Karolina Biernacka

Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
Online
Katowice
Świętochłowice
Zabrze
Chorzów
Bytom
Ruda Śląska
Gliwice
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hallo!

Jestem wykwalifikowaną Trenerką Języka Niemieckiego, absolwentką filologii germańskiej na Uniwersytecie Śląskim, ze specjalizacją tłumaczeniową. Posiadam 10-letnie doświadczenie w nauczaniu języka niemieckiego zarówno dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych. Językiem niemieckim posługuję się na co dzień, jest on moją pasją i fascynował mnie od kiedy pamiętam, jednak swoją przygodę z nauczaniem rozpoczęłam już w trakcie studiów.

Pierwsze kroki w zawodzie stawiałam w śląskich szkołach językowych prowadząc kursy stacjonarne dla młodzieży i dorosłych oraz współpracując z firmami, w zakresie szkoleń językowych pracowników. Aktualnie prowadzę zajęcia prywatnie, a także współpracuję z wieloma szkołami językowymi oraz  firmami ucząc języka biznesowego , a także prowadząc specjalistyczne kursy branżowe oraz konwersacyjne .

Główną misją mojej działalności jest najwyższa jakość oferowanych kursów. Dokładam wszelkich starań, aby nauka ze mną nie była dla moich kursantów przykrym obowiązkiem, ale ciekawym i efektywnym sposobem na rozwijanie umiejętności i podnoszenie kwalifikacji. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie, z pełnym profesjonalizmem dostosowując zakres materiału do rzeczywistych potrzeb i poziomu wiedzy. Podczas zajęć kładę przede wszystkim nacisk na praktyczne umiejętności komunikacji i przełamanie bariery językowej .

Bogate doświadczenie zdobyte na przestrzeni ostatnich kilku lat oraz naturalna dla mnie chęć dzielenia się z innymi swoimi pomysłami sprawiły, że udało mi się opracować techniki nauczania oraz własne materiały dydaktyczne, które podnoszą efektywność nauki języka niemieckiego .

Moją osobistą ambicją jest to, aby każdy z moich kursantów swobodnie oraz komfortowo porozumiewał się w języku niemieckim . Aby to osiągnąć, stosuję autorską, skuteczną i kreatywną metodę nauczania, z wykorzystaniem różnorodnych materiałów, dzięki której postępy uczniów są widoczne o wiele szybciej, niż w przypadku tradycyjnej nauki z podręcznikiem.

Jak uczę?

W swojej pracy stosuję wiele różnorodnych metod, jednak najbardziej koncentruję się na komunikacji . Uczę rozwijać szeroko rozumiane zdolności językowe tj. rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu czytanego, gramatykę czy umiejętność pisania, szczególny nacisk kładąc na praktyczne zastosowanie języka, a dokładniej płynność w mowie .

Zależy mi, aby moi kursanci mogli  swobodnie porozumiewać się w języku niemieckim. Moje bogate doświadczenie pozwala mi na dostosowanie odpowiedniej metody nauczania do potrzeb, osobowości, możliwości, umiejętności, celu czy wieku każdego ucznia. Sama określam się trenerem, ponieważ jestem osobą, która nie tylko uczy, ale także motywuje , z achęca do nauki, zwraca uwagę na osiągnięte już cele i wytycza kolejne .

Kursy prowadzę w sposób ciekawy i urozmaicony , dostosowany do poziomu kursanta, w trybie indywidualnym lub w małych, 2-3 osobowych grupach. Podczas lekcji panuje przyjazna, bezstresowa atmosfera . Zajęcia oparte są o autentyczne materiały dydaktyczne – fragmenty artykułów czy filmów niemieckojęzycznych z uwzględnieniem zainteresowań kursanta, co gwarantuje sukces i postępy w nauce.

Co mnie wyróżnia?

Jestem oddana swojej pracy i traktuję ją z pasją, z pełnym profesjonalizmem podchodzę do każdego kolejnego wyzwania , ponadto cechują mnie takie atuty jak: szeroka wiedza, bogate doświadczenie, umiejętność motywowania, kreatywność, komunikatywność oraz poczucie humoru.

NIEMIECKI OGÓLNY

Oferta skierowana jest do osób w każdym wieku, na wszystkich poziomach zaawansowania – zarówno dla osób początkujących, jak i tych bardziej zaawansowanych – dla uczniów chcących  dopiero rozpocząć naukę, jak i dla tych pragnących doskonalić swój niemiecki w celu wykorzystania go w różnorodnych sytuacjach życia codziennego: w podróżach, w pracy, w życiu towarzyskim, czy w ramach realizacji swojego hobby. Celem kursu jest rozwijanie wszystkich umiejętności językowych – mówienia, słuchania, czytania oraz pisania – w oparciu zarówno o materiały autorskie oraz materiały autentyczne z zagranicznych mediów, takich jak: telewizja, radio, prasa, poznając w ten sposób codzienny, żywy, prawdziwy język, ale również podręczniki językowe. Szkolenie skoncentrowane jest na poszerzaniu słownictwa, doskonaleniu umiejętności w obszarze gramatyki oraz kładzeniu nacisku na poprawną wymowę.

NIEMIECKI BIZNESOWY

Kurs przeznaczony jest dla firm i instytucji, a także do wszystkich osób zainteresowanych zagadnieniami związanymi z biznesem i chcących efektywnie wykorzystywać język niemiecki w środowisku biznesowym. Zajęcia ukierunkowane są na doskonalenie umiejętności językowych, takich jak mówienie, słuchanie, pisanie i czytanie w kontekście biznesowym. Celem kursu jest poznanie specjalistycznego słownictwa z różnych obszarów biznesu (np. marketing, finanse, HR) oraz doskonalenie komunikacji w codziennych biznesowych sytuacjach: prowadzenie spotkań, rozmów telefonicznych czy negocjacji, pisanie wiadomości mailowych oraz przedstawianie prezentacji bądź danych na wykresach. Zajęcia poszerzają zarówno ogólne słownictwo biznesowe, jak i konkretne obszary (marketing, finanse, HR itp.), co z pewnością ułatwi porozumiewanie się z klientami swojej firmy,  oraz nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych.

KONWERSACJE

Konwersacje to zajęcia w formie dyskusji o codziennych problemach, komentowanie bieżących wydarzeń z Polski i ze świata w oparciu o materiały autentyczne z zagranicznych mediów, mające na celu praktyczne wykorzystanie słownictwa i gramatyki poprzez ćwiczenie mówienia i słuchania, dobierane indywidualnie do potrzeb i zainteresowań każdego kursanta. Ich celem jest przełamanie bariery językowej, poprawienie płynności wypowiedzi, poszerzenie słownictwa, a także wyeliminowanie błędów gramatycznych i fonetycznych.

KONSULTACJE

Skierowane do osób mających konkretny problem językowy, których nie interesuje regularna nauka, a jedynie podszkolenie się w danej dziedzinie. Konsultacje to rozmowa dotycząca konkretnej potrzeby, np. określenia poziomu językowego, przeprowadzenia próbnego egzaminu ustnego czy rozmowy kwalifikacyjnej.
Rozmowa o pracę w języku niemieckim nie musi być wcale stresująca, jednak należy przygotować się do niej sumiennie i profesjonalnie. Ze swojej strony oferuję:
- przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej w języku niemieckim
- przećwiczenie pytań rekrutacyjnych
- wskazówki, jak radzić sobie z trudnymi pytaniami
- przygotowanie w języku niemieckim profesjonalnego CV

TŁUMACZENIA

Oferta skierowana dla osób niepewnych swojego autorskiego tłumaczenia lub nieczujących się na siłach, aby je przygotować. Aby skorzystać z usługi należy przesłać na podany adres e-mail tekst np. CV, list motywacyjny, raport, prezentacje czy wypracowanie. Odpiszę podając koszt zlecenia oraz szacowany czas tłumaczenia. Przetłumaczony tekst prześlę drogą mailową bez konieczności spotkania. Szybko, łatwo i wygodnie!
Możliwa również korekta tekstu lub sprawdzenie tekstu pod względem poprawności językowej z zaznaczeniem błędów ortograficznych, interpunkcyjnych, gramatycznych i stylistycznych. Oferta skierowana jest do studentów piszących pracę magisterską, licencjacką czy inną.

Prowadzę zajęcia zarówno indywidualne - skierowane do osób uczących się we własnym tempie, którym poświęcane jest 100% uwagi Trenera, dzięki czemu nauka jest bardziej efektywna, a postępy widoczne w dużo szybszym czasie, jak i grupowe - dla osób, które lubią pracować w małych, kameralnych, 2-3 osobowych grupach i dzięki temu czują się bardziej śmiałe i zmotywowane do nauki.

Dzień i godzina zajęć do ustalenia.
Zajęcia trwają pełną godzinę zegarową .

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu mailowo lub telefonicznie.

Pozdrawiam! :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Karolina Biernacka
Karpacka 8A/21
41-907 Bytom
NIP: 6262940925

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 07.2015
Uniwersytet Śląski, Wydział Filologiczny w Sosnowcu
Licencjat
Filologia germańska, specjalizacja tłumaczeniowa w zakresie języków specjalistycznych
10.2015 - 09.2018
Uniwersytet Śląski, Wydział Filologiczny w Sosnowcu
Magister
Filologia germańska, specjalizacja tłumaczeniowa w zakresie języka prawniczego i ekonomicznego
09.2019 - 08.2020
Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego w Przemyślu
Przygotowanie pedagogiczne
01.2020 - aktualnie
Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego w Przemyślu
Nauczanie języka polskiego jako obcego i drugiego w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych
Kursy i szkolenia
06.2010
Zertifikat Deutsch B1
06.2019
Certyfikat "Trenera szkoleniowca wykładowcy"
06.2019
Kurs "Profesjonalnego coachingu"
08.2019
Zertifikat Deutsch B2
06.2020
Zertifikat Deutsch C1
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 17
avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2022

Polecam Panią Karolinę.
Szybko i rzetelnie :)

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2021

Polecam! Pani Karolina uczyła mnie od podstaw i w niedługim czasie zrobiłem znaczące postępy, a nauka z nią była przyjemna.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2021

Pani Karolina to nie tylko świetny korepetytor, który bardzo indywidualnie podchodzi do ucznia, ale i bardzo ciepła i serdeczna osoba. Syn jest zachwycony lekcjami, zajęcia są ciekawe, kolorowe, oparte na interaktywnych zabawach. Jako rodzic mam świetny kontakt z Panią Karoliną. Mogę bez żadnych wątpliwości powiedzieć, że Pani Karolina jest najlepszą korepetytorką, z jaką miałam dotychczas do czynienia. Niebywale inspiruje i zachęca do nauki. Zajęcia są ciekawe, a co najważniejsze dają efekty.

avatar
Radosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2021

Zajęcia z Panią Karoliną to chyba najlepszy sposób, żeby nauczyć się niemieckiego. Pomimo mojej niechęci do tego języka, Pani Karolina cierpliwie wszystko mi tłumaczyła i ze zrozumieniem podeszła do moich trudności. Na każdą lekcję miała przygotowane ciekawe materiały. Dzięki niej świetnie zdałem maturę z niemieckiego potrzebną mi na studia. Serdecznie polecam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2021

Zdecydowanie polecam zajęcia z niemieckiego z Karoliną. Jestem bardzo zadowolona z tych zajęć. Karolina zawsze zapewnia ciekawe materiały, podczas zajęć stale rozmawiamy w języku niemieckim, z czym na początku miałam ogromny problem, natomiast teraz widzę szybkie postępy, a lekcje są bardzo motywujące.
Z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia :)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2020

Zajęcia z Karoliną to sama przyjemność! Posiada dużą wiedzę z różnych obszarów języka, zawsze profesjonalnie przygotowana. Tworzy przyjemną i kreatywną atmosferę, kursanci nie tylko zgłębiają tajniki języka niemieckiego - również poznają ciekawe zagadnienia z otaczającej nas rzeczywistości. Gorąco polecam!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2019

Mogę szczerze polecić Panią Karolinę. Od 3 lat naucza moją córkę, przygotowała ją do egzaminu na certyfikat B2, który odbył się w grudniu tego roku i w efekcie córka zdała go z bardzo wysokim wynikiem. Pani Karolina jest też zawsze bardzo profesjonalna i uśmiechnięta, córka bardzo sobie ją chwali.

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
13 października 2019

Niestety ja nie miałam takiego szczęścia do p. Karoliny co pozostałe osoby.
Owszem, na pierwszą umówioną lekcje p. Karolina przyjechała zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami i córce zajęcia te bardzo się podobały. Natomiast w kolejnym terminie , bez żadnego uprzedzenia, po prostu NIE PRZYJECHAŁA.
Nie odbierała tel, nie odpisała na smsy oraz maila. Zero kontaktu i jakichkolwiek informacji. Nie polecam.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2019

Karolina jest profesjonalistką. Na zajęciach zawsze pojawia się punktualnie, jest przygotowana i przystępnie tłumaczy przygotowany materiał. Atmosfera na korepetycjach jest sympatyczna. Dodatkowym atutem Karoliny jest elastyczność. Polecam z całego serca! :)

avatar
Rafal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2019

Z pełną odpowiedzialnością polecam zajęcia z P. Karoliną!!!
W sposób profesjonalny i sumienny podchodzi do nauki języka niemieckiego.
Swoją przygodę z językiem niemieckim zaczynałem prawie od zupełnych podstaw i P.Karolina bardzo szybko wprowadziła mnie w naukę tego języka.
Zajęcia zawsze były na bardzo wysokim poziomie i w bardzo dobrej atmosferze.
Pani Karolina jest otwarta na propozycje uczniów, elastyczna, daje dużo przydatnych wskazówek odnośnie nauki.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2019

Polecam Panią Karolinę ze względu na unikatowe połączenie nauki języka obcego i coachingu, dające szybkie efekty dzięki spersonalizowanym doborem zadań i stopnia trudności.
Dzięki temu bardzo łatwo przełamałem pierwsze swoje bariery językowe!

avatar
krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2019

Polecam. Karolina potrafi się dostosować do ucznia czasowo. Jest przygotowana, ma własne materiały. Jej wiedza jest duża.
Zwraca uwagę na błędy , potrafi wytłumaczyć zawiłości języka.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2018

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Karolinę. Znakomita nauczycielka, ma dużą wiedzę i anielską cierpliwość. Zajęcia prowadzi kreatywnie, nie można narzekać na nudę! Kładzie nacisk zarówno na konwersacje, jak i gramatykę oraz pisownię. A w trakcie zajęć panuje sympatyczna atmosfera. :)

avatar
Danuta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2018

Bardzo polecam korepetycje z Panią Karoliną. Córka mimo początkowej trudności z językiem, powiedziałabym nawet niechęcią wobec niemieckiego, ukończyła semestr szkolny (1 liceum) z oceną bardzo dobrą i zaczęła się nawet chętniej uczyć. Na zajęcia uczęszczała od września 2017 roku.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2018

Sposób prowadzenia lekcji przez Panią Karolinę jest niezwykle ciekawy, przystępny, a przede wszystkim efektywny. Pani Karolina jest niezwykle wyrozumiała, cierpliwa i tworzy wspaniałą atmosferę. Cieszę się, że mam możliwości współpracy z tak sympatyczną i kompetentną osobą. Zdecydowanie polecam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2018

Definitywnie osoba godna polecenia. Pani Karolina cechuje się wyjątkowo indywidualnym podejściem do uczniów, szczerym zainteresowaniem dla poziomu ich języka i oddaniem wobec swojej pracy. Poza tym jest bezkonfliktowa, w związku z czym trwająca przez dwa lata współpraca była przyjemnością.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2017

Polecam zajęcia z Panią Karoliną. Bardzo dobra organizacja zajęć i ciekawe materiały dydaktyczne. Pani Karolina świetnie dopasowuje się do indywidualnych potrzeb ucznia, jest zawsze przygotowana do zajęć i cechuje ją wyrozumiałość. Efekty nauczania widać już po kilku zajęciach!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.