Karolina Broda

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

O mnie:
LAUREATKA OLIMPIADY FILOZOFICZNEJ, a także studentka Filozofii i Psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w ramach MISHu – Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych. Osobiście jestem fascynatką filozofii, która stanowi moją główną pasję, odkąd pamiętam. Z chęcią udzielę korepetycji do matury z filozofii, a także przygotuję do Olimpiady Filozoficznej, z którą miałam własne dwuletnie doświadczenie i doskonale znam ją od wewnątrz. Tworzę teksty z pogranicza filozofii oraz literatury, publikowane między innymi w ramach mediów studenckich. Dysponuję ogromną wiedzą oraz chęcią jej przekazania, a także materiałami niezbędnymi do odpowiedniego przygotowania.

Czego możesz spodziewać się w ramach zajęć?

 Lekcje prowadzę w dwóch wariantach:

  1. 60 minut – cena 60zł
  2. 90 minut – cena 80zł.

Dysponuję własnymi materiałami, którymi dzielę się z uczniem mailowo. Są to wszelkiego rodzaju fragmenty tekstów, książki, artykuły naukowe, zadania, opracowania, które pomogą w efektywnej nauce. Zajęcia są skrojone pod ucznia, po pierwszej lekcji ustalamy, z czym ma największy problem i co stanowi jego aktualne priorytety w ramach koreptycji. Niezależnie od tego, czy są to sylwetki filozofów, konkretne zagadnienia z historii filozofii, a może pełen jej kurs. Stawiam na indywidualne i partnerskie podejście do osób z którymi pracuję, więc zajęcia są dostosowane do potrzeb uczniów. Oceniam zgodnie z wymaganym kluczem. 

W zależności od potrzeb, oferuję:

  • wspólne rozwiązywanie arkuszy maturalnych
  • wspólne rozwiązywanie arkuszy z Olimpiady
  • naukę pisania dobrych prac filozoficznych
  • doskonalenie wypowiedzi ustnych 

Do kogo kierowane są zajęcia?
Do każdej osoby, która pragnie zgłębić swoją wiedzę z zakresu filozofii. Bez znaczenia pozostaje to, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z tą dziedziną, czy oczekujesz pogłębienia znanych Ci już wątków i tematów? Jeśli Twoim priorytetem jest dobry wynik z matury lub solidne przygotowanie do Olimpiady Filozoficznej, równie chętnie pomogę. Zajęcia prowadzę na każdym etapie edukacji do ostatniej klasy szkoły średniej.

Forma zajęć:
Jestem otwarta zarówna na zajęcia w formie online – poprzez Zoom, Skype, Google Meets itp. Oprócz tego, jest też możliwość korepetycji stacjonarnych na terenie Krakowa.  

Numer telefonu: 519 730 580

UWAGA:
Nie podejmuję się pisania egzaminów, prac, esejów na zajęcia za kogoś. Jestem w stanie jedynie pomóc w przygotowaniu do napisania dobrej pracy, lecz w zakresie samego pisania zalecam samodzielność i uczciwość.

Zapraszam do współpracy!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2021 - aktualnie
Uniwersytet Jagielloński
Filozofia oraz Psychologia w ramach MISH - Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych
Kursy i szkolenia
03.2019
Certyfikat Project Management Principles i certyfikat Digital Skills.
08.2021
Certyfikat Collegium Invisibile
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2022

Pani Karolina potrafi zmotywować do działania oraz zarazić pasją do nauki języka polskiego i filozofii. Polecam zarówno w przygotowaniu pod maturę, jak i na własny użytek - żeby dowiedzieć się więcej z tych dziedzin.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2022

Bardzo polecam! Pełny profesjonalizm, partnerskie podejście oraz świetny kontakt z uczniem. Pani Karolina posiada bogatą wiedzę oraz doświadczenie w zakresie pisania tekstów, dzięki czemu nawet matura z rozszerzonego polskiego przestaje być straszna:)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2022

Karolina wprowadza niesamowicie swobodną atmosferę. Nie bałem się przyznać, że czego nie wiem, czegoś nie rozumiem, wszystkie moje pytania spotykały się ze zrozumieniem, a następnie z dogłębnym i rzetelnym wytłumaczeniem problemu.

avatar
Róża
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2022

Super korepetytorka, świetnie poprowadzone lekcje, wszystko dobrze wytłumaczone. Serdecznie polecam :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2022

Bardzo się cieszę, że będąc w klasie maturalnej, miałam możliwość zajęć z Panią Karoliną, która jest wyjątkowo sympatyczną i dokładną osobą. :)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2022

świetna, zaangażowana i rzetelna korepetytorka. polecam serdecznie!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2022

super korepetytorka, wszystko spokojnie tlumaczone i skutecznie polecam:)

avatar
Celina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2021

Niesamowicie rzetelna i zaangażowana korepetytorka. Posiada ogromną wiedzę, potrafi zaciekawić i skłonić do refleksji:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.