Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Lublin (Centrum)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka35 / 60 min

Karol Koter

Opis ogłoszenia

Cześć,śpiewaniem metalu zajmuje się od ponad 8 lat.
Uczę również zwykłego śpiewu od podstaw.
Growl, scream, falset, chrypka i inne to techniki które opanowałem i mogę Cię ich nauczyć tak żeby nie bolało nie zdzierało i nie męczyło. Zagranie koncertów 3 dni pod rząd nie będzie problemem. Wychodzę z zasady jeśli boli to robisz to źle. Będziemy ćwiczyć na najbabardziej rozwojowych piosenkach wybranych z pośród twoich ulubionych lub twojego zespołu. Pomogę z tekstem i linią melodyjną. Całość oczywiście wiąże się bezpośrednio z czystym śpiewem i podstawowymi umiejętnościami każdego wokalisty. Pomogę Ci znaleźć Twój własny głos i go wykorzystać! 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.