Karolina Kolarz

Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Online
Warszawa
Siedlce
Płock
Kraków
Nowy Sącz
Pruszków
Legionowo
Tarnów
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Cześć,
mam na imię Karolina, jestem lektorem z 7-letnim doświadczeniem oraz tytułem magistra. Oferuję profesjonalne zajęcia z języka angielskiego . Posiadam międzynarodowy certyfikat językowy i prowadzę prywatną szkołę językową Hell Yeah, English! online.

Specjalizuję się w pracy z dorosłymi. Odpowiednio planuję naukę, tak aby dopracować wszystkie istotne tematy i utrwalić zdobyte umiejętności. 

Zajęcia prowadzone są całkowicie w języku angielskim na Twoje życzenie. 

Czym wyróżniają się moje zajęcia?
●      Przyjazna i bezstresowa atmosfera – na lekcji czujesz się w pełni swobodnie, szybko przełamiesz swoją niechęć do rozmów po angielsku. Podczas zajęć pracujemy w Twoim tempie. Wiele osób odczuwa pozytywne zaskoczenie, gdy przechodzi pomyślnie rekrutację do większych firm po zajęciach ze mną. 

●      Ciekawe i angażujące materiały edukacyjne – staram się, aby nauka sprawiała  jak najwięcej przyjemności. Na lekcjach korzystamy z kolorowych, praktycznych i pełnych treści notatek z gramatyki oraz słownictwa niezbędnego do swobodnej komunikacji. Materiały są w znacznej większości tworzone przeze mnie aby jak najlepiej dostosować się do Twoich indywidualnych potrzeb językowych. Wykorzystuję tablet graficzny, a także innowacyjne escape roomy i technologię AR na lekcje powtórkowe łączące naukę z rozrywką.

BONUS -  platforma e-learningowa - w cenie lekcji otrzymujesz dostęp do platformy, na której po każdych zajęciach umieszczam dodatkowe materiały do samodzielnej nauki poza zajęciami: quizy, ćwiczenia i filmy zachęcające do rozwijania umiejętności językowych.

●      Wysoka jakość  – priorytetem jest dla mnie zapewnienie wsparcia w realizacji celów określonych przez moich kursantów. Zapewniam pomoc przy każdym zagadnieniu, starannie dobieram materiały i skupiam się na praktyce - czyli mówieniu

Cennik

●      Pierwsze spotkanie w postaci 20-minutowych konsultacji (badanie poziomu językowego, określenie celu językowego) - 20 zł

●      Zajęcia indywidualne – 75 zł/45 min

●      Zajęcia indywidualne – 100 zł/60 min

Oferuję zajęcia online przez własną platformę   lub Skype . To zapewnia wygodę i oszczędność czasu.

W razie braku wolnych terminów współpracuję także z doświadczonym lektorką j. angielskiego, która skutecznie motywuje oraz wspiera proces podnoszenia kompetencji językowych według potrzeb i zgodnie z moimi standardami nauczania.

Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: 609 840 959

 

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 21:00
Wtorek15:00 - 21:00
Środa09:00 - 21:00
Czwartek15:00 - 21:00
Piątek15:00 - 21:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Karolina Kolarz
Królewska 31
32-087 Wola Zachariaszowska
NIP: 7922132021

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
06.2016
CAE
09.2020
Szkolenie metodyczne nauki języków obcych
06.2021
Nowoczesne metody nauczania języków obcych
07.2023
Szkolenie VR, AI, AR w nauce języków obcych
Doświadczenie
09.2016 - 06.2021
Tongue Szkoła językowa
09.2021 - aktualnie
Hell Yeah, English! Szkoła językowa

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2023

Kurs rozpocząłem w lipcu z moim żenującym poziomem językowym gdzie nie byłem w stanie powiedzieć nawet zdania. Teraz po roku fantastycznych zajęć odważyłem się pojechać na 2 wycieczki za granice do dwóch różnych krajów gdzie dogadałem się bez problemu w różnych sytuacjach. Ogólnie rzadko wystawiam opinie (jeżeli już to te złe) ale naprawdę jestem z siebie dumny i muszę pochwalić Hell Yeah, English! To był dobry wybór. Oficjalnie mogę powiedzieć, że przełamałem barierę językową, sam inicjuję rozmowę na różne temat i sprawia mi to przyjemność. Bardzo dziękuję za zaangażowanie!!! Tyle lat szkolnej edukacji nie było tak efektywne jak rok tutaj.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2022

Bardzo polecam. Miła atmosfera, zajęcia są ciekawe i efektywne. Materiały są estetyczne i fajnie jest się z nich uczyć. Karolina jest cierpliwa i kreatywna i dzięki niej poprawiłam swój angielski.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2022

Po ponad roku uczęszczania na korepetycje do Karoliny mogę powiedzieć, że nie ma lepszej nauczycielki! Mój angielski skoczył na znacznie wyższy poziom!! Kiedyś bałam się rozmawiać, dziś przez nawet godzinę mogę operować angielskim. Karolina zawsze jest miła i punktualna, a lekcję z nią nigdy się nie nudzą. Przerabiane i udostępniane materiały zawsze są dopracowane i wykonane tak, by, jak najbardziej umilić nawet najcięższy do ogarnięcia temat.

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2020

Karolina to bardzo kompetentnakorepetytorka języka angielskiego. Posiada cechy jakie powinien mieć nauczyciel języka: cierpliwość, kreatywność w nauczaniu i do tego potrafi zmobilizować. Po roku uczęszczania na lekcje mogę powiedzieć, że rozmowy w języku angielskim nie są już dla mnie problemem. Dzięki Karolinie zdecydowanie poprawiłam umiejętność mówienia w tym języku

avatar
Mikolaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2020

Osobiście polecam. Zajęcia były prowadzone w miłej atmosferze zachęcającej do nauki jednocześnie będąc świetnie dobrane pod moje osobiste potrzeby. Karolina potrafi dobrze wytłumaczyć obgadywane zagadnienia. Dzięki jej pomocy byłem w stanie na maturze z matematyki osiągnąć wynik nawet wyższy niż początkowo chciałem.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2020

Zajęcia są bardzo fajne, a przerabiany na zajęciach materiał jest bezpośrednio ustawiony pod wymagania ucznia i adekwatnie do jego predyspozycjii, a Karolina jest bardzo wyrozumiałą i cierpliwą nauczycielką. Bardzo podobały mi się z nią zajęcia i jestem bardzo zadowolony.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2020

Polecam lekcję z Karoliną na 100%
Zajęcia są prowadzone w sympatycznej atmosferze, indywidualnie dobiera materiał pod potrzeby i umiejętności ucznia. Najważniejsze sprawdza efekty nauki :) Dzięki niej w znaczący sposób poprawiłam swój angielski biznesowy i nie boję się używać języka w mowie :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2020

Karolina wymiata, dobrze tłumaczy i potrafi zmotywować do samodzielnej nauki. Po kilku miesiącach korepetycji czuję, że zrobiłam bardzo duży postęp. Lekcje w bardzo miłej atmosferze, bez stresu. Polecam gorąco!

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2020

Bardzo polecam lekcje z Karoliną :). Prowadzi zajęcia w ciekawy oraz efektywny sposób. Przykłada się do tworzenia materiałów na zajęcia. Pomogła mi przygotować się do matury.

avatar
Andżelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2020

Polecam w 100% Dzięki Pani Karolinie zrozumiałam materiał lepiej niż na lekcjach w szkole :D ma super podejście do ucznia , polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.