Karl Zangerle

Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
 
Online
Katowice (centrum)

O mnie

Byłem Dyrektorem Alliance Francaise Katowice przez 6 lat pracowałem dla Francuskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Z przyjemnością przyjmowałem w swojej szkole więcej niż 400 studentów rocznie na różnego rodzaju zajęcia z francuskiego.

Organizowałem na Śląsku mnóstwo wydarzeń promujących kulturę i język francuski.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2019

Karl jest najlepszym nauczycielem francuskiego,z jakim miałam okazję pracować. Prowadzi zajęcia dynamicznie i niebanalnie, dostosowując formę i tematykę zajęć i do potrzeb ucznia. W moim przypadku chodziło o zdobycie umiejętności prowadzenia rozmów biznesowych z klientami francuskojęzycznymi. Dzięki Karlowi osiągnęłam ten cel. Zajęcia z Karlem to inwestycja która zwróci się w 100%.

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2019

Bardzo polecam konwersacje w języku francuskim prowadzone przez Karla. Na każde zajęcia ze sporym wyprzedzeniem otrzymuję ciekawe materiały do przeczytania, linki wideo do interesujących reportaży lub ćwiczenia koncentrujące się na zagadnieniu gramatycznym do powtórzenia. Nauczyciel na bieżąco odnotowuje dostrzeżone błędy lub słownictwo, które warto opanować, co pomaga przy własnej pracy nad osiągnięciem poprawy. Karl jest zawsze punktualny i świetnie przygotowany do zajęć, które prowadzi w przyjemnej atmosferze.

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2019

Zdecydowanie polecam konwersacje z Karlem! Profesjonalnie podchodzi do zajęć podsyłając materiały i przygotowując tematy, a z drugiej strony panująca podczas spotkania miła atmosfera pozwala swobodnie prowadzić rozmowę. Karl na bieżąco koryguje błędy językowe, co pozwala w naturalny sposób utrwalić wiedzę. Ponadto jest po prostu bardzo sympatyczny :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2018

Karl potrafi słuchać i dostosowywać materiał i sposób przeprowadzania zajęć do oczekiwań ucznia, co jak wiem z doświadczenia, nie każdemu się udaje. Daje konstruktywne opinie zwrotne, co jest dla mnie bardzo cenne, przesyła ciekawe materiały. Według mnie naprawdę potrafi uczyć, lekcje z nim są owocne, a poza tym bardzo ciekawe. Bardzo się cieszę, że w końcu natrafiłam na tak dobrego, profesjonalnego nauczyciela.

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2018

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Karlem, z których korzystam regularnie. Kładzie duży nacisk na konwersacje na czym mi bardzo zależy i potrafi umiejętnie wyjaśnić zasady, niuanse językowe. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze i są zróżnicowane w zależności od potrzeb, a co najważniejsze widzę duże postępy językowe. Zdecydowanie polecam! :)

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2018

Gorąco polecam Pana Karla. Otrzymałam od niego profesjonalną pomoc, na którą poświęcił bardzo dużo czasu. Jest bardzo sumienny, dokładny i świetnie tłumaczy. Jest chętny i gotowy do opowiedzenia na każde nurtujące pytanie. Bez wahania mogę go polecić.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.