Ostatnia aktywność:
28 dni temu
 
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentem studiów I stopnia fililogii polskiej. Obecnie kontynuuję naukę na tym kierunku, na studiach II stopnia. Oferuję pomoc w przygotowaniu do egzaminu maturalnego z języka polskiego (egzaminu ustnego, pisemnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym), egzaminu po ósmej klasie szkoły podstawowej oraz pomoc w przyswojeniu bieżącyh informacji (omówienie lektur, praktyka form wypowiedzi pisemnych, przyswojenie zasad składniowych i językowych).

Dostępność

Poniedziałek14:30 - 21:00
Wtorek14:30 - 21:00
Środa08:30 - 21:00
Czwartek14:30 - 21:00
Piątek14:30 - 21:00
Sobota09:00 - 14:00
Niedziela09:00 - 14:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.