Wojtek Karłowicz

Ostatnia aktywność:
17 dni temu
Online
Radlin
Żywiec
Zawiercie
Wodzisław Śląski
Tarnowskie Góry
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka70 - 100 / 60 min

Wojtek Karłowicz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Doświadczony nauczyciel - Oferuję korepetycje, które dostosowują się do Twoich indywidualnych potrzeb. Z bogatym doświadczeniem w nauczaniu, z pewnością znajdziemy najlepszy sposób na przyswajanie wiedzy.

Indywidualne podejście - Każdy uczeń jest wyjątkowy, dlatego moje korepetycje opierają się na indywidualnych potrzebach i tempie nauki. Razem przezwyciężymy trudności i osiągniemy sukces.

Skuteczne metody nauczania - Wykorzystuję różnorodne metody, aby nauka była interesująca i efektywna. Ćwiczenia praktyczne, gry edukacyjne i dialog to tylko niektóre z narzędzi, które sprawią, że nauka stanie się przyjemnością.

Dostępność - Jesteśmy elastyczni pod względem terminów. Bez względu na Twój grafik, znajdziemy dogodny czas na korepetycje, abyś mógł rozwijać swoje umiejętności bez przeszkód.

Skontaktuj się ze mną już dziś! - Gotów jestem pomóc Ci osiągnąć sukces w nauce. Zadzwoń pod numer: 699 714 431 , aby umówić się na pierwsze spotkanie. Razem odkryjemy fascynujący świat wiedzy!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2024

Rewelacyjny nauczyciel! Zna się na rzeczy. Zawsze przygotowany i pełen energii do pracy.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.