Karolina Dziarska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Profesjonalne zajęcia dla dorosłych z doświadczoną, kompetentną i energiczną lektorką!

Z premedytacją zarażam…

energią, pasją i entuzjazmem. Staram się, by znajomość angielskiego nie była dla moich uczniów tylko ładnie wyglądającym wpisem w CV czy warunkiem dobrej oceny w szkole. Gwarantuję dużo nauki, ale również ‘duże’ efekty :-).

Posiadam piętnastoletnie doświadczenie w nauczaniu młodzieży oraz dorosłych.

Dysponuję bogatym zbiorem materiałów dydaktycznych, który obejmuje podręczniki, ćwiczenia, nagrania, wydruki, etc.

Uczniowie mają do dyspozycji mini-biblioteczkę (ponad 70 tytułów) z anglojęzycznymi książkami i czasopismami, co pozawala im utrwalać język również po zajęciach, a także poznawać kulturę krajów anglojęzycznych.

Do każdych zajęć podchodzę indywidualnie i profesjonalnie , dostosowując program do rzeczywistych potrzeb, możliwości oraz umiejętności ucznia.

Na lekcjach panuje miła i przyjazna atmosfera , przykładam jednak dużą wagę do samodyscypliny, sumienności i przestrzegania ustalonych na początku kursu zasad.

Lekcje odbywają się w siedzibie firmy Karolina Dziarska. Język angielski. (os. Dąbrowa, okolice ul. Tatrzańskiej, Dąbrowskiego, dogodny dojazd).

Koszt zajęć to 80zl/60 min .

Wystawiam rachunki.

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

PIERWSZE, ORGANIZACYJNE SPOTKANIE GRATIS .

ZAPRASZAM NA MOJĄ STRONĘ!

KAROLINA DZIARSKA

Kopiowanie miarą sukcesu – pozdrawiam wszystkich ‘nauczycieli’, których tak bardzo zainspirowało moje ogłoszenie, że postanowili przywłaszczyć sobie jego treść. Wierzę, że resztką godności i kreatywności wykazują się Państwo na prowadzonych przez siebie zajęciach.

Nie jestem zainteresowana ofertami pracy dla szkół językowych.

Ze względu na godziny pracy, proszę o kontakt mailowy – nie odbieram telefonu podczas zajęć.

W pierwszym mailu proszę napisać, jakim typem, poziomem, oraz wymiarem godzinowym zajęć są Państwo zainteresowani.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 19:00
Wtorek08:00 - 19:00
Środa08:00 - 19:00
Czwartek08:00 - 19:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Karolina Dziarska
Zbaraska
93-212 Łódź
NIP: 9820349396

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2004 - 06.2009
Uniwersytet Łódzki
Filologia angielska
10.2004 - 06.2009
Uniwersytet Łódzki
Magister
Filologia angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2004 - aktualnie
Karolina Dziarska. Język angielski

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 47
avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2019

Karolina to nauczyciel z pasją ale też świetny kompan do rozmowy - wesoła, zawsze znajdzie się z nią wspólny temat do pogawędek - oczywiście po angielsku! Potrafi dostosować program do potrzeb indywidualnych, co jest jedną z największych zalet jej zajęć. Jest kompetentna, punktualna, nie przekłada lekcji i nie krzyczy na spóźnialskich ;) No i przede wszystkim motywuje, co sprawia, że mam naprawdę chęć do nauki. Karolina jest the best!

avatar
Żaneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2019

Jestem "uczennicą" Pani Karoliny od roku i za nic na świecie nie zamieniłabym jej na nikogo innego - niesamowita osobowość , pełna energii i pasji do tego co robi i zaraża tym nawet największą niezgułę z angielskiego , jestem pod wrażeniem jej cierpliwości i metod nauczania , zaangażowanie z jakim podchodzi do zajęć zawsze potrafi uruchomić szare komórki każdego ucznia . Polecam i uważam że to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

avatar
lidia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2019

Gdyby była dostępna tu ocena 10/5 to na pewno taką bym wystawiła. Z Karoliną pracuję nad moim językiem angielskim już od kilku lat. Najcenniejszą zaletą zajęć jest dla mnie indywidualne podejście do moich potrzeb. Proponowane przez Karolinę materiały są bardzo urozmaicone a tematy do rozmów zawsze pobudzają wyobraźnię i bardzo często prowadzą do poważniejszych dyskusji. Karolina motywuje do różnorodnych działań poza zajęciami, dzięki niej zaczęłam oglądać anglojęzyczne filmy, czytać książki w oryginalnych wydaniach czy słuchać audycji z brytyjskich źródeł. Poza tematyką typową lekcyjną dowiecie się także wiele ciekawostek z historii czy newsów ekologicznych, ponieważ Karolina jest osobą wszechstronną i wychodzi zdecydowanie poza standardowe ramy nauczania języka angielskiego. Polecam!!!

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2018

Cierpliwość, wiedza i sporo entzujazmu a gdy dodamy chęc motywacji swoich uczniów to mamy nauczyciela idealnego, i taką osobą jest Pani Karolina.

avatar
Piotrek W.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2016

Do Karoliny trafiłem rok temu, po kilku nieudanych podejściach w łódzkich szkołach językowych. Mój angielski był na poziomie żenującym. Uważałem że jako umysł ścisły poprostu nie mogę nauczyć się języka obca i tyle. Uważałem że nie umiałem, nie umie i ile będę umiał angielskiego nigdy. Praca zawodowa zmusiła mnie do nauki. Po kilku lekcjach u Karoliny stwierdziłem "kurde" zaczynam łapać słowa piosenek w radio. Urozmaicenie zajęć: bogata biblioteka książek, idiomy, seriale i inne, sprawiły że uwierzyłem że się da. I nie myliłem się. Karolina umie motywować i wymaga. Jest nie tylko wybitnym nauczycielem ale i psychologiem. Nigdy nie usłyszysz u niej słowa "daruj sobie". Raczej "Ty nie dam rady". Gdybyś takich nauczycieli mieli w szkole to angielski byłby naszym językiem narodowym. Tak byśmy go umieli. Gorąco polecam wszystkim Karolinę i jej profesjonalne podejście o a uczenia :) Lekcje z Karoliną to nie zmora, to chwila na którą czekasz cały tydzień :)

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2016

Karolina jest cudowną osobą i wspaniałym lektorem. Podchodzi do zajęć bardzo profesjonalnie, jest na nie przygotowana w 100%, nie marnuje na nich czasu na poszukiwanie materiałów tylko z nich korzysta. Zajęcia nie są sztampą, są dopasowane do Twoich potrzeb. Chcesz mówić więcej, proszę bardzo, potrzebujesz poćwiczyć gramatykę, nie ma problemu. Karolina oprócz tego, że zaraża swoją dobrą energią, to jeszcze w delikatny sposób motywuje do samodzielnej nauki i samodoskonalenia sie. Szczerze polecam zajęcia u Karoliny!!!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2016

Gdy wybrałam się na lekcję próbną do Karoliny (mając 32 lata) - jedynym zdaniem, które mówiłam po angielsku było: I’ m sorry, I don’t speak English…i w pracy zaraz chowałam się w kąt, żeby klient o nic więcej nie pytał. Nikt nie był w stanie wydusić ze mnie niczego więcej…poza Karoliną :) Pytała tak długo, aż się odezwałam :D i zajęło jej to kilka pierwszych minut :) Energia, którą wkłada w zajęcia jest zaraźliwa, twórcza, a jej pasja i wiedza nie pozwalają się nudzić nawet przez sekundę. Tematyka zajęć pozwala rozwijać się w każdym kierunku, który nas interesuje lub po prostu kuleje. Dzisiaj po kilku miesiącach nauki, wychodzę śmiało do anglojęzycznego klienta (właściwie stało się to już po kilku zajęciach), a kiedyś to była dla mnie bariera nie do pokonania. Dziękuję -i jak wiesz - polecam Cię dalej :)

avatar
michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2016

Kilka miesięcy temu postanowiłem wrócić do nauki języka angielskiego. Miałem kilkunastoletnią przerwę i w związku z tym trochę się obawiałem. Odpaliłem przeglądarkę i trafiłem na stronę Karoliny. Po paru godzinach zajęć, okazało się, że lepiej trafić nie mogłem. Zawsze uważałem, że nie każdy może być lekarzem, czy nauczycielem. Karolinę odbieram jako profesjonalistkę, która z powołaniem wykonuje swoją pracę. Jestem z natury leniem i zmuszenie mnie do jakiegokolwiek wysiłku jest trudne ;). Karolinie się to udaje. Jest fenomenalną nauczycielką i fantastyczną osobą. To wszystko powoduje, że nie mogę doczekać się kolejnych zajęć.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2016

Karolina to nie tylko wspaniały nauczyciel, ale osoba zarażająca optymizmem i niesamowitą energią. Jako jedynej udało jej się spowodować, że bez skrępowania mówię po angielsku a nauka języka jest dla mnie przyjemnością. :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2016

Trafiłam do Karolina jako przypadek beznadziejny ;) z prawie zerową znajomością języka. I teraz po kilku miesiącach nauki u Karoliny mogę z czystym sumieniem ją polecić. Jest ona nauczycielem z którym efekty nauki pojawiają się bardzo szybko. I jest to naturalne i nie wymuszone. Nauka z nią jest dowodem na to, że na efekty nie trzeba czekać latami. Podobnie jak inni ja również jestem zachwycona tym jakie podejście ma Karolina. Przede wszystkim jest profesjonalna, dokładna, wymagająca. Z pewnością każdą osobę która do niej przychodzi traktuje indywidualnie. Widząc takie podejście, energię i zaangażowanie w KAŻDE zajęcia które Karolina prowadzi aż chcę się uczyć. Na każdych zajęciach była uśmiechnięta, z pozytywnym nastawieniem do zajęć. Nauczyciele w szkołach powinni się uczyć od Karoliny jak powinny wyglądać zajęcia, podejście, metody. Dla osób zmotywowanych taki nauczyciel jest idealny! Cieszę się, że z tylu ogłoszeń na tej stronie wybrałam ogłoszenie Karoliny. Dzięki temu poznałam nie tylko język ale również wyjątkową osobę ;)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2015

Jeżeli chcecie nauczyć się języka angielskiego, a przy okazji pogadać (oczywiście po angielsku) o naprawdę wielu rzeczach :) i przede wszystkim miło spędzić czas to zdecydowanie polecam zajęcia z Karoliną. Karolina jest wyrozumiała i zawsze przygotowana. Przygotowana nawet na moje nieprzygotowanie ;), a przy tym profesjonalna i skuteczna. Na zajęciach w naturalny sposób potrafi wymusić to, że zaczynam myśleć i mówić po angielsku. Jeżeli więc potrzebujecie kogoś kto dobrze zna się na tym co robi i będzie dobrym motywatorem - szczerze polecam!

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2015

Karola jest świetną nauczycielką, pełną empatii i zrozumienia. PROFESJONALIZM towarzyszy jej na każdym kroku, a lekcje przebiegają w ciepłej i miłej atmosferze. Cenię ją nie tylko jako nauczyciela, ale także i przede wszystkim jako cudowną osobę

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2015

Karolina jest wspaniałą nauczycielką, pozytywnie zakręconą. Zawsze przygotowana do lekcji, uśmiechnięta, potrafiąca zarazić swoim optymizmem i pozytywnym nastawieniem. Dzięki Karolinie przełamałam swoją barierę i zaczęłam mówić po angielsku! Karolina potrafi motywować i zachęcić do nauki. Lekcje są prowadzone w miłej atmosferze, tempo dostosowane do każdego ucznia. Jesli ktoś chce nauczyć się języka to tylko z pomocą Karoliny.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2015

Podjęłam naukę angielskiego z wielkimi obawami po dość długiej przerwie. Moim problemem bylo mówienie po angielsku, ktore wiązało sie tylko ze stresem, wysiłkiem i czerwoną barwą na twarzy. Obawiałam sie ze na zajeciach u Karoliny będzie podobnie ze będę się wymigiwać od mówienia i stresować że mówie źle albo bezsensu. Jednak przekonałam się że można mówić bez stresu i zwątpienia w swoje możliwości jeżeli się jest na odpowiednich zajęciach z odpowiednim lektorem i JESTEM ZACHWYCONA! Doskonale prowadzone zajęcia! Karolina potrafi zarazić swoją pozytywną energią. Nie wspominam już o doskonałym przygotowaniu merytorycznym prowadzącej. Te zajęcia to nie tylko doskonały kurs angielskiego– to ogromna porcja energii i dodatkowo zajęcia, które rozwijają (ciekawe tematy do dyskusji, ciekawe materiały, ciekawe lektury do domu). Otwartość, dopasowywanie się do indywidualnych potrzeb słuchaczy. Pełne zaangażowanie.Polecam z cala pewnoscia zajecia u Karoliny 

avatar
Joasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2015

Jaki powinien być wymarzony nauczyciel języka angielskiego? Ja, na szczęście nie muszę marzyć, ponieważ takiego mam. To właśnie Karolina! Jest zawsze przygotowana do zajęć, wymagająca i wręcz perfekcyjna, ale jednocześnie potrafi pochwalić i docenić. Atmosfera, którą tworzy na zajęciach pozwala na otwarcie się, aby mówić po angielsku bez obaw, a to bardzo ważne. Ja, po roku nauki miałam okazję zweryfikować to czego się nauczyłam z pomocą Karoliny. Uważam, że egzamin wakacyjny zdałam na 5. To właśnie dzięki Karolinie! Z pełnym przekonaniem rekomenduję Wam Karolinę.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2015

Nie wiem od czego zacząć, ponieważ żeby wymienić wszystkie zalety Karoliny nie starczyłoby miejsca na serwerze. Stuprocentowa profesjonalistka przekazująca wiedzę w sposób przystępny nawet dla takiego odpornego ucznia na wiedzę jak ja. Zawsze z uśmiechem i entuzjazmem. Po lekcjach u Karoliny nie tylko nauczycie się języka, ale zaczniecie też biegać i zdrowo się odżywiać :-) Teraz o wadach, a właściwie o wadzie, bo Karolina ma tylko jedną tzn. mało interesuje się piłką nożną :-( Polecam lekcje u Karoliny z pewnością będziecie zachwyceni tak jak ja.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2015

Witam,
jak zaczynasz czytać kolejną poztywną opinię, to wydawać się to może trochę nudne :)
To tak jak z pozytywami na Allegro, zazwyczaj wszyscy czytają tylko negatywy :)
Wybierając lektora - sugerowałam się opiniami zamieszczonymi w internecie. Same pozytywne opinie uczniów Karoliny zaintrygowały mnie, czemu ona jest taka świetna i zaraża energią, sama chciałam się o tym przekonać czy to prawda.
I teraz stoję w rzędzie jako kolejna zachwycona i oczarowana osoba. Nigdy do tej pory nie spotkałam lektora który jest tak bardzo profesjonalny, zaangażowany, kreatywny w podejściu do ucznia :)
Karolina KOCHA TO CO ROBI i to się czuję w trakcie każdych zajęć. Widać na każdym kroku, że praca jest także jej pasją.
Cieszę się, że swoje kroki skierowałam właśnie do niej.
A na koniec trochę prywaty: sama przed sobą po cichu się wstydzę, że chociaż przez ułamek sekundy mogłam poddać w wątpliwość czy to wszystko co czytałam o Karolinie to na pewno prawda.
Najlepiej jednak przekonajcie się o tym sami :):):).

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2015

Witam,

Uczę się u Karoliny od ponad roku. Wcześniej "uczyłem się" angielskiego przez kilka lat, praktycznie bez żadnych rezultatów i byłem przekonany że dla mnie nie ma już żadnej nadziei :). Jednak od roku ogromne postępy! Przełamałem swój strach przed mówieniem po angielsku, nauczyłem się bardzo wielu rzeczy i przede wszystkim chodzenie na zajęcia cały czas sprawia mi przyjemność! (wcześniej była to czynność którą "musiałem zrobić" i w przypadku prywatnych zajęć bardzo szybko rezygnowałem). Zajęcia są dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz poziomu ucznia, są prowadzone w fantastycznej atmosferze i zawsze są świetnie przygotowane. Karolina posiada ogromne kompetencje językowe ale oprócz tego zaraża pozytywną energią i bardzo skutecznie motywuje do pracy.
Gorąco polecam!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2015

Karolina świetnie prowadzi zajęcia, nie sposób się na nich nudzić. Uczyłam się angielskiego już od kilku lat, ale niektóre kwestie zrozumiałam dopiero dzięki pomocy Karoliny, wręcz zarażała pasją do języka angielskiego, przychodziłam do domu i sama robiłam dodatkowe ćwiczenia, które później mogłam z nią skonsultować. Co więcej przełamałam strach i już nie boję się mówić po angielsku. Poza tym Karolina zawsze jest solidnie przygotowana do zajęć. Gorąco polecam!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2015

W przeszłości lekcje angielskiego kojarzyły mi się z ogromnymi męczarniami i nudą, moja opinia zmieniła się od momentu 1 zajęć z zawsze uśmiechniętą i pozytywnie nastawioną do życia Karoliną Nigdy nie spotkałam tak profesjonalnej, cierpliwej, a zarazem wymagającej nauczycielki – wymagającej nie tylko od uczniów, ale przede wszystkim od siebie. Mija już kolejny rok, a co się z tym wiąże niezliczone godziny angielskiego, a na każdych zajęciach Karolina zaskakuje mnie coraz bardziej- oczywiście pozytywnie Lekcje są przemyślane, dopasowane do wymagań, poziomu i potrzeb ucznia. Na zajęciach u Karoliny nigdy nie zerkam na zegarek w oczekiwaniu końca zajęć, Ona sprawia, że chce się mówić więcej i więcej Szczerze polecam

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2014

Karolina to świetna nauczycielka, rzetelna, miła, ale przede wszystkim wymagająca. Zachęca i motywuję do nauki, dzięki temu w niedługim czasie zrobiłem znaczące postępy. Dlatego polecam zajęcia z Karoliną, ponieważ są dostosowane do indywidualnych potrzeb ;)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2014

Super nauczyciel z powołaniem, który umie przekazać wiedzę. Przy tym niezwykle sympatyczna i bezproblemowa osoba. Zajęcia są dostosowane do indywidualnych potrzeb słuchacza. Każde zajęcia są perfekcyjnie przygotowane. Serdecznie polecam.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2014

Karolina to profesjonalistka w każdym calu. Potrafi zachęcić, zmobilizować i odczarować zawiłe językowe reguły. Przyjazna atmosfera i otwartość są dodatkowym atutem.
Wystarczy zaufać Karolinie i pracować, a efekty będą widoczne zaskakująco szybko.
Bardzo polecam!

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2014

Karolina jest najlepszym nauczycielem języka angielskiego, jakiego do tej pory miałam- kompetentna, zorganizowana i zawsze uśmiechnięta.Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze i są prowadzone w ciekawy sposób, przez co nie ma miejsca na nudę.
Karolina jest prawdziwą profesjonalistką. Gorąco polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2014

Karolina to bardzo pozytywna osoba, ale również wymagająca, która lubi to co robi dzięki czemu zajęcia przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Program dostosowany do indywidualnych potrzeb, materiały zawsze przygotowane na zajęcia. Wystarczyło kilka zajęć, a gramatyka przestała sprawiać mi problem, choć wcześniej niestety kulała także bardzo polecam, bo to przyjemnie i pożytecznie spędzony czas !

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 grudnia 2013

U Karoliny uczę się od paru miesięcy.
Otwarta, sympatyczna i potrafiąca nawiązywać kontakt z uczniem, ale także wymagająca, sumienna i mobilizująca do nauki. Po wielu nieudanych próbach opanowania angielskiego w szkole, prywatnych zajęciach, na kursach, wreszcie dobrze trafiłam! Karolina jest nauczycielem z powołania, gdyby tacy uczyli w szkołach, to nikt nie potrzebowałby dodatkowych zajęć. Szczerze polecam, nawet ja oporna na wiedzę dałam się przekonać :)

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2013

Szczerze polecam! Zajęcia są prowadzone profesjonalnie w miłej atmosferze, a co najważniejsze komunikatywność i podjeście do ucznia pani Karoliny ośmielają do używania j. angielskiego w konwersacjach mimo braków językowych. Program jest dopasowywany indywidualnie dzięki czemu lekcje nie są nudne i monotnonne tylko stają się zabawne i przyjemne . Po nauce w paru innych szkołach językowych i styczności z innymi nauczycielami mogę szczerze powiedzieć , że polecam panią Karoline wszystkim szukającym efektywnej nauki języka .

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2013

Rzetelna, zawsze przygotowana do zajęć oraz skora do pomocy.
Jeśli masz chęć do nauki, to pracując z P. Karoliną osiągniesz naprawdę wiele. Sam nie wykorzystałem korepetycji w 100%, czego bardzo żałuję, ale po 4 miesiącach korepetycji, dostałem tyle materiałów do pracy, że na dłuższy czas nie będę potrzebować pomocy z językiem angielskim.

BARDZO POLECAM

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2013

Zajęcia odbywają się w przyjemnej atmosferze, taka jaka powinna być przy nauce języka. Bez ciśnień i stresu. Karolina wprowadza taki klimat, że człowiek nie boi się mówić w języku angielskim! Wymaga dużo, ale to jest klucz do sukcesu! Lekcję są dobierane indywidualne. Wszelkie prośby dotyczące danej tematyki zajęć są uwzględniane i realizowane na nast zajęciach. Gramatyka nie sprawia problemów, wszystko jasno i klarownie tłumaczy. Jestem bardzo zadowolona z zajęć, nie wyobrażam sobie już nauki u boku kogoś innego!
Polecam zajęcia z Karoliną! po prostu - strzał w dziesiątkę, najlepszy korepetytor w mieście!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2013

Serdecznie polecam angielski z Karoliną. Lekcje przebiegają zawsze w miłej i przyjemnej atmosferze pozwalającej na szybkie przyswajanie i utrwalanie wiedzy. Zajęcia są urozmaicone i dostosowywane do indywidualnych potrzeb uczniów, zarówno pod kątem gramatyki, słownictwa jaki i samej formy prowadzenia. Po roku zajęć z Karoliną widzę zdecydowaną poprawę moich umiejętności. Mam dużo większy zasób słownictwa, gramatyka nie stanowi już takich problemów , a mówienie w obcym języku nareszcie przestało być dla mnie barierą. W tym roku także wybieram się na zajęcia do Karoliny bo naprawdę warto! Zdecydowanie polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2013

Do Karoliny chodzę od kilku miesięcy. Jestem bardzo zadowolony. Lekcje
dopasowane są do moich oczekiwań. Widzę wyraźne postępy w nauce języka
angielskiego. Uważam, że Karolina sprawdza się w 100% w tym czym się
zajmuje. Poza tym jest Ona osobą bardzo miłą, komunikatywną i to co mi
się szczególnie podoba, profesjonalną w każdym calu. Jeżeli ktoś szuka
dobrego korepetytora lub chce nauczyć się angielskiego od podstaw jak ja
szczerze polecam zajęcia z Karoliną.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2013

Witam,

Wszystkim serdecznie polecam zajęcia z Karoliną. Zawsze jest profesjonalnie i ciekawie a przy tym niezmiernie sympatycznie:) Na zajęciach pracujemy z róznorodnymi materiałami: od kserówek począwszy, poprzez kasety, artykuły a nawet ksiązki.
U Karoliny bardzo sobie cenię otwarość na indywidulane potrzeby ucznia. Moje wszelkie prośby językowe są natychmiast uwzględniane i realizowane:)
jeszcze raz polecam!:)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2013

Nauka języka angielskiego z Karoliną to czysta przyjemność. Jeszcze nigdy nie miałam styczności z tak kompetentną osobą. Niezwykle otwarta, sympatyczna i potrafiąca nawiązywać kontakt z uczniem, ale także wymagająca, sumienna i mobilizująca do nauki. Świetne efekty i bardzo mile spędzony czas!

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2013

Na lekcje u Karoliny zdecydowałem się po przeczytaniu kilku opinii z tego serwisu. Wydały mi się szczere i mocno przekonywujące. Przez kilkanaście lat prób nauki angielskiego zarówno samodzielnie, jak i w grupach z lektorami zapału wystarczało na 1-2 miesiące. Karolina doskonale motywuje do pracy. Nad moim angielskim pracujemy od 7 miesięcy i już w tym czasie udało się zrobić znaczące postępy, widoczne zarówno na naszych zajęciach, jak i w mojej pracy. Zapał nie gaśnie, czuję się w pełni zmotywowany do dalszej pracy. Co do samych zajęć to bardzo cenię sobie możliwość wpływania na ich kształt, dobór tematów i zagadnień. Z pozostałymi opiniami mogę się w pełni zgodzić, bo te najbardziej charakterystyczne cechy zajęć odnajduję we własnych doświadczeniach. Tym, którzy podobnie jak ja kiedyś, szukają właściwego nauczyciela zdecydowanie doradzam zajęcia u Karoliny. Postępy w angielskim gwarantowane!!!

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2013

Super nauczyciel.... nie bije, nie krzyczy, nawet nie stawia do kąta ;-) A tak na poważnie, gorąco polecam i podziwiam za cierpliwość i wyrozumiałość w nauczaniu (nawet tych opornych) ;-)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2013

...do angielskiego podchodziłam kilka razy, pewnie jak wiele osób czytających ten tekst. Na Karolinę trafiłam przez przypadek. Zawsze sądziłam, że nic w życiu nie dzieje się przez przypadek i bez przyczyny. I tak jest tym razem. Mimo że uczę się u Karoliny zaledwie pół roku, zrobiłam ogromny postęp. Widzę to sama po sobie, ale także moi bliscy posługujący się angielskim zauważyli ten krok milowy. A to dopiero początek...
Oprócz świetnego, indywidualnego podejścia samej Karoliny, wystarczy mieć swoją, szytą na miarę, wewnętrzną motywację. Wystarczy wiedzieć, że się chce i znac powód tego "chciejstwa". Dalej już Karolina będzie wiedziała co i w jaki sposób pomóc Ci to uzyskać.
Szczerze polecam Ci te zajęcia.

avatar
Kędzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2013

Serdecznie polecam naukę języka angielskiego u Pani Karoliny! Chodzę na zajęcia od niedawna, jednak już dziś wiem, że to pierwszy nauczyciel, po wielu latach nauki w szkołach językowych, który uporządkował moją wiedzę oraz sprawił, że gramatyka przestaje mnie przerażać. Zajęcia są prowadzone w bardzo miłej atmosferze oraz, co ważne, dostosowywane do predyspozycji oraz przyswajalności wiedzy przez ucznia. Lekcje są interesujące, dzięki czemu nie wkrada się nuda, a czas się nie dłuży. Dużym atutem zajęć u Pani Karoliny jest biblioteczka z bardzo ciekawymi książkami w języku angielskim.
Polecam, ponieważ naprawdę warto być w rękach nauczyciela, który wykonuje swój zawód z pasją i zaangażowaniem! (:

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2013

Jestem bardzo zadowolona z formy i efektów nauki u Karoliny. Zajęcia są prowadzone w sposób miły i ciekawy. Nauka języka angielskiego z Karoliną sprawia przyjemność i motywuje do samodzielnej pracy w domu. Polecam

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2012

Do tej pory nauka języka angielskiego w różnych szkołach nie przynosiła efektów, zdecydowałam się na zajęcia indywidualne z Karoliną i to był świetny wybór! Karolina jest bardzo ambitną, kompetentną i wymagającą osobą - motywującą do pracy i działania. Serdecznie polecam :)

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2012

Zajęcia u Karoliny to naprawdę najwyższy poziom nauczania i klasa sama w sobie! Po wielu nieudanych próbach opanowania angielskiego u przeróżnych lektorów, w przeróżnych szkołach, które pojawiają się i znikają, wiem, że nareszcie jestem w dobrych rękach:). Polecam, warto!

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2012

Do nauki języka angielskiego podchodziłem kilkukrotnie - z mizernym skutkiem. Dopiero zajęcia u Karoliny pomogły mi pokonać moje wrodzone lenistwo i niechęć do nauki. I tak od 2 lat regularnie uczęszczam na zajęcia, prowadzone przez Karolinę w sympatycznie wymagającej atmosferze, a jej niesamowita pamięć do przerobionego materiału pozytywnie zmusza do systematycznej pracy.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2012

Gdybyśmy mieli takich nauczycieli w szkołach, to nikt nie potrzebowałby korepetycji... Karolina potrafi zachęcić do nauki, odpowiednio zmotywować i uczyć w taki sposób, że naukę języka można polubić. W moim przypadku, angielskiego próbowałem się uczyć w szkole, na różnych kursach i podczas zajęć indywidualnych, za każdym razem zniechęcając się coraz bardziej. Cieszę się, że w końcu do niej trafiłem i szczerze wszystkim polecam ;)

avatar
Seba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2012

Bardzo miło wspominam Panią Karolinę. Uczyła mnie przez 6 lat. Jest osobą bardzo sympatyczną, otwartą, kompetentną, posiadającą dużą wiedzę, którą potrafi przekazać. Na lekcjach panowała bardzo miła atmosfera. Program nauczania Pani Karoliny zdecydowanie wyprzedzał program zajęć szkolnych, dlatego też w czasie nauczania nie miałem problemów z językiem w szkole - wręcz przeciwnie (piątki, szóstki i udział w różnych konkursach). Bardzo polecam - język angielski to czysta przyjemność!

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2012

Do Karoliny uczęszczałam 5 lat. Początkowo celem spotkań było rozwinięcia mojej mowy, gdyż było mi bardzo ciężko przełamać się, żeby cokolwiek powiedzieć po angielsku. Później nadszedł etap matury i to właśnie Karolina pomogła mi się do niej przygotować, zarówno do matury ustnej jak i pisemnej, co pozwoliło mi na zdanie jej z wysokim wynikiem, a następie dostanie się na wymarzone studia. W okresie studiów dalej uczęszczałam na zajęcia by polepszać swój język, zwłaszcza mowę i gramatykę, bo to moje dwie słabości. Dziś studiując w Portugalii w języku angielskim mogę powiedzieć, że te zajęcia pozwoliły mi na to, żeby tutaj być i za to Ci dziękuję Karolina, za tę naukę! Za tę motywację do ciągłej pracy! Gdyby nie to, że tutaj jestem pewnie teraz siedziałybyśmy razem na zajęciach. Jeśli chodzi o same lekcje to prowadzone one były w sposób dogodny dla mnie, robiłyśmy to, co było mi potrzebne w danym momencie. Materiały zawsze były gotowe na zajęcia, nigdy nie było tak, że Karolina nie była przygotowana. Jedyne czego teraz mi brakuje to zajęć z nią!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2012

Niestety, moja nauka nie trwała zbyt długo, jednak gdy będę miał okazję powrócić na lekcje angielskiego na pewno powrócę do Pani Karoliny.
Pełen profesjonalizm i pełne przygotowanie do każdej lekcji, czego nie można powiedzieć o mnie;). Ciekawe materiały i ćwiczenia. Lekcje mijają bardzo szybo co jest oznaką tego, że są bardzo interesujące a nie krótkie;)
Polecam, polecam, polecam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2012

Jak najbardziej polecam Panią Karolinę. Znamy się już 3 lata. Lekcje prowadzone są bardzo miło, na wysokim poziomie. Wszystko jest jasne i zrozumiałe. Jeśli są chęci, można się wiele nauczyć.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2012

Uczęszczałem do Karoliny na lekcje przez 2 lata. Dosyć często wyjeżdżam za granicę więc zależało mi na nauczeniu się angielskiego pod tym kątem. Dzięki Karolinie uwierzyłem w siebie i teraz potrafię dogadać się z każdym:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.