Edwin Wojnowski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Kielce (centrum)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Lekcje przygotowujace do egzaminow wstepnych na architekture - wydziały Politechnik i ASP w kraju i zagranicą.  Zajęcia prowadzone są przez projektanta form przemysłowych i architekta wnętrz, absolwenta Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz doktora architekta z międzynarodowym doświadczeniem.

Na stronie na facebooku Lekcje Rysunku Edwin Wojnowski znajdują się zdjęcia prac oraz lista uczniów ostatnich lat którzy dostali sie na studia dzienne prestiżowych uczelni , mozna sie z nimi skontaktowac i dowiedzieć czegoś więcej na temat studiow i uczelni na której się uczą.

Edwin Wojnowski jest absolwentem ASP w Krakowie, architektem wnętrz , projektantem form przemysłowych, posiada wiele lat doświadczenia w edukacji.

Lekcje są indywidualne, ukierunkowanie ze względu na wymagania uczelni, obejmują m.in. elementy:
- malarstwa
- grafiki 
- modelowania
- rysunku architektonicznego
- aksonometrie
- testy egzaminacyjne na wydział architektury
- projektowania 

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.