Karol Drożniewski

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Bydgoszcz
Grudziądz
Warszawa
Świecie
Toruń
Inowrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka40 - 50 / 60 min

Karol Drożniewski

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie.

Mam na imię Karol i zapraszam na ciekawe korepetycje z matematyki, prowadzone z życzliwym, wyrozumiałym podejściem, również podczas całych wakacji. Jestem doświadczonym korepetytorem matematyki. Uczę z dobrymi rezultatami od prawie 5 lat, indywidualnie lub w mini grupach, na poziomach: od szkoły podstawowej do szkoły średniej (liceum i technikum), wraz z kursem do egzaminu ósmoklasisty oraz maturalnym.

Pomagam w nadrobieniu zaległości, odrabianiu zadań domowych, przygotowuję do sprawdzianów i prac klasowych. Moją największą pasją jest matematyka oraz pomaganie w jej zrozumieniu. Angażuję się w moją pracę i zawsze staram się tłumaczyć w zrozumiały, pomysłowy sposób, z cierpliwym, życzliwym oraz indywidualnym podejściem. Dojazd do ucznia na terenie Grudziądza jest wliczony w cenę zajęć.
 
Stawka za 60 minut nauki wynosi 50zł. W przypadku większej ilości godzin w tygodniu (3h lub więcej) stawka będzie niższa, do uzgodnienia.

Zajęcia ONLINE odbywają się poprzez Skype, Messenger lub WhatsApp i udostępniam podgląd z kamery na tablicę, na której rozwiązuję zadania. Uczeń może udostępniać obraz ze swojej kamery, lecz nie jest to wymóg konieczny. Tłumaczę w obrazowy, kreatywny sposób, na konkretnych zadaniach, które wspólnie rozwiązujemy i wyjaśniam zagadnienia teoretyczne.

Rozwiązuję też zadania zdalnie (NIE W TRAKCIE SPRAWDZIANÓW I EGZAMINÓW), wraz z zadaniami maturalnymi (poziom podstawowy oraz rozszerzony). Rozwiązania zawierające szczegółowe objaśnienia, mogą posłużyć jako zdalne korepetycje i przesyłam je na e-mail, poprzez Messenger lub WhatsApp. Po otrzymaniu zdjęć z zadaniami, wyceniam zlecenie i jeśli podana cena odpowiada klientowi, szybko je realizuję. Płatności dokonuje się przelewem na moje konto po zajęciach lub po przesłaniu przeze mnie rozwiązań. 

Proszę o kontakt telefoniczny lub sms i zapraszam do współpracy.

Tel. 787522391

Dostępność

Poniedziałek14:00 - 21:00
Wtorek14:00 - 21:00
Środa14:00 - 21:00
Czwartek14:00 - 21:00
Piątek13:00 - 17:30
Sobota10:00 - 22:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.