Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język rosyjski50 / 60 min

Karol

Opis ogłoszenia

Привет! Nazywam sie Karol. Z miłą chęcią udzielę korepetycji z języka rosyjskiego na poziomie szkoły podstawowej i średniej. Pomogę przygotować się do sprawdzianu, pracy klasowej lub każdej innej formy sprawdzania stanu wiedzy.
Studiujesz, chodzisz na lektorat z rosyjskiego i masz problem z przyswojeniem leksyki lub gramatyki z tego jezyka a kolokwium tuż tuż… - również Ci pomogę!
Może kiedyś uczyłaś/-łeś się języka rosyjskiego i chciałabyś/chciałbyś odświeżyć wiadomości? Albo na odwrót - nigdy sie nie uczyłeś tego języka a zawsze myslałeś, żeby rozpocząć naukę? Myślę, że się dogadamy :)
Coś o mnie… Jestem absolwentem kierunku Rosjoznawstwo na Uniwersytetcie Gdańskim oraz filologii rosyjskiej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Od października rozpoczynam studia pedagogiczne na Uniwersytecie Szczecińskim. 
Moja przygoda z językiem rosyjskim rozpoczęła się w szkole średniej. Już od pierwszych zajęć wiedziałem, że prędzej czy później moję życie będzie związane z tym językiem. I tak też sie stało…
Osobiście bardzo kocham język rosyjski i uważam za najpiekniejszy pod słońcem. Pragnę dzielić się swoją pasją z innymi :)
Zapraszam do współpracy! 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 07.2017
Uniwersytet Gdański
Licencjat
Rosjoznawstwo
10.2017 - 06.2020
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
Licencjat
Filologia rosyjska
10.2020 - aktualnie
Uniwersytet Szczeciński
Magister
Pedagogika
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.