Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Warszawa
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry | Hello
przeczytaj moją historię nauki angielskiego przez Skype.
Zajmie Ci to 2 minuty.

Nazywam się Karolina i jestem pasjonatką/lektorką angielskiego przez Skype.

Prawdopodobnie jesteś w jednej z tych czterech grup:

1. Uczysz się angielskiego,
2. Uczyłeś/aś się angielskiego,
3. Nigdy nie uczyłeś/aś się angielskiego,
4. A może jesteś w czwartej grupie o której nie wiem?

Być może powiesz, że to po prostu kolejny lektor języka angielskiego. Myślałam tak jak Ty aż do momentu kiedy poprowadziłam pierwszą lekcję sama. Wcześniej uczyłam się angielskiego przez Skype w Anglii i wiedziałam, że to możliwe.

Nigdy nie myślałam, że będzie to moja przyszła pasja. Wszystko
zaczęło się od momentu kiedy poznałam mojego męża:).
Nie wiem jak ale namówił mnie do poprowadzenia pierwszej lekcji przez Skype.Tak na próbę.

Spotykamy się 1 lub 2 razy w tygodniu. Nasze lekcje trwają 45/60 minut.To optymalny czas na naukę. Tym bardziej, że podczas zajęć dużo mówimy. Moi uczniowie chcą pracować lub już pracują w Anglii, wyjechać na studia, na praktyki, na wymianę, mają częste kontakty służbowe/rodzinne z Anglikami, chcą się przekwalifikować a niektórzy dla przyjemności/odświeżania języka. Jak widzisz każdy ma inne cele. Najmłodszy Marek ma 23 a najstarszy Andrzej 58 lat.

Moi uczniowie
Niektórzy uczniowie na przykład Andrzej myślał, że sobie nie poradzi. Powiedział mi, że ma za słaby Internet i nie ma konta na Skype. Powiedziałam mu, że nie trzeba mieć szybkiego Internetu. Nasze zajęcia polegają na mówieniu. Nie potrzebujemy kamerek internetowych. Tak naprawdę wystarczą słuchawki od komórki, żeby nie było zakłóceń. Pomogłam mu założyć darmowe konto na Skype. Uwierzycie? Ja, osoba, która ledwo umie włączyć komputer:)

Zajęcia
Podczas zajęć uczniowie dużo mówią. Chce, żeby poradzili sobie w Anglii lub w kontaktach z Anglikami. Pierwsze lekcje nie są łatwe. Na początku staram się poznać moich uczniów a oni mnie. Po kilku lekcjach zaczynają nie bać się mówić. Zawsze się z tego bardzo cieszę. Podczas nauki używamy tak zwanej darmowej tablicy. Uczniowie widzą co ja piszę a ja widzę co oni piszą. Zawsze przed lekcją dostają materiały do nauki mailem.

Najważniejsze, że widzę postępy moich uczniów, którzy są z różnych miejscowości, małych i dużych, z całej Polski. Dzięki zajęciom przez Skype spotykamy się razem i uczymy.

Kiedyś i to jest najśmieszniejsze byłam słaba z angielskiego. Dzisiaj jest inaczej. Niedawno spotkałam moją byłą nauczycielkę angielskiego. Była zaskoczona, że uczę innych angielskiego.

Aha, prowadzę kilka grup, które są na różnych poziomach. W każdej chwili możesz zacząć z jedną z nich. Jeśli masz znajomego lub znajomą to może utworzymy taką zaprzyjaźnioną grupkę Skype. Możesz ze mną pracować nad Twoim angielskim również indywidualnie.

Jeśli zainteresował Cię mój list to napisz do mnie. Otrzymasz ode mnie więcej szczegółów. Ważne jest to, że chcesz się uczyć.

Pisz i pytaj.

Pozdrawia:)
Karolina

PS 1
Specjalizuję się w angielskim dla osób dorosłych.

PS 2
Skorzystaj z bezpłatnych zajęć próbnych.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.