Karol Drożniewski

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka30 - 60 / 60 min

Karol Drożniewski

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie.

Mam na imię Karol i prowadzę profesjonalne zajęcia z matematyki, również ONLINE, indywidualnie lub w grupach 2/3 osobowych.
Oferuję między innymi:

- BIEŻĄCĄ POMOC - nadrabianie zaległości, pomoc w zadaniach domowych, przygotowanie do sprawdzianów

- KURS MATURALNY

- KURS DO EGZAMINU 8 KLASISTY

- ROZWIĄZYWANIE CAŁYCH PRZYKŁADOWYCH ARKUSZY MATURALNYCH lub 8 KLASISTY z opisami rozwiązań krok po kroku - mogą służyć do samodzielnej nauki.

Wykupując pełny kurs, otrzymują Państwo 25% lub 30% rabatu. Prowadzę działalność edukacyjną więc jest możliwość podpisania umowy.

Zajęcia stacjonarne odbywają się w Grudziądzu, u mnie lub w domu ucznia.
W przypadku zajęć ONLINE uczeń może zdecydować się na dalszą współpracę po lekcji próbnej (płatna, z rabatem 50%). Przy takiej formie zajęć, poza naszymi lekcjami, bez dodatkowej opłaty, pomagam przy rozwiązaniu trudniejszych zadań, np z zadań domowych. Przesyłam opis rozwiązania, krok po kroku.Uczeń otrzymuje ode mnie materiały dodatkowe czyli zestaw arkuszy egzaminacyjnych, którymi będziemy się zajmować, tablice maturalne oraz kartę najważniejszych wzorów potrzebnych na egzaminie ósmoklasisty. Po każdych zajęciach przesyłam też zestaw zadań utrwalających do samodzielnej pracy.

Trochę o mnie i moim doświadczeniu zawodowym:

Jestem zawodowym korepetytorem matematyki i od ponad 5 lat skutecznie pomagam uczniom, na poziomach od szkoły podstawowej do szkoły średniej (liceum i technikum). Uczę z życzliwym, cierpliwym oraz indywidualnym podejściem. Pomagam w nadrobieniu zaległości, odrabianiu zadań domowych, przygotowuję do sprawdzianów i prac klasowych. Studiowałem na kierunku ‘fizyka techniczna’ a moją największą pasją jest matematyka oraz pomaganie w jej zrozumieniu. Angażuję się w moją pracę i zawsze staram się tłumaczyć w zrozumiały, pomysłowy sposób.

Zajęcia online stają się coraz bardziej popularne i myślę, że ich atutem jest komfort i mniejszy stres dla ucznia oraz możliwość nieprzerywania nauki w czasie choroby lub wyjazdu. Tłumaczę tak dokładnie jak na lekcjach stacjonarnych, w obrazowy, kreatywny sposób na konkretnych zadaniach, które wspólnie rozwiązujemy. Wyjaśniam zagadnienia teoretyczne i odpowiadam na wszelkie pytania. Zajęcia odbywają się przy pomocy komunikatora Skype, Messenger lub WhatsApp. Udostępniam podgląd z kamery na tablicę, na której rozwiązuję zadania. Uczeń nie musi udostępniać obrazu ze swojej kamery.     

CENNIK:

- I lekcja (60 minut), próbna: 30zł

- Każda kolejna godzina zegarowa: 60zł

- KURS MATURALNY

różne opcje godzinowe np.
- 30 h zegarowych, czyli 2×90 minut tygodniowo: 1350zł.

- 20 h zegarowych, czyli 1×120min. lub 2×60min. tygodniowo: 900zł.

- KURS DO EGZAMINU 8KLASISTY

różne opcje godzinowe np.
- 30 h zegarowe, czyli 2×90 minut tygodniowo: 1260zł.

- 20 h zegarowe, czyli 1×120min. lub 2×60min. tygodniowo: 840zł.

- ARKUSZ MATURALNY Z OPISEM KROK PO KROKU (matura podstawowa): 150zł

- ARKUSZ DO EGZAMINU 8KLASISTY Z OPISEM KROK PO KROKU: 100zł 

Jest możliwość wykupienia innej ilości godzin w kursie i wtedy cena jest odpowiednio proporcjonalna. Płatność za kurs jest jednorazowa lub w 2 ratach. Jest możliwość podpisania umowy gdyż posiadam legalną działalność edukacyjną. Płatności za poszczególne zajęcia oraz za rozwiązane arkusze dokonuje się przelewem na moje konto po każdych zajęciach lub przed przesłaniem rozwiązanego arkusza. W przypadku pełnego kursu, płatność jest po pierwszych zajęciach, gdy Państwo i uczeń zdecydujecie się na taką współpracę.

Proszę o SMS lub kontakt telefoniczny i zapraszam do współpracy.

tel. 787 522 391
Karol

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 17:00
Wtorek09:00 - 16:00
Środa09:00 - 21:00
Czwartek09:00 - 21:00
Piątek09:00 - 17:30
Sobota09:00 - 14:15
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
11.2014 - aktualnie
Własna działalność korepetytorska

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.