Ostatnia aktywność:
3 dni temu
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na skuteczne, profesjonalnie przygotowane zajęcia z języka rosyjskiego.

Lekcje prowadzę na różnych poziomach zaawansowania,   w tym m.in.

- konwersacje - przed każdymi zajęciami wysyłam tekst / filmik / artykuł / podcast / inny materiał stymulujący do rozmowy, a następnie podczas lekcji skupiamy się tylko i wyłącznie na mówieniu . Tematy staram się dobierać tak, żeby były ciekawe, aktualne i dostosowane do Twoich zainteresowań. Po lekcji przesyłam ćwiczenia i zdania do tłumaczenia z najważniejszymi słówkami z zajęć, dzięki czemu nie tylko rozwijasz sprawność płynnego mówienia, ale także wzbogacasz słownictwo.

- nauka od "zera" - na tym poziomie nauki korzystamy z nowoczesnego podręcznika, który od początku nastawiony jest na rozwijanie umiejętności komunikacyjnych, dzięki czemu zaczynasz mówić po rosyjsku już od pierwszej lekcji, podręcznik to nasza "baza", poza nią korzystamy również z przygotowanych przeze mnie materiałów dodatkowych,

- zapoznanie z rosyjskim alfabetem - na podstawie prezentacji i krótkich słów, a później tekstów uczymy się płynności i poprawności czytania,

- kontynuacja nauki (poziomy A2,B1, B2, C1),

- rosyjski z kreskówkami - na tym kursie łączymy przyjemne z pożytecznym - uczymy się "żywego" języka, rozwijamy sprawność mówienia i poszerzamy zasób słów, przy okazji ogladając bajki,

- kurs gramatyczny - dla chętnych, którzy pomimo długoletniej nauki, nadal nie mówią poprawnie gramatycznie, 

- przygotowanie do wyjazdów do krajów rosyjskojęzycznych - uczymy się słownictwa, które najbardziej może Ci się przydać podczas podróży,

- język biznesowy i prawniczy

- przygotowanie do matury podstawowej i rozszerzonej,

- przygotowanie do egzaminów B1, B2 na UW i PW,

- przygotowanie do certyfikatów TRKI 1,2,3.

 

NA SWOICH LEKCJACH ZAPEWNIAM:

- przełamanie bariery komunikacyjnej,

- elastyczność w ustalaniu terminu zajęć,

- ciekawe i współczesne materiały do nauki (w tym dużo materiałów multimedialnych - np. kreskówki, piosenki, podcasty),

- dostęp do dokumentu Google, w którym zapisujemy słówka + pracę domową (każdy ma indywidualnie przygotowany dokument, więc podczas lekcji uczeń nie traci czasu na sporządzanie notatek, są one gotowe po każdych zajęciach i zawsze można do nich wrócić w celu powtórzenia itd., praca domowa również jest tam umieszczana, więc onoje mamy dostęp, przed zajęciami sprawdzam i uczeń może zapoznać się z zaznaczonymi błędami i sam pomyśleć, jak je poprawić),

- dostęp do samodzielnie przygotowanych fiszek w aplikacji QUIZLET,

- wykorzystanie gier językowych,

- nauka poprzez zabawę,

- kontakt z żywym językiem rosyjskim (filmiki, artykuły, podcasty, ciekawe statystyki, dostosowane do zainteresowań uczniów),

- systematyczne powtórki (nie ma tak, że dziś się uczymy i nigdy już do tego nie wracamy!),

- indywidualne podejście do ucznia (praca nad wszystkimi sprawnościami - mówienie, leksyka, gramatyka, rozumienie ze słuchu, poprawna wymowa, czytanie, tłumaczenia),

- różnorodność i pomysł na każdą lekcję - u mnie nie ma nudy! :) - bezstresową i przyjazną atmosferę podczas zajęć, a zarazem dużą dawkę motywacji,

- wprowadzanie elementów realioznawczych i kulturoznawczych (uczymy się nie tylko rosyjskiego, ale także po rosyjsku o Rosji i Rosjanach ).

 

Dlaczego warto zdecydować się na lekcje ze mną przez Skype? Jak one wyglądają?
- Niczym się nie różnią pod względem SKUTECZNOŚCI od standardowych lekcji.
- Wszystkie MATERIAŁY przesyłam wcześniej na maila, żeby można było je na spokojnie wydrukować, zapoznać się z tym, czym będziemy się zajmować.
- To oszczędność czasu i większy wybór wolnych terminów - uczysz się u siebie w domu / w pracy / w dowolnym miejscu, dzięki czemu lekcje nie przepadają, a Ty nie tracisz czasu na dojazd.
- W czasie lekcji na bieżąco zapisuję wszystkie słówka / wyrażenia, których podczas konwersacji Ci "brakuje", dzięki czemu po lekcji masz już GOTOWY SŁOWNICZEK = sam/sama w domu możesz pracować z wyrażeniami, które sprawiają Ci trudność.
- Po każdej lekcji dostajesz PRACĘ DOMOWĄ - najczęściej przygotowanie jakiejś wypowiedzi ustnej (na podstawie słów-kluczy) + 10 zdań do przetłumaczenia obejmujących materiał z kilku poprzednich zajęć + ewentualne ćwiczenia gramatyczne i wypowiedź pisemną (zależy od czasu jaki możesz przeznaczyć tygodniowo na naukę).
- Żeby nie tracić czasu podczas zajęć - wszystkie pisemne prace domowe sprawdzam w domu i przesyłam poprawione przed kolejną lekcją.

Jeśli nadal nie jesteś pewny/pewna, czy lekcje online są dla Ciebie - zapraszam do odbycia lekcji próbnej.
Pierwsza, PRÓBNA LEKCJA  w cenie 50 zł za 60 minut.

 

Oferuję zajęcia online, przez SKYPE , w RÓŻNYCH DNIACH i GODZINACH - w tygodniu i w weekendy, rano, po południu, wieczorem - do ustalenia.

Możliwość "ruchomych" terminów lekcji (ustalanie z tygodnia na tydzień).

Możliwość wystawienia rachunku .

CENA zajęć:

- 100 zł za 60 minut 

 

Odwoływanie zajęć - najpóźniej dzień przed planowaną lekcją. Lekcja odwołana w ostatniej chwili jest płatna 100%.

Możliwa pomoc doraźna - powtórka jakiejś konkretnej partii materiału, sprawdzanie tłumaczeń i prac pisemnych, pomoc w przygotowaniu wystąpień, referatów, prezentacji firmy itp.

Uwielbiam kino rosyjskie, a co za tym idzie - chętnie polecam uczniom do obejrzenia coś ze współczesnego.
To samo tyczy się czasopism i książek. A wszystko po to, aby zainteresować uczniów kulturą rosyjską, co pozwala również uprzyjemnić i uskutecznić edukację :)

 

ZAPRASZAM SERDECZNIE!

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania dotyczące zajęć.

Nie zawsze mogę odebrać telefon (bo np. prowadzę zajęcia), dlatego też preferuję kontakt mailowy. Sprawdzam często pocztę, tak więc odpowiadam na wiadomości w ciągu 24 godzin.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2004 - 06.2009
Uniwersytet Warszawski
Magister
Filologia rosyjska
10.2011 - 09.2016
Uniwersytet Warszawski
Magister
Prawo
Kursy i szkolenia
01.2009
Międzynarodowy Certyfikat „Język Rosyjski w Biznesie” wydanym przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Rosji i Państwowy Instytut Języka Rosyjskiego w Moskwie
06.2009
Uprawnienia do nauczania języka rosyjskiego – wydane przez Uniwersytet Warszawski
Doświadczenie
03.2010 - 09.2012
Szkoła Języków Obcych Felberg
07.2011 - 09.2011
Szkoła Językowa CitiLingua
09.2011 - 01.2012
Polish Open University / Wyższa Szkoła Zarządzania
07.2012 - 02.2015
Euro Language – Centrum Języków Obcych
01.2017 - aktualnie
RHZ Sprachen Zürich
09.2019 - aktualnie
Migros Klubschule Winterthur (Szwajcaria)

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 29
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2021

Pani Karolina jest wspaniałą osobą oraz nauczycielką. Lekcje z nią zawsze są ciekawe, znakomicie zorganizowane. Najbardziej w naszych lekcjach podobało mi się to, że miałam dostęp do „prawdziwego” języka rosyjskiego, że oprócz języka poznawałam także kulturę Rosji i życie codzienne Rosjan. Lekcje zawsze były dostosowane do moich zainteresowań, był to bardzo przyjemnie spędzony czas. Pani Karolina to osoba z bardzo dużą pasją. Wszystko mi się podobało w naszej współpracy, lepszego nauczyciela się nie znajdzie.

avatar
Emilka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2021

Pani Karolina jest doskonałą, cierpliwą nauczycielką. Lekcje prowadzi ciekawie i z dużym zaangażowaniem, wiedzę przekazuje w sposób bardzo przystępny. Ponadto, Pani Karolina jest bardzo miłą osobą; z nią nauka języka rosyjskiego jest przyjemnością. Zdecydowanie polecam :)

avatar
Żaneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2021

Były to dla mnie najlepsze lekcje z najlepszą nauczycielką. Mam nadzieję, że za jakiś czas będę mogła dalej kontynuować swoją naukę. Oczywiście polecam z całego serca.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2020

Polecam lekcje z Karoliną! Kilka lat temu uczyłyśmy się razem do matury i byłam bardzo zadowolona z lekcji. Jakiś czas temu wróciłam do nauki rosyjskiego (chwilowo musiałam przerwać), ale nic się nie zmieniło. Karolina jest zaangażowana, przykłada się do każdej lekcji, nie leci schematami, czy podręcznikami jak to się często zdarza. Jednym słowem polecam :)

avatar
W
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2020

Bardzo polecam zajęcia! Różnorodne, dopasowane do ucznia i bardzo przyjemne. Z zajęcia na zajęcia widzę postępy, dzięki profesjonalnemu podejściu i dużej ilości konwersacji umiem coraz więcej i coraz mniej boję się mówić po rosyjsku :)
Lekcje są ciekawe a p. Karolina bardzo sympatyczna i cierpliwa :) wszystko wytłumaczy, zapisze najważniejsze rzeczy i słówka, prześle materiały.
Plusem jest też elastyczność w ustalaniu kolejnych zajęć. Warto!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2020

Lekcje z Karoliną są świetne pod każdym względem. Jest ona doświadczoną, profesjonalną i wymagającą nauczycielką. Zaczęłam uczyć się rosyjskiego od zera i cieszę się, że od razu trafiłam na tak dobrą osobę. Pokochałam rosyjski i teraz już nie mogę sobie wyobrazić mojego tygodnia bez naszej lekcji.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2018

Zajęcia z Karoliną to połączenie solidnej nauki z dobrą zabawą - bardzo ciekawe, zróżnicowane tematycznie i naprawdę merytorycznie dopracowane, a dodatkowo sporo konwersujemy, dzięki czemu nie mam oporu przed mówieniem po rosyjsku. Uczę się z Karoliną od roku i mam zamiar kontynuować.
Szczerze polecam!

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2018

Uczę się z Karoliną półtora roku i jestem bardzo zadowolona! Karolina ma bardzo dużo ciekawych materiałów, więc nigdy na lekcjach się nie nudziłam. Na Skypie skrupulatnie zapisuje każde nowe słowo i wszystko tłumaczy tyle razy ile tylko potrzeba. Co też bardzo mi się podoba, to to, że Karolina dostosowuje się do mnie, czyli jeśli chce przypomnieć sobie dane zagadnienie gramatyczne czy słownictwo to nie ma problemu. Karolina jest zawsze świetnie przygotowana do zajęć. Bardzo dużo rozmawiamy na zajęciach, co pozwala się otworzyć. Karolina skrupulatnie notuje na Skypie błędy - ale wszystko odbywa się bezstresowo i w miłej atmosferze. Zaczynałam od poziomu B1 z ogromną blokadą mówienia, teraz czuje się znacznie pewniej i naprawdę się rozgadałam po rosyjsku :) Bardzo polecam wszystkim zajęcia z Karoliną!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2018

Polecam Karolinę w 100%. Zawsze przygotowana do lekcji, słowem pełen profesjonalizm.
Dzięki zaangażowaniu (mnogość różnych materiałów- artykuły dotyczące aktualnych tematów, filmiki, powtórki ze słówek, tłumaczenia z polskiego na rosyjski i odwrotnie, tematy do dyskusji) i pasji z jaką uczy, lekcje mijają bezstresowo i jednocześnie ciekawie.
Karolina potrafi też dostosować się do wymogów ucznia przygotowując lekcję stricte pod niego, np. z jęz.biznesowego.
Ponadto cenię sobie też jej elastyczność w ustalaniu terminu zajęć.
Dlatego jeśli potrzebujesz dobrego korepetytora, który na nowo zainspiruje Cię do nauki, a jednocześnie ciekawi Cię Rosja i Rosjanie, wybierz Karolinę, a na pewno się nie zawiedziesz:)

avatar
Zbyszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2018

Potrzebowałem pomocy w tłumaczeniu tekstu... Tego samego dnia miałem już przetłumaczone... ;-)
jednym słowem: SUPER!

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2017

Żałuję, że tak późno trafiłam na Panią Karolinę. Postawiona pod ścianą zdecydowałam się na lekcje via skype i to był strzał w dziesiątkę - oszczędność czasu i na bieżąco korygowane błędy, także te w pisowni. Szczerze polecam lekcje z Panią Karoliną, to wyjątkowo skuteczna nauczycielka, a zajęcia są ogromną przyjemnością:)

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2017

Serdecznie polecam naukę języka rosyjskiego z Panią Karoliną. Zajęcia to sama przyjemność. Co istotne, wszystkie przygotowane materiały są na tyle ciekawe, że każdą kolejną kserówkę, czy test rozwiązuje się z wielkim zapałem i jeszcze większą motywacją do dalszej nauki. Myślę, że warto wspomnieć, że Pani Karolina kładzie nacisk na konwersacje, dzięki czemu mamy możliwość bezpośredniego kontaktu z językiem. I jeszcze coś czego, mówiąc szczerze, na początku się obawiałam- lekcje przez skypa. Teraz już śmiało mogę zapewnić, że są one równie skuteczne ,jak standardowe zajęcia. Co więcej, świetnym rozwiązaniem jest zapisywanie przez Panią Karolinę nowo poznanych słów, wyrażeń. I oczywiście systematyczne powtórki materiału, co naprawdę bardzo się przydaje. Polecam 

avatar
Adriana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2017

Bardzo cierpliwa, sympatyczna i miła osoba. Lekcje były przemyślane i konkretne. Poza tym dawała cenne rady i można było dogadać się z nią w każdej kwestii.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2017

Do Karoliny chodziłam, aby podtrzymać mona bardzo skromną znajomość języka. I mogę polecić ją z czystym sumieniem - korepetycje przebiegały w sympatycznej atmosferze, Karolina zawsze przygotowywała dużo różnorodnych materiałów, błyskawicznie sprawdzała moje prace pisemne.

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2017

Bardzo polecam zajęcia z Karoliną. Lekcje są bezstresowe i prowadzone w przyjemnej atmosferze, jednocześnie można z nich wynieść porządną bazę słownictwa oraz reguł gramatycznych. Po tych zajęciach bez większego problemu zdałem egzamin na poziomie B2. Polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2016

Karolina jest bardzo sympatyczną i cierpliwą osobą. W 1,5 miesiąca przygotowała mnie do egzaminu B2 - oczywiście udało mi się zdać :) Realizuje każdy temat, który sprawia uczniowi problem i jest potrzebny do egzaminu. Przygotowuje dużo pomocnych materiałów dydaktycznych. Polecam! :)

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2016

Karolina jest świetna, bardzo dobrze przygotowuje do egzaminu b2 ale nie tylko, bardzo dobrze przygotowane materiały a lekcje sama przyjemność :)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2016

Świetny dydaktyk. Karolina przygotowywała mnie do egzaminu z ekonomicznego rosyjskiego na uczelni i otrzymałam wynik, o jakim wcześniej mogłabym tylko pomarzyć. Jest bardzo zaangażowana, zainteresowana uczniem i zawsze uwzględnia indywidualne prośby co do realizowanego materiału. Atmosfera bardzo przyjemna, czas na zajęciach mijał aż za szybko :) zdecydowanie polecam!

avatar
Gabi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2016

Karolina jest przesympatyczną osobą, która dzieli się z uczniami swoją pasją do języka rosyjskiego. Każde zajęcia są starannie przygotowane, korzysta się z różnorodnych materiałów i dużo ćwiczy mówienie. Już po kilku lekcjach można zauważyć postępy.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2014

Bardzo polecam naukę rosyjskiego z Karoliną. Jest osobą bardzo dobrze przygotowaną do każdych zajęć :). Same zajęcia są prowadzone w sposób bardzo interesujący i dostosowany do potrzeb ucznia. Po miesiącu cotygodniowych spotkaniań zdałam egzamin B2, polecam! :)

avatar
Emilka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2014

Karolina przygotowywała mnie do egzaminu B2, po dłuższym braku kontaktu z językiem. Dzięki niej szybko i skutecznie powtórzyłam materiał oraz bez problemów zaliczyłam egzamin. Karolina stwarza na lekcji luźną atmosferę dzięki, której znikła mi bariera językowa. Z przyjemnością polecam ją moim znajomym.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2014

Karolina prowadzi zajęcia w sposób usystematyzowany i co również ważne, potrafi motywować do nauki. Wszystkie przygotowane materiały są ciekawe i różnorodne, nie można się nudzić :). Polecam zajęcia z Karoliną, bardzo szybko zauważyłam postępy.

avatar
Ola K
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2013

Chciałabym dołączyć się do poniższych opinii i wysoce zarekomendować Karolinę dla każdego kto pragnie uczyć się języka rosyjskiego. To co cenię najbardziej to Jej pomysł na lekcję aby każda była inna i ciekawa.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2013

Polecam zajęcia z Karoliną. Miła atmosfera i interesujące lekcje. Karolina przygotowuje wiele ciekawych matariałów na zajęcia. Motywuje do nauki. Dzięki niej poznaję kino rosyjskie :)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2013

Karolina stosuje różne techniki nauczania, dzięki temu na jej zajęciach nie można się nudzić, a wręcz mijają one bardzo szybko. Podejmuje na lekcjach interesujące tematy, co sprawia, że łatwiej i chętniej przyswaja się nowe rosyjskie słownictwo. Szczerze polecam naukę języka rosyjskiego z Karoliną.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2013

Zajęcia z Karoliną to czysta przyjemność, prowadzone są w luźnej i przyjemnej atmosferze. Zawsze doskonale przygotowana do zajęć, posiada wiele materiałów i realizuje tematy, które Cię interesują. Podczas zajęć duży nacisk kładzie na konwersacje. Często wymyśla różne zabawy typu układanki słowne co pomaga w nauce słownictwa. Gorąco polecam zajęcia z Karoliną :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2013

Bardzo polecam naukę rosyjskiego z Karoliną. Jest osobą rzetelną, konsekwentną, bardzo dobrze przygotowaną do zajęć. Prowadzi zajęcia w sposób bardzo interesujący, wykorzystując różne techniki nauczania, co sprawiło, że ucząc się od samego początku bardzo polubiłam język i kulturę rosyjską. Polecam

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2013

Bardzo polecam zajęcia z Karoliną! Super podejście do ucznia, sposobu nauczania i różnorodne zajęcia, sprawiają, że lekcje z nią, stają się przyjemnością. Jest bardzo cierpliwa i wyrozumiała, co nie znaczy, że nie wymaga od ucznia, aby pracował nad materiałem. Posiada wiedzę z różnych dziedzin, więc nauka nie opiera się tylko i wyłącznie na poznawaniu podstawowego materiału. Bardzo Polecam!

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2013

Karolina prowadzi ciekawe zajęcia, dysponuje interesującymi materiałami i dobrym podejściem do ucznia. Dodatkowo ma mnóstwo cierpliwości, co jest niewątpliwą zaletą. :-) Z czystym sumieniem polecam zajęcia każdemu kto chce się nauczyć języka od podstaw albo go sobie przypomnieć po dłuższej/krótszej przerwie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.