Karolina Babiak

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kluczbork
Byczyna
Wołczyn
Bąków
Olesno

Karolina Babiak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Karolina Babiak

O mnie

Milion lat świetlnych z językiem angielskim. Uwielbiam. Tak jak jogę, długie rozmowy i podróże.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2019

Lekcje u pani Karoliny odbywają się na bardzo wysokim poziomie. Są bardzo kreatywne, całkowicie prowadzone w języku angielskim, a przede wszystkim dają niesamowite efekty. Ja swój postęp w mówieniu zauważyłam już po paru lekcjach. Pani ma ogromne doświadczenie i potrafi w bardzo prosty sposób przekazać wiedzę ,a dodatkowo wyjaśnić wszystko od tej strony praktyczniej . Miałam steczność z wieloma nauczycielami języka angielskiego jednak u nikogo nie doświadczyłam takiego wysokiego profesjonalizmu, który polega na 60 minutowym „ przeniesieniu się „ do londyńskiego świata. Jestem bardzo zadowolona ,na każde lekcje uczęszczam z przyjemnością. Gorąco polecam.

avatar
Krzysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2018

Z całego serca POLECAMY , lekcje z Panią Karolina są kreatywne i twórcze, angielski przez zabawę a co za tym idzie dużo więcej dziecko zapamiętuje oraz chętnie wraca na kolejne zajecia :) My wracamy na kolejny rok :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2018

Pani Karokina jest świetnym nauczycielem z pasją. Zajęcia prowadzi twórczo i kreatywnie. Lekcje są pełne humoru i zabawy co przekłada się że szybciej zapadają w pamięci i syn z radością idzie na kolejne zajęcia. Gorąco polecam

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2018

Lekcje z panią Karoliną są prowadzone w miłym i przyjemnym klimacie, są bardzo kreatywne i pomysłowe, w połączeniu z ogromem wiedzy jaki można zdobyć wraz z nią, daje to idealne lekcje dla mnie. Polecanko!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2017

Mój syn niedawno rozpoczął swoją przygodę z językiem angielskim na korepetycjach u pani Karoliny. Już po kilku zajęciach widać ogromne postępy !!! Lekcje prowadzone są w bardzo ciekawy sposób. Gorąco polecam!!!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2017

Pół roku przygotowań i matura rozszerzona zdana na 96%
Polecam lekcje z panią Karoliną!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.