Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Szczecin (Niebuszewo +1)

Opis ogłoszenia

Studentka filologii angielskiej udzieli korepetycji dla uczniów podstawówki, gimnazjum oraz dla osób chcących nauczyć się języka od podstaw. Zapewniam bezstresowe lekcje, naukę gramatyki, rozmów w języku angielskim i innych aspektów niezbędnych do prawidłowego posługiwania się językiem. Nauka przez zabawę na poziomie podstawowym. Pomoc w pracach domowych i przygotowaniu do sprawdzianów/ kartkówek. Nauka zaległego materiału szkolnego i realizowanie tematów, które chce omawiać uczeń.. W cenę wliczony jest dojazd do ucznia i przygotowane przeze mnie materiały.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.