Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Katowice
Sosnowiec
Siemianowice Śląskie
Dąbrowa Górnicza
Chorzów
Ruda Śląska
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski50 - 60 / 60 min

Karol

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/517 opinii

Opis ogłoszenia

Doświadczony korepetytor, z pasją do nauczania i specjalista od ‘trudnych’ przypadków, oferuje swoje usługi nauki języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania.Wszelkie kursy prowadzone są w oparciu o skuteczne, sprawdzone i ciekawe techniki, w szczególności, koncentruję się na nauczaniu poprzez metody komunikatywne . Dzięki którym, to Ty, drogi Kursancie, zaczynasz mówić już od naszych początkowych spotkań.
Na wszelkie usługi istnieje możliwość wystawienia faktury.
Zajmuję się :

 1. Przygotowaniem kursantów do rozmów kwalifikacyjnych
 2. Kursami konwersacyjnymi - 100% rozmowy
 3. Przygotowaniem kursantów do wyjazdów za granicę - oprócz skutecznej nauki, przekazuję również informacje dotyczące kultury, instytucji państwowych, banków, schematów zachowań w poszczególnych miejscach w krajach anglojęzycznych
 4. Prowadzę kursy konwersacyjne o zróżnicowanej tematyce
 5. Uczę również angielskiego biznesowego, medycznego, związanego z przemysłem ciężkim
 6. Pomagam w nadrobieniu zaległości szkolnych, uczelnianych

[*przygotowuję do egzaminów:
*]

 1. Egzaminu ósmoklasisty
 2. Egzaminu maturalnego-poziom podstawowy i zaawansowany
 3. Egzaminy typu FCE, CAE itp.
 4. Egzaminów dla marynarzy, typu Marlins
 5. Egzaminów specjalistycznych - biznesowych, finansowych
 6. Egzaminów STANAG

Stosuję zróżnicowane metody: komunikatywne, klasyczne, Callana, korzystam z interaktywnych materiałów dzięki czemu zajęcia nie są nudne - nauka ma ciekawić i fascynować a nie nudzić! Do dyspozycji oddaję również platformę językową, na której możesz ćwiczyć słownictwo ( za darmo )! Już od pierwszych zajęć będziemy uczyć się podstawowych słów, zwrotów a Ty będziesz wykorzystywał je od samego początku . Metody te dostosowane  są indywidualnie do klienta, jego potrzeb, predyspozycji, zdolności nauczania oraz poziomu. - nauka jest formą dialogu, więc musimy sie dogadać :) Uczę również na Skype. Wiek nie gra roli, i tak dojadę do Ciebie i nauczę Cię tego języka! Materiały (audio, książki) gratis. Możliwe tłumaczenia. Referencje.

Prowadzę również zajęcia grupowe ! Prowadzone w komfortowych biurze w Katowicach o dogodnej lokalizacji dojazdowej.
Kursy grupowe są odpowiednie dla osób, które chca nauczyć się języka obcego, wymieniać poglądy z innymi uczestnikami kursu, dzięki czemu zajęcia stają się jeszcze bardziej atrakcyjne. Jest to również idealny sposób na obniżenie kosztów nauki - kwota za zajęcia zostaje podzielona równo na Uczestników kursu. Grupy maksymalnie trzy osobowe, dzięki czemu, mają Państwo gwarancję, że każdy z Kursantów bedzie aktywnie w nich uczestniczył.

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 21:00
Wtorek07:00 - 21:00
Środa07:00 - 21:00
Czwartek07:00 - 21:00
Piątek07:00 - 21:00
Sobota07:00 - 21:00
Niedziela07:00 - 21:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Karol
Katowice
NIP: 6631823553

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 17
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2020

Bardzo dobry nauczyciel. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą nauczyć się języka angielskiego!

Karol

Dziękuję Moniko ! ;) widzimy się jutro na zajęciach! ;)

avatar
Mario
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2020

Współpracujemy razem już dobrych parę lat. Najpierw miałem prowadzone zajęcia w firmie, potem po odejściu z firmy, zdecydowałem się na indywidualny tok w wersji face to face oraz w wersji online. Bez dwóch zdań zajęcia są prowadzone profesjonalnie. Wiedza Karola na temat języka jest na wysokim poziomie tak jak i sposób przekazywania wiedzy.

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2019

Świetny Nauczyciel !!! Uczęszczam na indywidualne lekcje. Od samego początku świetnie wyłożony materiał, ćwiczenia, łączenie metody Callana ze standardowymi metodami w moim przypadku naprawdę zadziałały. Atmosfera na lekcji miła i swobodna. Naukę rozpocząłem na poziomie początkującego obecnie jestem na poziomie pozwalającym mi na swobodą komunikację. W tym czasie zmieniłem pracę do firmy gdzie angielski jest językiem oficjalnym używanym w komunikacji. Nie udało by mi się tego osiągnąć gdyby właśnie nie lekcje u Pana Karola. Dziękuję i jak najbardziej POLECAM !!!!!

avatar
Rafal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2019

Polecam wszystkim Karola, korzystamy już z jego lekcji parę lat i widać efekty

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2019

Świetny nauczyciel! Indywidualne podejście do ucznia, dobór ciekawych tematów zajęć, wykorzystanie nowoczesnych metod i narzędzi nauczania sprawiają, że nauka jest przyjemna i efektywna. Polecam.

Karol

Dzięki bardzo Piotrek! ;) do zobaczenia na zajęciach!

avatar
jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
8 maja 2018

Polecam Karola, bardzo dobry korepetytor.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2017

Bardzo dobry korepetytor. Prezentuje indywidualne podejście do ucznia, dzięki niemu nauczyłem się bardzo dużo nowych słówek, przez co łatwiej jest mi komunikować się po angielsku.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2016

Najlepszy nauczyciel angielskiego jakiego miałam do tej pory :) W pół roku nauczyłam się więcej, niż przez 3 lata liceum. Pomógł mi w usystematyzowaniu wiedzy gramatycznej oraz w pokonaniu bariery językowej. Serdecznie polecam!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2016

Świetny kontakt, precyzyjne tłumaczenie nawet najbardziej skomplikowanych i wymagających wyczucia tematów. Polecam w 100%. Dzięki pomocy Pana Karola szybko i skutecznie poradziłam sobie z problematycznymi zagadnieniami. Duże poświęcenie również zasługuje na uwagę, gdyż nawet bez uprzedniego kontaktu Pan Karol zgodził się przedłużyć zajęcia na moją prośbę. Lekcje prowadzone są w przyjemnej i pozbawionej stresu atmosferze. Polecam!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2015

Polecam, Karol to świetny korepetytor. Indywidualne podejście, różnorodne metody nauczania. Zajęcia podzielone na części dotyczące gramatyki, rozmów oraz metoda Callana. Materiały w formie elektronicznej. Bardzo dobry kontakt. Gorąco polecam :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2015

Jeżeli zależy wam na nauczeniu się języka w krótkim czasie to naprawdę polecam. Przede wszystkim sposób tłumaczenia pana Karola jest fajny. Każdy nowy materiał super wchodzi w pamięć. Miałem już wielu korepetytorów zazwyczaj to byli ludzie, którzy ględzili i zanudzali. W przypadku pana Karola lekcje są na luzie i w dobrej atmosferze. Z resztą każdy może się o tym przekonać

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2015

Pan Karol jest świetnym oraz skutecznym nauczycielem. Lekcje prowadzone są w sposób ciekawy poparte przykładami z życia (godzina lekcyjna mija bardzo szybko). Jeżeli pojawia się problem ze zrozumieniem niektórych kwestii Pan Karol potrafi je w sposób prosty i jasny wytłumaczyć, oczywiście dla utrwalenia są one sprawdzane cyklicznie. Zresztą wychodzi to w trakcie rozmowy, którą Pan Karol potrafi tak poprowadzić, że odrazu wychodzą ewentualne niejasności i błędy, które są przez Pana Karola cierpliwie wyjaśniane i poprawiane. Z racji mojej zawodu potrzebuję języka angielskiego technicznego w mowie i piśmie tutaj w moim przypadku Pan Karol znajduje przykłady które mogą przydać się w codziennej pracy i oczywiście ćwiczymy je lekcjach (rozmowa - korespondencja z klientem oraz angielskojęzycznymi wspólpracownikami, prezentacje, sposoby wyjaśnienia niektórych technicznych zagadnień w sposób jak najbardziej prosty i zrozumiały). Już teraz w sposob zauważalny widze poprawę w komunikacji po angielsku. Metoda mieszana - Callan plus rozmowy w języku Szekspira zaczynają przynosić efekty. Przełamałem się wreszcie w posługiwaniu się j. angielskim co jest zasługa właśnie Pana Karola. Dlatego moim zdaniem Pan Karol jest nauczycielem godnym polecenia.

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2015

Pan Karol jest przede wszystkim nauczycielem skutecznym. Dzięki cierpliwości i metodologicznemu podejściu potrafi uzyskać doskonały efekt przy pracy z 8 i 11-latką. Dziękuję

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2015

Polecam Pana Karola w roli korepetytora. Uczył moją wnuczkę. Zrobiła bardzo duże postępy w nauce. Korzysta z własnyvh matriałów. Dopinguje do nauki. Ponadto miły, sympatyczny, bardzo punktualny. Warto skorzystać z jego usług.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2015

Karol to bardzo profesjonalny i silnie motywujacy korepetytor. Przystepne materialy sprawily ze w koncu zrozumialam zawilosc czasow w j.ang. A dzięki metodzie Callana poprawilam szybsze reakcje w codziennej komunikacji, zwiekszylo to moja pewnosc siebie. Nauka przez skype okazala sie skuteczniejsza od moich poprzednich kursow.Nauczyciel godny polecenia

avatar
Jaromir
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2014

Karol to doskonały nauczyciel, otwarty, cierpliwy, potrafi zmotywować do nauki języka! Korzystam z lekcji przez skypa i wszystkim polecam taką formę. Udostępnione materiały dydaktyczne, konwersacje i metoda Callana skutecznie poprawiły mój angielski.

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2014

Bardzo dobry korepetytor , godny polecenia indywidualne podejście do ucznia to jest to czego brakuje w szkołach językowych

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.