Karolina Wołkonowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kluczbork
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam na lekcje gry na pianinie. Nauka odbędzie się w przyjemniej i komfortowej atmosferze przy pięknych dźwiękach :)

Jestem nauczycielem z wykształceniem muzycznym i  z doświadczeniem. Od wielu lat udzielam prywatnych lekcji z dziećmi i młodzieżą w różnym wieku. Zapraszam na lekcje również osoby dorosłe, które chcą odkryć w sobie nowe pasje :)

Doświadczenie zdobywałam również ucząc w prywatnych placówkach edukacyjnych.

Do każdej osoby podchodzę w sposób indywidualny, już po pierwszych lekcjach będziemy w stanie określić nad czym konkretnie będziemy pracować, co będzie stanowiło cel naszych lekcji, który ustalimy wspólnie z uczniem. Nie zamykamy się jedynie na naukę nut, uczymy się również jak świadomie wykorzystywać akordy w muzyce aby tworzyć swoje pierwsze piękne melodie. W lekcje godzinne wplatam również elementy teorii muzyki i harmonii, które są niezbędne dla szerszego zrozumienia całości materiału.

Sama przygotowuję materiały na lekcje indywidualnie pod każdego ucznia. Będziemy pracować na podręcznikach, które będą stanowić bazę nauczania, a oprócz tego będę przygotowywać dodatkowe materiały do indywidualnej pracy.

Jeśli te słowa Cię nie przekonały, zapisz się na pierwszą lekcję i spróbuj swoich sił, nic nie tracisz a możesz zyskać nowe umiejętności i doświadczenie! :)

Lekcje odbywają się u mnie bądź u Ciebie, co jest kwestią do ustalenia po kontakcie telefonicznym. Lekcji udzielam w Kluczborku.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2002 - 06.2008
Gminna Szkoła Muzyczna w Kluczborku
Fortepian
09.2011 - 06.2015
Państwowa Szkoła Muzyczna im. Fryderyka Chopina w Opolu
Fortepian
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.