Karolina Wróblewska

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką filologii romańskiej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie i chętnie pomogę Ci w nauce języka francuskiego na każdym poziomie zaawansowania. Kiedy zaczęłam się uczyć języka francuskiego od pierwszych momentów stał się on moją pasją. Jeszcze w czasie studiów, kilka miesięcy spędziłam na Erasmusie w małym miasteczku Poitiers. Obecnie na co dzień pracuje z językiem francuskim, współpracując z zespołem z Paryża,dzięki czemu cały czas mam stały kontakt z żywym językiem. Posiadam szerokie grono znajomych rodowitych Francuzów co pozwala mi na poznawanie Francji z ich opowiadań oraz przeżyć związanych z ich krajem. Sama również podrożuje do Francji. Chętnie pomogę w przygotowaniu się do zajęć lekcyjnych, sprawdzianów, ale również chętnie umowię się na konwersacje oraz naukę języka potrzebną do wyjazdu na wymianę, do pracy czy na wakacje do Francji. 
Jeżeli chcesz w przyjaznej i niestandardowej atmosferze nauczyć się języka francuskiego zapraszam do kontaktu. 

Dostępność

Poniedziałek20:00 - 21:00
Wtorek18:00 - 21:00
Środa18:00 - 21:00
Czwartek
Piątek18:00 - 21:00
Sobota10:00 - 16:00
Niedziela10:00 - 14:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 07.2012
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Licencjat
Filologia romańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.