KARMA LEARNING Karolina Michalska

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Gdynia
Gdańsk
Toruń
Tczew
Sopot
Słupsk
Reda
Wejherowo
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Chcesz poprawić swoje oceny? A może z wyprzedzeniem chciałbyś przygotować się do matury z chemii? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś!

Jestem korepetytorem z pasją do nauczania, który z największą przyjemnością poprowadzi Cię przez ten piękny świat, zwany chemią.

  • Indywidualne metody nauczania . Nie rozumiesz sposobu nauczania przedstawionego przez nauczyciela w szkole? Spokojnie, znajdę taki sposób, że nie tylko zrozumiesz o czym była mowa, ale także będziesz mógł w bardzo łatwy sposób sobie to zobrazować.
  • Kreatywność . Zawsze znajduję bardzo kreatywne sposoby na wyjaśnienie danego zagadnienia tak, aby nie trzeba było uczyć się tego na pamięć, tylko na skojarzenia.
  • Własne materiały . Na każdych zajęciach dostaniesz ode mnie zestaw zadań do rozwiązania na zajęciach oraz po nich. 
  • Systematyczność . Po każdych zajęciach zostawiam pewną ilość zadań do utrwalenia materiału. Dodatkowo stosuje różne inne sposoby na utrwalanie wiedzy. Przykład? Challenge 7 zadań dziennie . Moi uczniowie codziennie wysyłają mi wiadomość o 7 zadaniach, które rozwiązali danego dnia. Nie ma wyjątków. 
  • Wsparcie i motywacja. Moi uczniowie w każdym momencie mogą się do mnie zgłosić z każdym problemem. 

Zajęcia prowadzone są w formie:

  • Online . Na specjalnie przystosowanej współdzielonej tablicy, przy pomocy tabletu graficznego.
  • Stacjonarnie w centrum Gdyni

Zajęcia prowadzone są również w wakacje ! Co daje możliwość sprawnego nadrobienia zaległości , a nawet, przy odpowiednim zaangażowaniu, nauczenia się chemii od podstaw !

W swoim dorobku posiadam dziesiątki zadowolonych uczniów.

A teraz trochę o mnie . Posiadam tytuł magistra Chemii na Uniwersytecie Gdańskim. Dodatkowo ukończyłam moduł kształcenia nauczycielskiego, który uprawnia mnie do nauczania przedmiotu chemia w szkole. Co za tym idzie? Są za mną dziesiątki godzin praktyk pedagogicznych i dydaktycznych zarówno w szkole podstawowej jak i ponadpodstawowej. Odnajduję się zarówno w zajęciach indywidualnych jak i grupowych. Posiadam 5-letnie doświadczenie w zajęciach indywidualnych na poziomie szkoły podstawowej i ponadpodstawowej. Dodatkowo jestem entuzjastyczną, pogodną, wymagającą, ale i wyrozumiałą osobą. 

Zapraszam na darmowe konsultacje pod numerem telefonu: 608156551

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

KARMA LEARNING Karolina Michalska
Wiśniowa 11
76-231 Damnica
NIP: 8392970914

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 07.2020
Uniwersytet Gdański
Magister
Chemia
Kursy i szkolenia
07.2020
Moduł kształcenia nauczycielskiego
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 24
avatar
Witold
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2023

Dzięki Pani Karolinie czuję się dużo lepiej na chemii oraz lepiej mi ona idzie. Zawsze czuję się swobodnie na jej lekcjach i są one zawsze świetnie prowadzone!

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2023

Dzięki zajęciom z Panią Karoliną udało mi się zdobyć bardzo wysoki wynik na maturze z chemii. Podczas zajęć zawsze był czas na to, by rozwiać wątpliwości dotyczące zadań, które sprawiały mi największą trudność, co świadczy o tym, że zajęcia są dostosowane indywidualnie do ucznia. Podczas zajęć omawiałyśmy arkusze maturalne z ubiegłych lat, jak i zadania z maturalnych zbiorów zadań, co dało mi dużo pewności siebie podczas matury. Z pewnością mogę polecić zajęcia z Panią Karoliną.

avatar
Liliana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2023

Korepetycje z Panią Karoliną to czysta przyjemność. W kilka miesięcy bylysmy w stanie powtórzyć material z czterech lat. Na korepetycjach zawsze panowała miła atmosfera, Pani Karolina to osoba niezwykle przyjazna i otwarta. Mogę nawet śmiało powiedzieć, że dzięki Pani Karolinie polubiłam chemię, która wcześniej spędzała mi sen z powiek. Gorąco polecam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2023

Po roku pracy z Panią Karoliną z czystym sumieniem mogę napisać, że ze świecą szukać lepszej korepetytorki. Materiał tłumaczony jest jasno i spokojnie, tak długo, aż wszystko będzie zrozumiałe, indywidualne podejście do ucznia pozwala łatwo odkryć, nad czym trzeba pracować, a całe zajęcia przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Dzięki Pani Karolinie znowu polubiłam chemię i przestałam bać się wizji pisania z niej matury. Z całego serca polecam!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2023

Dużo zawdzięczam Pani Karolinie w kwestii przygotowania do matury z chemii. Indywidualne podejście do ucznia, bardzo przyjemna atmosfera, wprowadzanie nowych pomysłów jak zapamiętać dane zagadnienie, czyli wszystko czego potrzeba do sumiennej i sprawnej nauki. Bardzo dziękuję jeszcze raz i z całego serca polecam. W krótki czas udało mi się nadrobić spore braki dzięki pomocy Pani Karoliny.

avatar
Bruno
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2023

Pani Karolina jest super nauczycielką, która jest niezwykle cierpliwa i wyrozumiała. Zawsze wytłumaczy wybrane zagadnienie w sposób zrozumiały i nie pozostawiający wątpliwości oraz znajdzie sposób na jego zapamiętanie. Lekcje są zawsze prowadzone w bardzo przyjaznej atmosferze.
Serdecznie polecam.

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2023

Z całego serca polecam panią Karolinę! Jestem na pierwszym roku studiów, Pani Karolina świetnie i od podstaw wyjaśniła mi zagadnienia z chemii, których wcześniej w ogóle nie rozumiałam, ponieważ z chemią nie miałam wcześniej do czynienia. Zajęcia były prowadzone w formie online, zupełnie bezstresowo i w przyjemnej atmosferze. Wkład własny i pomoc Pani Karoliny naprawdę dała mi ogromną motywacje i przełamała przekonanie o tym, że już nigdy nie zrozumiem chemii. Kolokwia i egzamin z tego przedmiotu na studiach przestały mnie przerażać, a po jakimś czasie stwierdziłam, że chemia może być przyjemna. Jestem bardzo wdzięczna, że znalazłam zarówno osobę kompetentną, jak i pełną zaangażowania ❤️

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2022

Bardzo dziękuję Pani Karolinie! Dzięki jej podejściu, zaangażowaniu oraz przekazaniu mi części swojej obszernej wiedzy zdałam maturę z chemii na 90%! Jeszcze raz bardzo dziękuję, a szczególnie za ogromną dawkę motywacji i wiary w moje możliwości. Żałuję, że ta wycieczka w głąb chemii z Panią Karoliną dobiegła końca :( Teraz czas na medycynę <3

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2022

bardzo przyjemna atmosfera, metody i tok pracy dopasowany do ucznia, cierpliwość, dokładne przygotowanie według potrzeb i elastyczny grafik, wszystko czego można oczekiwać od dobrych korepetycji:)

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2022

Pani Karolina jest bardzo ciepłą, empatyczną, zorganizowaną osobą, która bardzo dobrze tłumaczy zagadnienia na lekcjach. Cieszę się, że moja córka (dziecko z Zespołem Aspergera) na nią trafiła - dzięki temu była świetnie przygotowana do egzaminu zaliczającego rok w edukacji domowej. Obie z córką jesteśmy bardzo zadowolone ze współpracy z Panią Karoliną. Dla mnie niebagatelne znaczenie miał dobry kontakt dziecka z nauczycielką, jak również nauczycielki ze mną. Polecam z pełnym przekonaniem.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2022

Jestem bardzo wdzięczna, że miałam okazje powtarzać do matury pod okiem Pani Karoliny! Na jej lekcjach można liczyć na jasne i szczegółowe omówienie każdego tematu, ale też mnóstwo empatii i zrozumienia od prowadzącej, co niestety jest rzadkie u nauczycieli. Mam wrażenie, że po zajęciach z Panią Karolina nic nie jest w stanie nas zaskoczyć, na maturze, ani na jakimkolwiek innym teście. Bardzo dziękuje!

avatar
Emilka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2022

Chodziłam do Pani karoliny od 2 klasy liceum, przychodząc nie wiedziałam nawet co to są tlenki za dobrze. Włożyłyśmy z Panią wiele pracy żeby wyprowadzić mnie ja prosta, ale dziś po wyjściu z matury mogę powiedzieć, że byłam przygotowana najlepiej jak mogłam. Pisząc ją wiedziałam,
co robię i dlaczego. Pani karolina nie tylko nauczyła mnie zasad chemii, ale tez tego jak czuć i z nią pracowac. Nie wyobrażam sobie mieć innej Pani z chemii, zdziałałysmy cuda i więcej, przychodząc z chęcią do Pani gwarantuje wyjście z nowym lepszym podejściem do chemii. Polecam bardzo!!!!!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2022

Pani Karolina jest cudowną nauczycielką! Bardzo dobrze zna się na tym, czego uczy i wszystko wyjaśnia w sposób spokojny i zrozumiały. Dzięki niej w ciągu kilkunastu minut zrozumiałam wiele zagadnień, z którymi miałam problemy przez 3 lata! Nigdy nie czułam się zestresowana na lekcjach. Praca była dostosowana do mojego tępa, jednocześnie dając mi szansę na samodzielne dojście do rozwiązania metodą prób i błędów. Jestem naprawdę zadowolona :)

avatar
Aniela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2022

Pani Karolina nauczyła mnie myślec logicznie i dzięki niej udało mi się zrozumieć chemie w takim stopniu o jakim nawet nie marzyłam dwa lata temu. Ma bardzo indywidualne podejście do uczniów, zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze. Świetnie tłumaczy wszystkie zadania i wykazuje się bardzo duża wiedzą a także pomaga spojrzeć na nie z innej, prostszej strony czego zdecydowanie brakuje na zajęciach w szkole. Jeśli marzy wam się wysoki wynik z matury lub macie problemy ze zrozumieniem chemii to goraco polecam Karolinę❤️

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2022

Super profesjonalizm

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2022

Świetne oraz młodzieżowe podejście do ucznia! Polecam każdemu! :)
Pani Karolina jest świetna :)

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2022

Chciałabym bardzo polecić Panią Karolinę. Przed naszymi zajęciami miewałam wiele problemów z chemią, jednak dzięki korepetycjom to się zmieniło. Jest to zasługa autorskich metod, indywidualnego podejścia do mnie, różnorodnych ćwiczeń i miłej atmosfery. Podczas spotkań czuję się komfortowo, wszystko przebiega sprawnie i elastycznie. Pani Karolina pokazała mi, że chemię naprawdę da się lubić!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2022

Fachowe podejście do przedmiotu i ucznia. Polecam każdemu kto chce bardzo dobrze przygotować się do matury

avatar
Olimpia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2022

Serdecznie polecam! Chemia z P. Karoliną stała się prosta i przyjemna :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2022

Polecam! Pani Karolina umie wytłumaczyć jak mało kto!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2022

Polecam :)

avatar
Maksymilian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2022

Polecam! Indywidualne podejście do ucznia. Z każdą lekcją czuję się coraz lepiej przygotowany do matury :)

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2022

bardzo polecam :)

avatar
Ksawery
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2022

Bardzo dobra korepetytorka, dzięki tym zajęciom udało mi się dostać tam gdzie chciałem na studia, polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.