Zapraszam do kontaktu.
Karolina

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2003 - 06.2006
Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi
Projektowanie Tkanin
10.2005 - 06.2010
Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku
Malarstwo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.