Karol Gołuch

Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Online
Kraków (Mistrzejowice)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka75 / 60 min

Karol Gołuch

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam na lekcje gry na gitarze osoby początkujące oraz chcące pogłębić już zdobyte umiejętności. Uczę gry na gitarze elektrycznej 6 oraz 7 strunowej,  jak również na akustycznej i klasycznej.  Pomogę w opanowaniu szerokiego zakresu rozrywkowych stylów muzycznych - m.in.  pop, rock, metal, punk, jazz, blues, funk, indie, alternatywna. Służę wsparciem w przygotowaniach do egzaminów wstępnych do szkół muzycznych oraz na akademie muzyczne.

O mnie : jestem zawodowym muzykiem i nauczycielem, absolwentem Akademii Muzycznej w Katowicach na kierunku Jazz i muzyka estradowa, posiadam tytuł magistra sztuki . Ukończyłem dwie specjalności: gitarę oraz realizację dźwięku oraz posiadam uprawnienia pedagogiczne. Przekazywaniem wiedzy i umiejętności muzycznych zajmuję się od 15 lat.

Na lekcjach wyjaśniam zagadnienia takie jak:

- techniki gry na gitarze : właściwa praca rąk, strumming (bicie), akompaniament oraz gra solowa, "kostkowanie", legato, hammer-on, pull-off, bend, sweep, tapping itd.

- teoria muzyczna i kształcenie słuchu : harmonia, interwały, budowa i tryby akordów, triada harmoniczna, trójdźwięki, czterodźwięki, skale

- podział rytmiczny , z naciskiem na technikę "konnakol"

- improwizacja

- nauka gry ze słuchu, zapisu symbolicznego, nut i tabulatur

- nauka dobrego brzmienia , przede wszystkim "z ręki", ale również przez użycie odpowiednich kombinacji przetworników, efektów oraz wzmacniaczy i ich konfiguracji

- realizacja dźwięku , nagrywanie instrumentów i wokalu, produkcja muzyczna, komponowanie, aranżacja, miks i mastering

- [*przygotowanie do pracy w zespole muzycznym

- konsultacje w kwestiach obsługi, konfiguracji oraz doboru sprzętu gitarowego oraz audio/pro-audio
*]

Lekcje są indywidualne i dostosowane do poziomu i zainteresowań stylistycznych ucznia.

Cennik :

120 zł za spotkanie - w pakiecie* 4 spotkań (90 zł online)
100 zł za spotkanie - w pakiecie* 8 spotkań (75 zł online)

Czas trwania spotkania to minimum 45 min.

*Pakiet dotyczy przynajmniej cotygodniowych spotkań opłaconych z góry - z rezerwacją stałego terminu i zobowiązaniem do obecności w ustalonym terminie.

Pojedyncze konsultacje umawiane doraźnie 150 zł (120 zł online).

Służę pomocą w kwestiach lutniczych i serwisowych - zapraszam na stronę noigit .pl

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny  7 8 3 3 5 0 3 7 5  lub przez facebook:

facebook. com/goluchkarol
facebook .com/noigitpl

Pozdrawiam i zapraszam na mój kanał na YouTube
youtube .com/user/karolgoluch/

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2008 - 06.2011
Krakowska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej
10.2011 - 06.2017
Akademia Muzyczna w Katowicach
Magister
Jazz i muzyka estradowa
Kursy i szkolenia
06.2014
Studium pedagogiczne
Doświadczenie
09.2009 - 01.2015
Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach
09.2019 - 03.2020
Katolicki Dom Kultury im. ks. kard. A.S. Sapiehy

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2020

Mega fajny nauczyciel. Bardzo dobrze wszystko tłumaczy, odpowiada pytania. Jest także bardzo dobrym gitarzystą. Atmosfera na lekcjach też jest super. Jestem bardzo zadowolony, że mogę z nim pracować nad swoimi umiejętnościami. Polecam każdemu, od początkujących do ambitnych i zaawansowanych gitarzystów chcących osiągnąć wyższy poziom.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2020

Każda minuta lekcji wykorzystana do maksimum, a ponadto możemy liczyć na bezinteresowną pomoc w razie potrzeby (m.in. przy zakupie gitary). Każde spotkanie to zawsze spora dawka wiedzy i ćwiczenie nowych umiejętności. Bezpośrednio po zakończeniu lekcji dzieci są tak zachęcone i uskrzydlone, że jeszcze przez długi czas grają na gitarach. To już czwarty rok nauki i na pewno nie ostatni.
Pan Karol to osoba niezwykle profesjonalna pod każdym względem, o wysokiej kulturze osobistej i poczuciu humoru, o wielkiej pasji do muzyki, która udziela się uczniom. Nie wahajcie się, naprawdę warto! :)

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2020

Syn już drugi rok uczy się u pana Karola gry na gitarze i juz bardzo dobrze na niej gra. Nauczyciel ma super podejście do ucznia , umie sprawić by lekcje były ciekawe . Polecam

avatar
Kazimierz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2020

Bardzo profesjonalna i zindywidualizowana nauka , oparta na gruntownej znajomości instrumentu oraz wiedzy pedagogicznej . Co również istotne-lekcje w świetnej atmosferze.
Gorąco polecam
Kazimierz

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2020

Lekcje profeska, bardzo sympatyczny, kompetentny nauczyciel, wszystko cierpliwie wytłumaczone do skutku :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2020

Pan Karol jest świetnym nauczycielem. Profesjonalne podejście! Tłumaczenie i dostosowanie wyjaśnień oraz ćwiczeń do umiejętności każdego, nie ma opcji aby coś nie wyszło. Spokój i bardzo pozytywna energia podczas lekcji. W czasie epidemiologicznym lekcje online, bardzo wygodna opcja. Serdecznie polecam!!!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2018

Poszedłem na lekcje do Karola i wreszcie zrozumiałem rzeczy, których uprzednio nie rozumiałem mimo dość pokaźnego stażu poprzednich nauczycieli. Jako jedyny potrafił wytłumaczyć skomplikowane zagadnienia na tyle, że stały się logiczne, a to dla mnie klucz do sukcesu. Karol potrafił też zadbać o to, żeby moje gitary (w liczbie mnogiej, bo brałem u niego lekcje na elektryku, akustyku i basie) brzmiały pod moją ręką dobrze na nagraniach. I nawet bardzo często poświęci dla ucznia więcej niż ten za który się zapłaci. A potem jeszcze intensywnie poszuka materiałów do ćwiczeń. Ogólnie polecam, 10/10, tylko mam alergię na jego kota.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.