Karol Adamczyk

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Lublin
Wos60 / 60 min

Karol Adamczyk

Opis ogłoszenia

Aktualnie studiuję prawo na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie.Udzielam korepetycji z matematyki oraz wiedzy o społeczeństwie.  Pracowałem już z uczniami w różnym wieku (szkoła podstawowa; szkoła średnia).W każdym wypadku moje lekcje przynosiły natychmiastowy efekt w postaci lepszych ocen. Zawsze podchodzę indywidualnie do osoby, z którą pracuję. Kładę nacisk na dobre zrozumienie tematu, a nie tylko nauczenie się go na pamięć. Możesz być pewna/pewien, że taka metoda nauki przyniesie długotrwałe efekty. jeśli jesteś z Lublina zajęcia mogą odbywać się stacjonarnie u ciebie w domu, lub zdalnie, jeśli nie mieszkasz w Lublinie. Zajęcia będą przygotowywane pod Ciebie. Wolisz odrabiać zadanie domowe/ przerabiać dodatkowe zadania/ uczyć sie do sprawdzianu/ jeszcze raz omówić teorię? Nie ma sprawy!
TEL:608401696

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.