Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Online
Toruń
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem lektorką języka niemieckiego, od wielu lat prowadzę kursy w szkołach językowych oraz w firmach, pracuję również jako wykładowca języka niemieckiego na uniwersytecie. Jestem absolwentką filologii germańskiej oraz kierunku menedżersko-prawnego, posiadam certyfikaty Goethe Institut: - Zentrale Mittelstufenprüfung (C1, rok uzyskania: 2003) oraz Zentrale Oberstufenprüfung (C2, najwyższy certyfikat z j. niemieckiego, rok uzyskania: 2006), mam duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć i nauczaniu języka niemieckiego ogólnego, jak również języka biznesu. Przez wiele lat mieszkałam w Niemczech. Nie uczę wyłącznie typowo podręcznikowego języka, lecz również mowy potocznej, zwrotów, których nie znajdziemy w podręczniku, a których Niemcy często używają na co dzień. Uczę również prawidłowej wymowy, co z punktu widzenia obcokrajowca jest bardzo ważne. Chętnie udzielę korepetycji z języka niemieckiego na każdym poziomie: przygotowanie do matury, certyfikatów, konwersacje. Przygotowuję również osoby uczące się języka niemieckiego pod kątem zawodowym, zajmuję się językiem gospodarczym (ekonomia, księgowość, biuro, marketing) i ogólnym. Mile widziane osoby ambitne, chcące rozwijać znajomość języka niemieckiego, zapraszam ;)

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2015

Pani Karolina jest wspaniałym nauczycielem. Zawsze byłam pod wrażeniem jej ogromnej wiedzy i zawsze profesjonalnego podejścia do zajęć ze mną. Bardzo dużo materiałów, konwersacji no i uśmiechu. Pani Karolina to wymagający nauczyciel, ale w najlepszym tego słowa znaczeniu. Po 60 minutach zajęć często dziwiłam się, że już minęły :) jeśli tak jak ja chcesz się nauczyć języka niemieckiego - tylko z Panią Karoliną!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.