Karol Gołuch

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Muzyka120 / 50 min

Karol Gołuch

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Cześć! Zapraszam na lekcje gry na gitarze dla wszystkich chętnych rozpocząć naukę lub pogłębić zdobyte już umiejętności.

Indywidualne zajęcia prowadzone są w zakresie muzyki rozrywkowej i dotyczą:

  • technik gry na gitarze
  • teorii muzycznej
  • kształcenia słuchu
  • rytmiki
  • improwizacji
  • nauki gry ze słuchu, zapisu symbolicznego, nut i tabulatur
  • realizacji dźwięku (miks, mastering)
  • pracy w zespole muzycznym
  • obsługi, konfiguracji oraz doboru sprzętu gitarowego oraz audio/pro-audio
  • serwisowania gitary

Jestem absolwentem Akademii Muzycznej w Katowicach na kierunku Jazz i muzyka estradowa, ukończyłem dwie specjalności: gitarę jazzową oraz realizację dźwięku. Posiadam uprawnienia pedagogiczne. Przekazywaniem wiedzy i umiejętności muzycznych zajmuję się od ponad 15 lat.

Spotkania odbywają się u mnie w domowym studio lub online.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2008 - 06.2011
Krakowska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej
10.2011 - 06.2017
Akademia Muzyczna w Katowicach
Magister
Jazz i muzyka estradowa
Kursy i szkolenia
06.2014
Studium pedagogiczne
Doświadczenie
09.2009 - 01.2015
Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach
09.2019 - 03.2020
Katolicki Dom Kultury im. ks. kard. A.S. Sapiehy
01.2022 - aktualnie
Music Madness

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2022

U Karola rozpocząłem przygodę z gitarą elektryczną i nie mógłbym sobie wyobrazić lepszego początku! Każda lekcja wprowadzała nowe ciekawe tematy i zagadnienia, a sposób w jaki Karol je prowadził nie pozwalał na znużenie tematem.
Jest bardzo doświadczonym muzykiem i wie jak przekazywać wiedzę w prosty i zrozumiały sposób. Warto też dodać, że zapewniał pomocnicze materiały, które pomogły mi w samodzielnym dokształcaniu się między lekcjami.
Polecam bardzo mocno!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2020

Mega fajny nauczyciel. Bardzo dobrze wszystko tłumaczy, odpowiada pytania. Jest także bardzo dobrym gitarzystą. Atmosfera na lekcjach też jest super. Jestem bardzo zadowolony, że mogę z nim pracować nad swoimi umiejętnościami. Polecam każdemu, od początkujących do ambitnych i zaawansowanych gitarzystów chcących osiągnąć wyższy poziom.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2020

Każda minuta lekcji wykorzystana do maksimum, a ponadto możemy liczyć na bezinteresowną pomoc w razie potrzeby (m.in. przy zakupie gitary). Każde spotkanie to zawsze spora dawka wiedzy i ćwiczenie nowych umiejętności. Bezpośrednio po zakończeniu lekcji dzieci są tak zachęcone i uskrzydlone, że jeszcze przez długi czas grają na gitarach. To już czwarty rok nauki i na pewno nie ostatni.
Pan Karol to osoba niezwykle profesjonalna pod każdym względem, o wysokiej kulturze osobistej i poczuciu humoru, o wielkiej pasji do muzyki, która udziela się uczniom. Nie wahajcie się, naprawdę warto! :)

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2020

Syn już drugi rok uczy się u pana Karola gry na gitarze i juz bardzo dobrze na niej gra. Nauczyciel ma super podejście do ucznia , umie sprawić by lekcje były ciekawe . Polecam

avatar
Kazimierz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2020

Bardzo profesjonalna i zindywidualizowana nauka , oparta na gruntownej znajomości instrumentu oraz wiedzy pedagogicznej . Co również istotne-lekcje w świetnej atmosferze.
Gorąco polecam
Kazimierz

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2020

Lekcje profeska, bardzo sympatyczny, kompetentny nauczyciel, wszystko cierpliwie wytłumaczone do skutku :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2020

Pan Karol jest świetnym nauczycielem. Profesjonalne podejście! Tłumaczenie i dostosowanie wyjaśnień oraz ćwiczeń do umiejętności każdego, nie ma opcji aby coś nie wyszło. Spokój i bardzo pozytywna energia podczas lekcji. W czasie epidemiologicznym lekcje online, bardzo wygodna opcja. Serdecznie polecam!!!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2018

Poszedłem na lekcje do Karola i wreszcie zrozumiałem rzeczy, których uprzednio nie rozumiałem mimo dość pokaźnego stażu poprzednich nauczycieli. Jako jedyny potrafił wytłumaczyć skomplikowane zagadnienia na tyle, że stały się logiczne, a to dla mnie klucz do sukcesu. Karol potrafił też zadbać o to, żeby moje gitary (w liczbie mnogiej, bo brałem u niego lekcje na elektryku, akustyku i basie) brzmiały pod moją ręką dobrze na nagraniach. I nawet bardzo często poświęci dla ucznia więcej niż ten za który się zapłaci. A potem jeszcze intensywnie poszuka materiałów do ćwiczeń. Ogólnie polecam, 10/10, tylko mam alergię na jego kota.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.