Karol Nowakowski

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
Wrocław
Gniezno
Poznań

Karol Nowakowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Karol Nowakowski

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2022

Najlepszy korepetytor z matematyki i fizyki we Wrocławiu. Bardzo zaangażowany w przekazanie wiedzy i wytłumaczenie każdej zawiłości. Dziękuję bardzo. Polecam!

avatar
Wanda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2021

Super korepetycje. Pań Karol jest osobą z ogromną wiedzą i umiejętnością jej przekazania. Dzięki zajęciom moje oceny z rozszerzonej fizyki podskoczył na piątki. Polecam.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2021

Korepetycje z panem Karolem to dobrze spędzony czas, świetnie tłumaczy materiał, tłumaczy kilka razy niezrozumiałe kwestie, dostosowuje tempo prowadzenia lekcji do ucznia, atmosfera przyjazna. Wykazuje rozległą wiedzę z wielu dziedzin, korepetycje przez internet pozwoliły zaoszczędzić mi dużo czasu, jeśli będę potrzebować pomocy wiem do kogo się zgłosić!
Dziękuję! Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.