Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Gdynia
Chwaszczyno
Bojano
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka40 / 60 min

Karolina

Opis ogłoszenia

ZAJĘCIA ONLINE!

Jak wyglądają zajęcia?

Zajęcia prowadzone sa poprzez Skype’a, wszystko na bieżco tłumaczę i rozpisuję tak by uczeń nie miał problemu ze zrozumieniem nowych pojęć. Aplikacja ta umożliwia udostęonianie ekranu komputera,dzięki czemu krok po kroku jestem w stanie rozpisać każde zadanie.
Możliwe są również zajęcia na innych platformach.

O mnie:

Jestem absolwentką Wydziału Mechanicznego Politechniki Gdańskiej. Od lat pomagam uczniom w zrozumieniu fizyki od poziomu szkoły podstawowej po liceum i technikum. Pomogę zrozumieć bieżący materiał, przygotować się do pracy klasowej, sprawdzianu.

Jeżeli fizyka to dla Ciebie lub Twojego dziecka czarna magia to pora by to zmienić! Z chęcią wszystko wytłumaczę w prostych słowach :)

Cena zajęć 40 zł/60 min.

Zapraszam do kontaktu!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 11.2017
Politechnika Gdańska
Inżynier
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.